Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sad procitah da ce kapacitet bit malo manji od 6000.To je sasvim solidna brojka,bas mi se svidja kako su ovo zamislili.

    Comment


    • Šta je sa internetom, ima li ga po svlačionicama?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Šta je sa internetom, ima li ga po svlačionicama?
        Bice interneta,bice svega.Mijenja se osvjetljenje u dvorani,parket,gradi se vip salon,renoviraju svlacionice.

        Comment


        • https://m.cdm.me/sport/kosarka/pogle...o-za-evroligu/

          Comment


          • Fala Matijasu Lesoru jos jednom.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Fala Matijasu Lesoru jos jednom.
              Ne Matijasu, dečkoo nije kriv ni zaslužan (zavisi od ugla gledanja) već Čoviću i Alimpijeviću.
              Prvom koji se previše zaigrao GM a drugi koji je pomislio da je stvarno talenat za ovu igru.
              Ovo što vi pišete je prilično velika investicija ne za klub već za vašu državu, platiće sve to narod (kao i uvek i svuda).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Produzio i Gorda jos dvije godine. Zvanicno.

                U medjuvremenu, Dasic igra 3x3, da se proba, izlazi iz zajebane povrede.

                http://www.kosarka.me/ostalo/11607-r...sovima-basketa

                Comment


                • Videcemo koliko je to pametno od strane uprave.
                  Moje licno misljenje je da Gordic-Ivanovic duo vise ne mogu odigrati onakvu sezonu kao sto je protekla u ABA ligi i EK, uzimajuci u obzir protivnike u narednoj sezoni, broj meceva, putovanja...
                  Nego komsije, jel istina da jurite Nidama?
                  Kapiram da hocete sve moguce dostupno da pokupite, a da je domace.
                  Sem njega, eventualno Djurisica iz Bonn-a, ne vidim tu nekoga dostupnog, a da moze posluziti makar u ABA.

                  Comment


                  • Ne znam da li jurimo Nidama(ako smo mi komsije,obicno ste komsije sa grobarima), licno ne vidim ga u sadasnjem timu, ne vidim mu mjesto. Nama treba dobar bek, kompletan, koji je i kreator. Sto se tice Gorde i Dzonija, ne zna niko da li ce ponoviti sezonu, naravno lakse je reci da nece. Vidjecemo. Nisam pratio kakvu je sezonu imao Djurisic u Bonu, ono sto je igrao za repku, iskreno, iznenadio me pozitivno, sto atlecizmom sto mogucnoscu da igra dobru odbranu.
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 16-05-18, 19:50.

                    Comment


                    • Ostaje Needham ja mislim u Mornaru dogodine. Vranjes i Lukovic bi isto trebalo da ostanu. Ostalima je neizvjesno al bice jaca ekipa no ove godine, bar tako najavljuju.

                      Comment


                      • Lukovića jedan telefonski poziv deli od Partizana [emoji4]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ljepse mu u Mornaru, mali grad, gazda u timu, more....maka je i one podocnjake sto je ima. Vjerovatno mu moraju povecati i primanja.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Ne znam da li jurimo Nidama(ako smo mi komsije,obicno ste komsije sa grobarima), licno ne vidim ga u sadasnjem timu, ne vidim mu mjesto. Nama treba dobar bek, kompletan, koji je i kreator. Sto se tice Gorde i Dzonija, ne zna niko da li ce ponoviti sezonu, naravno lakse je reci da nece. Vidjecemo. Nisam pratio kakvu je sezonu imao Djurisic u Bonu, ono sto je igrao za repku, iskreno, iznenadio me pozitivno, sto atlecizmom sto mogucnoscu da igra dobru odbranu.
                            Pa kako nismo komsije, susedi.
                            Sta, necete zadrzati Gibsona? (iskreno, mislim da vam treba tu dosta bolji igrac)

                            Comment


                            • On da se pitao ne bi ni odlazio iz BG - a i Partizana.
                              Treba pitati Mutu zašto je tako bilo. I kako je video Obrada Tomića pre Lukija.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Gibson je ovako ok tip, veliki radnik prije svega, sa svojim vrlinama i manama. I ja mislim da nam tu treba bolji igrac, tj drugacijih kvaliteta, dok bi npr Gibsona pomjerio na mjesto Seada Sehovica, sa manje lopte u rukama i konkretnim zadacima, prije svega odbrana. Pokazao je da moze i igrao je ok odbarnu cijele sezone od 1 do 4. Ukoliko bi naravno njemu ta neka nova uloga odgovarala. Imao je dobru sezonu, zaboravljamo da je u desetak utakmica vadio tim i bio najbolji igrac, ne treba ni to zaboraviti.

                                Comment

                                Working...
                                X