Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, ja sam mislio da ce u kkcz. Nekako mi sve poklapalo. Saradnja kakvu su imali on i ivanovic da se nastavi, znam da nije skup igrac, evroliga...rekli su mi da mu se bas svidjela prosla sezona , da mu se svidjelo u pg, da se vezao i da je rekao ako ne ubode nba da cemo imati prednost ali sam mislio to su one lovacke price "obecanje ludom radovanje"...medjutim evo ga opet

    Comment


    • Budućnost izgubila od Studentskog centra

      https://www.mozzartsport.com/kosarka...-centra/397047

      Comment


      • Smršao Džile, promenio malo izgled.

        1630180473-image00026-scaled-e1630180490988.jpg

        Comment


        • Smrsao bas mnogo

          Comment


          • Ljudi sto je sa forumom ? Tj ovim dijelom za kosarku. Em je spor, prespor em niko ne pise...ali nema veze
            samo da upisem da pripreme idu "normalno". Skoro cijele pripreme smo bez Rida, Vajlija i Z.Nikolica. Sve pripremne meceve smo igrali bez njih, sa par igraca igraca koji su bez angazmana i koji su pomogli da imamo dobar broj igraca za trening i meceve.

            Veceras tijesan poraz od Pinar Karsijake ali sve je ok, imali smo vodstvo 10-12 koseva kada je druga ili treca postava usla i tada karsijaka pravi seriju 14-0. Takodje smo bili bez navedene trojice i Popa koje ja nisam vidio u igri zadnje tri cetvrtine. Nisam siguran da li je igra...

            Predstavili nove dresove , sa motivom mape useg jezgra grada...nisu losi..




            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.

            Comment


            • Forum je sve sporiji, na ttrenutke ubrza ali to traje kratko.

              Gube i volju ljudi da pišu. Mada još uvek nisu krenula takmičenja pa je i to jedan od razloga.

              Nisam znao da ste igrali prijateljsku. Ako imate neki turnir obavesti nas, voleo bih da pogledam i Budućnost.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Forum je sve sporiji, na ttrenutke ubrza ali to traje kratko.

                Gube i volju ljudi da pišu. Mada još uvek nisu krenula takmičenja pa je i to jedan od razloga.

                Nisam znao da ste igrali prijateljsku. Ako imate neki turnir obavesti nas, voleo bih da pogledam i Budućnost.
                Evo ti, posaljite i vi ako bude neka vasa...zeljni smo kosarke
                https://youtu.be/IQI_0vF9K68

                Comment


                • Hvala!

                  Mi za sada imali dve pripremne utakmice ali su bile zatvorene za javnost.

                  Za dva dana igramo sa rumunskom Oradeom, ne verujem da će biti prenosa.

                  11. septembra nam počinje turnir u Minhenu, tu će sigurno biti prenosa i to vredi pogledati.

                  Comment


                  • Nemam_ti_kad

                    Pročitah sad na drugom forumu užasne vesti oko Dače Nikolića...jel imaš ti neku informaciju???


                    https://www.kkbuducnost.me/clanak-967-me



                    Našem košarkašu Danilu Nikoliću je pozlilo tokom sinoćnjeg treninga.

                    On je nakon ukazane pomoći na terenu hitno prebačen u KCCG radi daljeg ispitivanja. Danas je pušten iz KCCG i dalje ispitivanje će nastaviti u inostranstvu.

                    Košarkaski klub je uz Danila i pruža mu punu podršku.

                    Molimo sve navijače i javnost da poštuju privatnost našeg košarkaša i njegove porodice.



                    Dačo, želimo ti brz oporavak i povratak na teren.
                    Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
                    Last edited by Samo Zvezda; 09-09-21, 18:30.

                    Comment


                    • Jeste, to je nesto sto mi je srozalo i onako bezveze dan. Imam informacije ali nisu za javnost. Kao sto je i klub objavio, to je to. Nadamo se najboljem.

                      Svi su u haosu, potreseni, danas se nije ni treniralo...
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 09-09-21, 21:37.

                      Comment


                      • Brz oporavak . . . Nadamo se da nije jako ozbiljno da mu ugrozi karijeru
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Brz oporavak Danilu, da pobedi u ovoj borbi...mislim da je to najbitnje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Samo da sve bude u redu sa zdravljem, za ostalo je lako.

                            Brz oporavak Danilo.

                            Comment


                            • https://youtu.be/C4E430TfZ0E

                              Comment


                              • Svu sreću oko zdravstvene situacije želim Danilu. Drži se momak!
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X