Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzigi je sjajan. Eksplozivan za ovaj nivo kosarke i sjajan suterski. Mislim da je spreman i da bi se sjajno uklopio sa Dzonijem i Kobsom do godine. Mnogo bi rastereceniji bili spolja.

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

    Comment


    • Drago mi je da su momci izvukli pobjedu iako su se desavale neke cudne situacije tokom meca. Nekoliko zicera na obrucu je izlazilo i to i od Rida i od Luke i od Zorana. Skok nam je bio problematican. 7 bacanja smo zaredom promasili! Momci moraju shvatiti da je ovo borba koja zahtijeva maksimum htjenja i zalaganja a istovremeno i savrsenu takticku igru jer igramo protiv eekipe koja bukvalno iz svakog napada moze da ubaci trojku. I ne samo trojku. Ekipe koja ima mnogo aduta, u kojoj je jedan Gorda , tek 5 ili 6 igrac ekipe. Ekipe koja ima minimum 6 sutera koji mogu da odapnu trojku iz bukvalno hvata bez obzira na polozaj tijela i ti sutevi idu pravo na obruc. Igramo protiv ekipe koje u odredjenim postavkama na terenu ima mismeceve protiv nas i koja to zna da koristi i ukoliko se ne odigra jako i u kost, a sa druge strane pametno , male su sanse za uspjeh.

      Comment


      • Ispunjena ocekivanja. Odlicna sezona za nas ove godine. Bez trzavica. Bas sam zadovoljan bez obzira na kraj. Zdrava igra. Atraktivna. Mozda prebrza za moj ukus ali navikavam se. Selektirano vrlo dobro, ne odlicno, ali vrlo dobro. Uzivao sam u ovoj korona sezoni i svaka cast i hvala momcima i klubu na prikazanom za ovih 7-8 mjeseci.
        Last edited by Nemam_ti_kad; 07-05-21, 22:37.

        Comment


        • Bravo momci. Sad samo borbeno ko god da nam dodje u finale. Nakon Dzikicevih deckica, najbolji kolektiv u zadnjih 10 godina. Neka bude sto biti ne moze!

          Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

          Comment


          • Nije pala Moraca! Sad neka nas istresu 30 razlike. Generalni utisak, Miloje trenutno dva put gori trener od Radonjica .

            Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

            Comment


            • Откуд Томислав Ившић у Меги на завршном турниру ЕЛ за јуниоре?

              Је л нека позајмица у питању или је прешао у Меги?

              Comment


              • Pozajmica, promocija igraca. Kao Zugic prosle godine sa Stela Azurom.

                Comment


                • https://fenjertv.me/ivanovic-za-fenj...=ReviveOldPost
                  Molim i navijace Zvezde da procitaju zbog Luke prije svega

                  Comment


                  • Dobar je Dzoni Ivanovic momak i kosarkas. Da je imao vise srece sa povredama bio bi u top el ekipi, mada jos nije kasno. Treba mu promena i neka druga sredina da napravi iskorak. Neka Spanija, Turska ili Rusija bi bili ok za njega.

                    Comment


                    • Apsolutno...vidi se i iz ovog intervjua koliko se zasitio i po meni ce samo nazadovati ako ne promeni sredinu

                      Comment


                      • Po cemu si to zakljucio. Klub ga je ispostovao i kad je bio prelos i kad nije mogao da se sastavi po pola sezone. Kljucevi su kod njega. Ugovor za nase uslove sasvim dobar. Na ulici omiljen. Igra u konkurentnu ekipu. Momak hoce veci ugovor i tu nema price o nazadovanju.

                        Comment


                        • Ono što je problem jeste da i on ne zna kakvu odluku da donese.

                          Ostaješ li u KK Budućnost?

                          Počela je posljednjih dana priča oko Partizana. Najiskrenije vam kažem, mnogo ljudi me pita, mene niko nije kontaktirao nizašto. Mene lično – ne. Agenta svog sam zvao prije tri dana da ga pitam dešava li se šta, njegov odgovor je da se ne dešava ništa konkretno. To je moje trenutno stanje. Moje neke želje ne umijem da vam iskažem. Najiskrenije, ne umijem da kažem što želim i što mislim da je pravilno. Što je najgore, zaista ne znam što je najbolji potez u ovom trenutku. Nadam se da će u bliskoj budućnosti da se rasplete cijela situacija vezano za to đe ću igrati. Ponavljam – svuđe je košarka ista, lopta, teren i koševi su isti. Motivacija koju nalazim i iz čega je crpim je ista. Tako da, viđećemo još.

                          Comment


                          • po intervjuu...u Podgorici je vec napravio status najbolji koji moze, nema bolje od toga. Cak i prepricava kako tugaljivo pita menadzera jel ima nesto novo. A covek uvek hoce vise, ako sad to ne ostvari kada je u najbolji godinama u poznijim dobijace samo losije ponude. A ne mislim samo na finansijsku stranu price, nego i sportsku. Svaki sportista hoce da ode u bolju ligu, veci klub...retko ko zeli celu karijeru da ostane u istom klubu, sem ako nije Real npr. pa da nema bolje sem nba.

                            Comment


                            • Svakako da ne treba siliti igraca da ostane ukoliko dobije ponudu za veci ugovor i bolji klub. I ukoliko mu se ide.

                              Comment


                              • Budućnost se oprostila od Milojevića: Pokaži se u NBA ligi

                                https://nova.rs/sport/kosarka/buducn...se-u-nba-ligi/

                                Comment

                                Working...
                                X