Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Zahvaljujem na cestitkama. Bio je zestok okrsaj. Ocekivao sam utakmicu na posjed ili dva, medjutim kao sto ste rekli imali smo energije i koncetracije za citav mec. Vidjecemo kako ce se to odraziti u utorak. Da se bira samo jedna pobjeda izabrao bih je za Monako. Jer ova pobjeda protiv CZ jeste draga , i nacin na koji je doslo do nje, ali sustinski nije odlucujuca ni za plasman a kamo li tek za prvo mjesto pred PO.

    Cestitke Zvijezdi na korektnoj borbi. Ovo nije njen plafon naravno. Za ocekivati je da ce eventualnom narednom okrsaju biti naspanovani puta 100.

    Bio je to trenerski obracun nasa dva nekadasnja igraca , nase dvije legende, iako su neki pokusali da bace ljagu na klub, bezveznim provokacijama.
    Zašto sebe potcenjujete? Biće našpanovani ali vi ste dokazali da imate leka za njihovu igru. Nervira me što se sada priča i spletkari o njihovoj slaboj igri umesto obratno da bude. Jeste CZ bila van očekivanja ali to je zaslugom vas koji ste 40' znali šta želite, držali ste se plana i rutinski došli do velikog skalpa.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Nije to samo potcenjivanje nego prije svega postovanje protivnika. Zatim dodje i realna slika kvaliteta dva tima. Prestar sam da bi dozvolio sebi neku euforiju. Pokusavam ,kad pisem ozbiljno biti realan.

      Comment


      • Ma stra ga je da ce posle da ga podjebavaju odje, al eo ja cu da izletim pred rudu [emoji16]
        Miloje ispao sportsman, nije odlucio da juri +40, odmorio nosioce na kraj, cuvamo se za Monako. A za novi debakl ce biti prilike, ako dodju do finala [emoji16]

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

        Comment


        • Niko ne govori da ne bi trebalo poštovati sportskog rivala kao što moraš napisati kako ste bili za koplje bolji od evroligaša. Dve pobede u sezoni dokaz su da niste za bacanje, itekako ćete se za mnoge stvari pitati u PO.

          Naravno da je CZ i dalje favorit br 1 ali ovaj debakl može dobrano poljuljati samopouzdanje u svojim redovima.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Niko ne govori da ne bi trebalo poštovati sportskog rivala kao što moraš napisati kako ste bili za koplje bolji od evroligaša. Dve pobede u sezoni dokaz su da niste za bacanje, itekako ćete se za mnoge stvari pitati u PO.

            Naravno da je CZ i dalje favorit br 1 ali ovaj debakl može dobrano poljuljati samopouzdanje u svojim redovima.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
            To je vec ok. Sto se mene tice, sezona je vec top. Bez obzira kako se zavrsi. Ovi momci zasluzuju svu podrsku. Nijednom tokom nije se vidjela bilo kakva sujeta medju njima, sa minimalnom dozom lakocemo stava, cujem da su na treninzima vrijedni i kod Peka i kod Miloja. Sve pohvale.

            Comment


            • Ja mislim da oni nemaju nikakve sanse protiv nas. Jednostavno smo bolja ekipa medjusobno gledano. Ako dovatimo mjesto broj 1 pred plej of, mislim da je to to za ovu sezonu.

              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

              Comment


              • Stefi vragolanu mali ne baksuziraj.

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Ja mislim da oni nemaju nikakve sanse protiv nas. Jednostavno smo bolja ekipa medjusobno gledano. Ako dovatimo mjesto broj 1 pred plej of, mislim da je to to za ovu sezonu.

                  Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                  Mislim da ćeš se jako iznenaditi na kraju
                  Juče naravno zasluzena pobeda apsolutno!
                  Last edited by jordan loyd; 22-03-21, 08:48.
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Sportski prijatelji, samo da vas pitam kakva je situacija oko korone i da li se ocekuje sa porastom temperature i vakcinacijom povratak navijaca za plejof?

                    Mislim da bi bilo steta da ova ekipa zavrsi sezonu bez podrske svog 6. igraca.

                    Comment


                    • Sportski prijatelju, situacija je takva da smo svi usli u "crveno". Predugo traje ovo mucenje. Ludimo polako ali sigurno. Kao da smo u nekom projektu.

                      Comment


                      • Posle odgledanog snimka ....bas kvalitetan i dobar mec smo odigrali. Sigurno najbolji nas mec ove sezone. Na pokusaj da nas zaplase sa njihovom cvrstinom , smo imali spremljen odgovor i na cvrstinu odgovorili cvrstinom. Izvukli smo defanzivni maksimum u ovom trenutku , takticki vrlo dobro stojali na pozicijama, skracivali uglove , udvajali pa cak i na momente pravili pritisak na samo izvodjene lopte sto nam do sad nije bio zastitni znak. To je donio Miloje.

                        Pop je odigrao odlicno na njihovom najboljem igracu, a Cobbs i Dzoni uspjeli da ukrote veoma agresivnu i na ivici faula igra na njima.

                        Posle ovako iscrpljujuceg fizickog duela, tek slijedi zajeban raspored i jos bitniji mecevi bukvalno na dva-dana.

                        Naprijed Buducnost.

                        Comment


                        • Odmaranjem igraca u poslednjoj cetvrtini smo uspjeli donekle da sacuvamo svjezinu. Po kvotama smo sjutra poprilicni autsajder 3.9 je na nas. Moramo Popa zaduzit da juri kao do sad sutere, i glavno ofanzivni skok, moramo se dolje borit za poziciju, cetvorke su na velikom ispitu jer ce Rid sigurno odraditi svoje. Sve ostalo ce zavisiti od te energije, kao sinoc.

                          Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Vjerujem da Cobbs moze bolje i da dolazi polako i njegov dio sezone s obzirom da je u zadnje vrijeme u blagom padu.

                            Comment


                            • Veseliii se Vilii Rideee , Viliii Riiideee...

                              Ufatih samo zadnjih 30 sekundi...

                              Comment


                              • Cestitke drugari, svaka cast Miloju sto je solidno spremio tekmu,imali ste i srece mnogo, ali sreca se zasluzuje...Zelim vam finale EC pa da igramo zajedno EL..a ovi drugi drugari iz naseg komsiluka da imaju za koga da navijaju u EL :-)
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X