Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubljana je najblizi grad sa dvoranom koja je prijavljena za ECA takmicenje.

    Comment


    • Nevidjeno debilan i smrdljivi nonsens.

      Al tako nam i treba kada ne umeju da se udruze i bojkotuju takve kretenske odluke. Bolje i 20-0 nego da se trtimo svaki put kad se njima nadodje da nas *ebu.

      Comment


      • "Jedna od opcija za utakmicu sa Monakom je Zadar, realnija je Ljubljana, a možda ćemo biti domaćini drugog susreta u Monte Karlu. Zaista su veliki troškovi organizacije, jer moramo da idemo čarter letovima i da plaćamo boravak u hotelu pet noći van Podgorice. To mnogo košta, procjene su da će nas učestvovanje u četvrtfinalu koštati blizu 100.000 eura."

        Pazi da bi im se pojavio, smecari. Ovo bi trebalo samo njima proslijedit racune. Najpostenije sva 3 meca Slovenija.

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

        Comment


        • Svi su jednaki kod Djordija ali su neki "jednakiji" od drugih.

          Comment


          • Dragan Bokan o besparici i lovu na Evroligu: Od države ne dobijamo ništa, Zvezda je bolja od svih timova iz Evrokupa

            https://www.mozzartsport.com/kosarka...vrokupa/381162

            Comment


            • Za ovo da je bolja od svih iz Evrokupa nije pogrešio.

              Comment


              • Mislim da jeste.

                Uniks i Virtus su trenutno daleko bolji od nas.

                Comment


                • Nisu.

                  Uniks je tim prepun samoživih strelaca kome ponekad treba više lopti na parketu istovremeno.

                  Virtus je dobar sastav ali još tanak za većinu evroligaških timova.

                  Comment


                  • Bolji su al qrac...Virtus ima fizicki jake igrace ali bice njima tesko i protiv Huventuda....Nisam siguran da ce Uniks proci Kuban i ako igraju dobru kosarku u formi su. Vamo Granka bi trebala proci nekako Pariz i ako bi Djordi popusio kurac da udje Pariz u finale....Monako ne znam jel dosao Fortson ili je patka, ali su fizicki bas jaki, ne znam jel Buducnost moze njih dobiti tamo, mala sala, specificna a trce u ledja ko ludi...zavisi kakve ulogu dobiju Faye i Frejzer ...svakako mislim da ce svaki mec biti zanimljiv na svoj nacin
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Mi već 2 meseca služimo za sprdnju i treba sad druge da ismejavamo i da se junačimo.

                      Oduvali bi nas i Uniks i Virtus. Mi trenutno jedva pobeđujemo i fenjeraše ABA lige.

                      Izvinjavam se što skrećem malo sa teme.

                      Da iskoristim priliku da čestitam navijačima Budućnosti na prolasku dalje.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Nisu.

                        Uniks je tim prepun samoživih strelaca kome ponekad treba više lopti na parketu istovremeno.

                        Virtus je dobar sastav ali još tanak za većinu evroligaških timova.
                        Mislim da Bokan gleda kroz svoj deo žreba... baš ga briga za lokomotivu, uniks, virtus...

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Odlicna pobjeda kao i nacin na koji je ostvarena. Pravi se atmosfera euforije , kroz medije, spiminje se nekakvo polufinale EK ,pa cak i finale....strasno kontraproduktivno za tim, dobijaju pitanja o Monaku a do tada ima tri utakmice. Iz tog razloga , tesko izvojevana ali zasluzena pobjeda je prava stvar. Nadam se da ce Miloje preliti svoj ratnicki duh i na momke i zadrzati ,usmjeriti da razmisljaju na pravi nacin.

                          Comment


                          • Nadaju se prolazu u polufinale Ec,razumljivo je to ,sad treba trener da im utuvi u glavu da je svaka naredna najbitnija
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • Ako bi izborio plasman u Evroligu, pitanje je gdje bi i da li bi Monako igrao elitno takmičenje.

                              - Antib je nedaleko od nas i ima dvoranu koja zadovoljava uslove. Ali, gledajući iz sadašnje perspektive, sa budžetom i evroligaškim iskustvom koje imam, mislim da je to nerealno za nas. Postoji, naravno, sportski motiv i želja, i sigurno ćemo skupo prodati kožu. Kad već postoji otvoreni put do finala, zašto da ne pokušamo da to iskoristimo? A ukoliko dobijemo pravo da igramo Evroligu, možda se pojave neki novi sponzori i mogućnosti.

                              Pusti nas Zvezdaneee [emoji16]

                              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                              Comment


                              • U post kovid periodu hala će verovatno biti presudna kod kriterijuma kada se bude odlučivalo ko će u EL.
                                Gledaoci će se kontrolisano puštati, neće se popunjavati ceo kapacitet hale nego verovatno do 50%, tako da bi imao 5000 ljudi u hali potrebno je da hala bude kapaciteta minimum 10k gledalaca.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X