Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Kobsa sklanjamo u ove zavrsnice namjerno, ne postoji gori igrac za zavrsnice od njega. [emoji1] Uci Miloje na Pekovim greskama.

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

    Comment


    • Nakon odgledanog snimka mogu reci da se nismo nezasluzeno plasirali dalje. Nije igra bila na nekom zavidnom nivou ali je odbrana bila najbolja ove sezone. Izdvojio bih Popa kojeg nema u statistikama jer za 20 minuta ima 0 poena i -4 index a bio je odlican u izolaciji Blazica , Perija...koji se nije stedio. Mijenjali smo igrace na njima dvojici kako bi zadrzali intezitet pritiska. Pogodili neke vazne suteve i prelomili mec. Takodje izdvojio bih i Rida, iako svi spominju Danila i Delavalea...Rid je odigrao izuzetno pametno. Drzao nas na obje strane...iako su ga skupljali i iskreno tukli u prilicnoj mjeri. Nismo im ni mi duzni ostali.

      Comment


      • Dobri su sinoć bili i Nikolić i Rid. Odlično su štitili obruč.

        Nikolić je imao 11 poena i 10 skokova, Rid 10 poena i 8 skokova.

        Skokovi su na kraju i presudili. Većinu drugih napada Budućnost je realizovala.

        Sudije su bile malo pogubljene što i ne čudi jer ove sezone često prave brljotine u Evrokupu.

        Odlična utakmica, pre svega zanimljiva i zbog borbenosti i jednih i drugih.

        I Cedevita je pokazala da nisu oni uopšte naivni i kad im stane šut, mogu i bez šuta da zaprete.

        Comment


        • Jako zajeban mec vam sledi protiv Monako koji se moze nazvati ISO Monako. Knight, Bost su predvodnici uz Rob Graya kojeg je Pariz bas olako pustio. Lesort je mnogoozbiljniji nego ranije. Doveli su Fayea koji je poprilicno atletican i Frejsera koji ce im dati sirinu ali i tu pas igru, posto je dobar asistent. Obrajen, Inglis, Ndoye,Yeguete..ne znam kad se i da li se vracaju Vilis i Karington vrv su zavrsili sezonu.

          Nezgodan tim koji brzo igra u napadu, koriste svaku gresku za tranziciju u odbrani mnogo atleticni i stizu sve. Opet na tim pozicijama 1-2 su relativno slabiji u odbrani...Bas veliki ispit i bice nezgodno ih dobiti tamo, ali ne i nemoguce. Mislim da vam fali fizikalija dole, nece to moci Rid bas sam sa ovim drugim...istrosicete se u tim mecevima maksimalno fizicki.

          Daleko od toga da su nepobedivi, ali nisam siguran da vam pashu bas najbolje..smanjiti greske na minimum, defanzivna tranzicja i da ih u vasem napadu usporite i igrate duge posede, da umrtvite gru, ako krene jurnjava tu ste gotovi. Po meni 65-35% da prolazi Monako, ali videcemo,mozda i iznenadite..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Jako zajeban mec vam sledi protiv Monako koji se moze nazvati ISO Monako. Knight, Bost su predvodnici uz Rob Graya kojeg je Pariz bas olako pustio. Lesort je mnogoozbiljniji nego ranije. Doveli su Fayea koji je poprilicno atletican i Frejsera koji ce im dati sirinu ali i tu pas igru, posto je dobar asistent. Obrajen, Inglis, Ndoye,Yeguete..ne znam kad se i da li se vracaju Vilis i Karington vrv su zavrsili sezonu.

            Nezgodan tim koji brzo igra u napadu, koriste svaku gresku za tranziciju u odbrani mnogo atleticni i stizu sve. Opet na tim pozicijama 1-2 su relativno slabiji u odbrani...Bas veliki ispit i bice nezgodno ih dobiti tamo, ali ne i nemoguce. Mislim da vam fali fizikalija dole, nece to moci Rid bas sam sa ovim drugim...istrosicete se u tim mecevima maksimalno fizicki.

            Daleko od toga da su nepobedivi, ali nisam siguran da vam pashu bas najbolje..smanjiti greske na minimum, defanzivna tranzicja i da ih u vasem napadu usporite i igrate duge posede, da umrtvite gru, ako krene jurnjava tu ste gotovi. Po meni 65-35% da prolazi Monako, ali videcemo,mozda i iznenadite..
            Gray nas je vec dobio u Moraci a u oba duela nismo imali resenje za njega. Odlican igrac. Cudi i mene da ga je Metropoliten pustio na pola sezone.

            Comment


            • hahahahhahah upravo cuh za raspored ..katastrofa..
              21..cz
              23 monako
              26 monako i to u ljubljani
              29 mornar
              31 monako ako bude potrebe...

              Comment


              • Meni je neverovatno da im se ovoliko izlazi u susret, prosto je neverovatno da ljudi gube domaci teren zbog problema gostujuceg tima.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  hahahahhahah upravo cuh za raspored ..katastrofa..
                  21..cz
                  23 monako
                  26 monako i to u ljubljani
                  29 mornar
                  31 monako ako bude potrebe...
                  Ali ste bar svi zdravi (roster).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zasluzena pobeda sinoc, sut je domace krenuo u pravom momentu i cini mi se da je ona trojka Dela Valea za +6 nekako bila prelomni momenat na stranu Buducnosti posto je ceo mec do tada bila rezultatska "klackalica" do 3-4 razlike za jedan ili drugi tim. Mislim da posle tih +6 gosti nisu ni uspeli da smanje na manje od toga do kraja utakmice.

                    Takodje u delovima zadnje cetvrtine kada su fakticki 5-ce igrali Danilo Nikolic i Jones jedan protiv drugog Nikolic je bio mnogo bolji i njegovi pogodci za 3 su bas ubili u pojam goste. Pre tih sekvenci je Golemac postavio Jones-a na 5-cu dok je Reed jos bio u igri na drugoj strani i odmah je u prvom napadu u toj postavci Jones pogodio za 3 (cini mi se da je Reed ostao u reketu prilikom tog suta). Milojevic se odmah "prilagodio" situaciji i Danilo mu je to vratio najbolje moguce do kraja utakmice.

                    Cobbs je bio nesto slabiji sinoc ali je zato dokazani "mudonja" Ivanovic odigrao u svom stilu u zavrsnici meca takodje. Jos jedna bitna rola je bila i od strane Ejim-a koji je dobar deo utakmice igrao i na poziciji 4-ke. Cini se da ce u najvaznijim utakmicama Apic biti potpuno van rotacije i Milojevic vise veruje Zoranu Nikolicu i Luki Mitrovicu kao zamenama za Reed-a.
                    Nadam se da je Mitrovic OK posto sinoc ne videh da je bio na listi igraca Buducnosti pre utakmice.

                    Sto se tice 1/4 finala i duela sa Monakom meni se cini da je to mozda i tezi protivnik nego onaj koji bi dosao u eventualnom polufinalu ako se prodju Francuzi. Gledao sam ih nekoliko puta ove sezone i dosta dobro deluju, jos imaju i Mitrovica na klupi koji verujem jako dobro poznaje Buducnost i domace igrace protiv kojih ce njegov tim igrati. Ocekujem zanimljive utakmice, a stvarno ne znam kome bih dao blagu prednost posto se mora uzeti u obzir i raspored koji je okacio @Nemam_ti_kad gde ispada da ce i Buducnost da bude "domacin" u Ljubljani kao i Partizan veceras.

                    Comment


                    • Mitru je neko "iskopa" oko na trening. Bio je uz klupu sa povezom, ne kazu koliki je oporavak.

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by StefanPG View Post
                        Mitru je neko "iskopa" oko na trening. Bio je uz klupu sa povezom, ne kazu koliki je oporavak.

                        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                        Jbg nadam se da nije nesto ozbiljnije, bas nema srece sa povredama.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Meni je neverovatno da im se ovoliko izlazi u susret, prosto je neverovatno da ljudi gube domaci teren zbog problema gostujuceg tima.
                          Ziva istina...da sam na mjestu nasih trazio bih makar i to javno da odigramo oba meca na neutralnom...iako bih dobio k.... vjerovatno

                          Comment


                          • Ali to je jedino posteno,odigrate u tri dana na istom neutralnom terenu dve ,ako bude posle potrebno i treću. . . ovo da gubis domaćinstvo je bruka i sramota!
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • A sto se ne igra u Podgorici u cemu je problem?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A sto se ne igra u Podgorici u cemu je problem?
                                Isti razlog zbog koga je Partizan veceras "domacin" u Ljubljani.
                                Naime, Francuska drzava je propisala valjda da njeni drzavljani/rezidenti koji putuju u zemlje van EU (npr Srbija ili Crna Gora) pri povratku u Francusku moraju u "karantin" na neko vreme (ne znam koliko).

                                Iz tog razloga Djordi i kompanija "izlaze u susret" ekipama iz Francuske (barem ovima u EK, videcemo za Asvel i EL) time sto dogovaraju sa non EU ekipama (Partizan i Buducnost npr) da "docekaju" svoje protivnike iz Francuske u nekoj EU zemlji po njihovom izboru. Ljubljana je verovatno logicno resenje za ABA ligase posto tamo barem jednom u toku godine i odigraju neku utakmicu pa donekle "poznaju" dvoranu.
                                Last edited by Borca; 10-03-21, 18:17.

                                Comment

                                Working...
                                X