Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znacila bi nam pobjeda protiv, po meni, favorizovane Zvijezde u nedelju, kako zbog tabele i PO ABa lige, tako i kao pozitivna inekcija pred Monako. Sad nas ceka paklen raspored ali nismo jedini koji su u tom problemu. Ne mogu da procijenim koliko mozemo u duelu sa Monakom, nepoznanica su mi. Ne mogu tu da prihvatim da smo favoriti, u najboljem slucaju da kazem da su sanse 50-50. Uz to naravno treba dodati ne malu stvar , da ne igramo u svojoj dvorani, nema potrebe obrazlagati ljubiteljima kosarke koliki je to hendikep.

    Comment


    • Monako je cudna ekipa, imaju sad cetiri igraca koja su dobra sa loptom. Igraju dosta izolacije, tranzicije..Bost ima najvise suteva, Gray i ovaj iz Ludvisburga Knight...doveli su Frejzra i Fala i dobili sa Falom dosta u odbrani, dosta su pokretni i dobri u odbrani, ne treba da se zalecete sa njima, ocas posla odu na 10+..treba da ih sarate i igrate timski,ako budete solirali ne pise vam se dobro..

      Po imenima nisu jaki, ali dobro ih je uigra,zna se ko sta radi,a taj prelazak iz odbrane u napad njihov morate dbro da branite i to vam je po meni najbitniji deo, u principu da ih usporite u napadu,a u odbrani da ih razvlacite i da bude strpljivi u napadu...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Frejzer i Fol ne mogu da igraju EC. Igraju sa 8 igraca i par omladinaca EC. Do sad su vrlo malo meceva igrali u domacem prvenstvu, pa su bili svjezi u EC. Sad je i njima malo gusci raspored, valjalo bi ih napast zbog nase duze klupe.

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

        Comment


        • Ne mogu ni ja da procenim jer ih nisam gledao, mada prvo mesto na tabeli dosta govori. Ali ako se uzme u obzir priblizan kvalitet Aba i Francuske lige onda je to tu negde 50-50, ali ja uvek dajem prednost klubovima sa ovih prostora protiv Francuskih klubova.

          Btw. Zvijezda je fudbalski klub iz Bijeljine... u nedelju se igra protiv Zvezde.

          Comment


          • Originally posted by StefanPG View Post
            Frejzer i Fol ne mogu da igraju EC. Igraju sa 8 igraca i par omladinaca EC. Do sad su vrlo malo meceva igrali u domacem prvenstvu, pa su bili svjezi u EC. Sad je i njima malo gusci raspored, valjalo bi ih napast zbog nase duze klupe.

            Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
            Pa i bolje im je da ne igraju ova dva zbog uigranosti..mozda im Faye bude trebao vise...Imaju tog Jaguite, Lesort i Inglis samo prva dva ne sutiraju sa perimetra...bice im onda jebeno zbog dosta utakmica. Gledao sam ih protiv Le Portela i rutinski su ih odradili mada su oni bas slabi...U yakvim prilikama imate dobru sansu ako bude pametni,ali sve stoji kako sam napisao jer sam ih vise utakmica gledao bez ove dvojice igraca.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Monako je u dvomeču favorit 55-45% samo zbog igranja na neutralnom terenu
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Čestitke na pobedi!

                Svaka čast Miloju na pripremi utakmice!

                Rutinski, igrala je Budućnost prc košarku.

                Comment


                • Cesitke, lepo sam vam pisao da ste favoriti...zasluzena i cista pobeda,ceracemo se jos..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Miloje doktore. Da nam sto kasnije odes u NBA [emoji847]

                    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Свака част екипи Будућности!40 минута са пуно енергије,воље и јасног циља!Свака част за Рида и Енџима,сјајан одабир!Такође,свака част Милоју како је водио утакмицу,нисте пали ни једног тренутка!

                      Суђење домаћински(очекивано,и кад нас би било исто да смо ми домаћини),само се у неким тренуцима мало претеривало а није било потребе на 25 разлике судити(или не судити нешто)...

                      Сасвим заслужена победа!

                      Comment


                      • Odlično radite zadnje vreme na transfer marketu gde uglavnom ubodete strance koji se potpuno uklope u tim i sredinu. A sve shodno budžetu i ambicijama.

                        Rid i Edžim su pun pogodak vaše skauting službe. Kobs je prepoznat kao jedan od boljih stranaca ABA lige. Vreli Talijan Dele Vali zna zapaliti iskru i pokazati zašto je svojevremeno bio najtalentovaniji na Čizmi.

                        Jedini pravi promašaj je bio bivši "Igos" Von.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Zahvaljujem na cestitkama. Bio je zestok okrsaj. Ocekivao sam utakmicu na posjed ili dva, medjutim kao sto ste rekli imali smo energije i koncetracije za citav mec. Vidjecemo kako ce se to odraziti u utorak. Da se bira samo jedna pobjeda izabrao bih je za Monako. Jer ova pobjeda protiv CZ jeste draga , i nacin na koji je doslo do nje, ali sustinski nije odlucujuca ni za plasman a kamo li tek za prvo mjesto pred PO.

                          Cestitke Zvijezdi na korektnoj borbi. Ovo nije njen plafon naravno. Za ocekivati je da ce eventualnom narednom okrsaju biti naspanovani puta 100.

                          Bio je to trenerski obracun nasa dva nekadasnja igraca , nase dvije legende, iako su neki pokusali da bace ljagu na klub, bezveznim provokacijama.

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Miloje doktore. Da nam sto kasnije odes u NBA [emoji847]

                            Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                            jel biste ga menjali za Radonju?

                            Comment


                            • Menjaće ga kad ispadnu iz EC i ne osvoje ABA. A možda i neće.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A ovo je stvarno ružno i seljački

                                https://www.vijesti.me/sport/kosarka...asluzio-uvrede
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X