Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostaje Danguba kod vas i iduću sezonu. Pogotovo jer se povredio i nznm kome će tako ranjivog Miško da ga uvali.
    Opasno spinujete o budžetu posle gubitka krucijalnog trofeja. Ali neka. Ako vam je lakše, da, imamo značajna finansijska sredstva na računu. Tolika da se spremamo za nešto veliko.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ostaje Danguba kod vas i iduću sezonu. Pogotovo jer se povredio i nznm kome će tako ranjivog Miško da ga uvali.
      Opasno spinujete o budžetu posle gubitka krucijalnog trofeja. Ali neka. Ako vam je lakše, da, imamo značajna finansijska sredstva na računu. Tolika da se spremamo za nešto veliko.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Sta spinujemo o budzetu?

      Comment


      • Twister , sad procitah nase pp dopisivanje od 14.08.2017. Konstatovali smo obojica da nam se opasno svidja ekipa.

        Vidjecemo za ekipu sto ce bit,rano je za sve. Sve lige jos traju. Meni je samo vazno da su stranci dobri i vrijedni radnici ,timski orjentisani...xaxa

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Twister , sad procitah nase pp dopisivanje od 14.08.2017. Konstatovali smo obojica da nam se opasno svidja ekipa.

          Vidjecemo za ekipu sto ce bit,rano je za sve. Sve lige jos traju. Meni je samo vazno da su stranci dobri i vrijedni radnici ,timski orjentisani...xaxa
          Ja dobih opkladu od dvojice okorelih Zvezdasa kad je Dzile presao kod vas da ce, ako budu Buducnost i Zvezda u finalu ABA - Dzikic odrati Alimpija.
          Da sam izgubio, platio bih im po 500 ojra, ovako....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Cuj Zagorac u Buducnosti hahah..daj taj mali je sad za FIBA evro kup..ako su tako glupi onda do moga..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Na ovom radijskom intervjuu Dzikic isto kaze, a da ce biti stranaca bice jer ce biti i gusci raspored i tezi protivnici pa ce doci i vise igraca nego sto je to obicaj bio prethodnih sezona. Morace sad doci i drugaciji tip tih stranaca na koje ce se racunati kao nosioce ekipe, pa ce tu biti kljucno pogoditi igrace. Ove sezone niko nije ocekivao da ce Buducnost osvojiti, pa ni oni sami zato su se i doveli neki komplementarni igraci. Vidjece se na koga ce se racunati na kraju sezone pa ce se zavisno od toga praviti ekipa, Dzikic nije krio da bi volio da ima veci broj igraca kao i ove godine jer poznaju nacin rada i zadovoljan je njihovim radom i zalaganjem.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ja dobih opkladu od dvojice okorelih Zvezdasa kad je Dzile presao kod vas da ce, ako budu Buducnost i Zvezda u finalu ABA - Dzikic odrati Alimpija.
                Da sam izgubio, platio bih im po 500 ojra, ovako....
                Svaka cast!

                Comment


                • Twister, za Lendrija sam nekako siguran da ne moze odgovoriti vecem nivou, mada mi je zao jer je bas pozitivan lik. Sve sam uzeo u obzir , analizirao i ipak mislim da nema produzenja. Za Gibsona se jos lomim..

                  Comment


                  • I šta kaže onaj kralj - Dobrića da dovede Budućnost

                    Kada su onakva Cedevita i Zvezda ovih godina uspevali da skinu poneki skalp, Budućnost će svakako igrati mnogo ozbiljniju ulogu u EL, makar u prvoj fazi.
                    Ima lepo iskustvo Džile u evropskim takmičenjima kada vodi iole ozbiljniju ekipu nego što je bio onakav Partizan. Osvajao je i FIBA kup i ulazio na F4 EC onomad.
                    U svakom slučaju navijamo za debelog i ćelavog trenera.

                    Comment


                    • Landryjev agent pregovara sa klubom, to je 100% informacija. Tako da postoji mogucnost da ostane.
                      Koliko ja vidim niko ne pominje Gibsona, ja ne pitah tako da nista ne znam..

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Cuj Zagorac u Buducnosti hahah..daj taj mali je sad za FIBA evro kup..ako su tako glupi onda do moga..
                        Moguce je da moze biti korisniji od Keselja.

                        Comment


                        • Proslava titule je organizovana veceras? Skoro mjesec dana posle zavrsetka Aba? Potpuno nejasno , ali ajde, dobro, prvi put organizuju pa moguce su greske. Naravno nas navijace je euforija pustila do sada. Mi se nijesmo trijeznili dva tri dana posle finala.

                          Naravno ovo je bilo za sire narodne mase , curice, babe , strine ,tetke. Na kraju zacinjena sa Merlinom i Sasom Maticem. Takoreci , opste narodno veselje.

                          Necu da budem baksuz, fino je bilo, samo smo zakasnili skoro mjesec dana. Evo neki prvi izvjestaji, da vidite kako je bilo, ima zanimljivih fotki i klipova....

                          http://mondo.rs/a1103179/Sport/Kosar...BA-titule.html
                          https://fosmedia.me/mobile/sport/kos...tak-u-evroligu

                          https://m.youtube.com/watch?v=W1SMPUzmTy4
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 10-05-18, 23:58.

                          Comment


                          • Cista promocija grada i Volija okolini. Gorda je onda prije intervjua rekao da ce biti proslave kad budu 100% sigurni da se igra EL. Sad su izgleda sigurni pa se odlucise na ovo.. Smjehotres od muzickih gostiju al' sta da se radi..

                            Comment


                            • Ivanovic produzio jos dvije godine do 2020

                              Comment


                              • Radi se...








                                Kaže čovek biće kapacitet 5500 sedećih mesta. Dva reda oko cele hale, na istoku VIP mesta, na navijačku tribinu ide još jedan prsten gore i manja tribina na severu.

                                I da se to što pre odradi, da ne bude kao sa Psihovim maketama ovuda.

                                Sa srećom pa da se kvalitetno pobijete sa evroligašima od jeseni.

                                Comment

                                Working...
                                X