Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Valjda je u redu sve sa ekipom...e sad za jedinicu...ne znam sto bih ti reka...tesko...

    Verujem i u cistog keca, ali hendikep mi je siguran. Nategnem za 20e pa nek crkne tvor

    Comment


    • Dobijamo braco [emoji1]

      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

      Comment


      • Originally posted by StefanPG View Post
        Dobijamo braco [emoji1]

        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока


        Bravo.. znaci podrska.

        Dzoni ce da pojede raspalog Teodosica

        Comment


        • Ja verujem da Virtus veceras belezi prvi poraz u EK ove sezone (mislim da su bili na 10-0 u prvoj fazi EK).
          Javlja mi se da Ejim ima neke nerasciscene racune sa timom iz Bolonje i sudijama posto potpuno razumem njegovu frustraciju onim "faulom u napadu" kada je dobio tehnicke i iskljucenje zbog protesta.
          Last edited by Borca; 03-02-21, 14:40.

          Comment


          • Virtus dolazi rasterećen pošto je obezbedio narednu fazu tu vidim šansu Future za podvigom.
            Ukoliko se zainate da nastave 100% niz ne vidim prevelike šanse Đetića za trijumf.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Zar nema ona borba za sto bolju poziciju zbog domacinstva kroz plejof?
              Zar Virtusu nije cilj da ima sve pobede i sto bolju kos razliku da bi bio domacin do finala?

              Comment


              • Ma verujem da zele da imaju sto vise pobeda, time prakticno obezbedjuju prednost domaceg terena do kraja plej-ofa (tj dok god ga igraju) ali mislim da Buducnost ima cime da odgovori plus im treba pobeda da ne odu na 1-3.

                Comment


                • Žugić opet u startnih 5

                  Comment


                  • 100 poena da primite kuci, sramota. Nema timske igre.

                    Comment


                    • Zelje je bilo, al znanja manje. Uzeli smo da se jurimo sa njima bespotrebno. Sad da se nadamo porazu COL.

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Promijenili smo stil igre, izasli iz sablona , svi su dobili slobodu...mozda smo imali nesto da smo pametnije zavrsili prvo pol. Imali smo na cini mi se na plus 6 napad ili dva da povecamo ili jednu kontru, odmah posle Teo je spustio na 3 i onda smo posli na -6 na kraju prvog. A stizati rahliku protiv njih jednostavno mi ne mozemo.
                        Inace Virtus i Djordjevic kako je skockao ekipu , kapa dolje...nekoliko stravicnih fizikalaca i nekoliko tako klasnih igraca. Uzivo to djeluje strasno. Svaka cast. Svaku i najmanju gresku kaznjavaju. Tranzicija nevjerovatna.

                        Mi smo kao sto rekoh promijenili neki stil ili ga mijenjamo i iskreno meni se dopada. Vise tranzicije, brza igra,vise posjeda po mecu, veca sloboda igracima...za to naravno treba i dobra odbrana. U ovom sastavu cisto sumnjam da nam je neki limit defanzivni velik ali ako se pametno doselektujemo mozda i bude zanimljivo.

                        Sto se tice EK , ukoliko Cedevita ne dobije Virtus u Ljubljani, pobjede u gostima protiv Burga i kuci protiv Ced sa vise od 3 nas vode dalje mislim. Imamo li snage za to ne znam. Vidjecemo.
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 03-02-21, 20:53.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Promijenili smo stil igre, izasli iz sablona , svi su dobili slobodu...mozda smo imali nesto da smo pametnije zavrsili prvo pol. Imali smo na cini mi se na plus 6 napad ili dva da povecamo ili jednu kontru, odmah posle Teo je spustio na 3.
                          Inace Virtus i Djordjevic kako je skockao ekipu , kapa dolje...nekoliko stravicnih fizikalaca i nekoliko tako klasnih igraca. Uzivo to djeluje strasno. Svaka cast.

                          Mi smo kao sto rekoh promijenili neki stil ili ga mijenjamo i iskreno meni se dopada. Vise tranzicije, brza igra,vise posjeda po mecu, veca sloboda igracima...za to naravno treba i dobra odbrana. U ovom sastavu cisto sumnjam da nam je neki limit defanzivni velik ali ako se pametno doselektujemo mozda i bude zanimljivo.

                          Sto se tice EK , ukoliko Cedevita ne dobije Virtus u Ljubljani, pobjede u gostima protiv Burga i kuci protiv Ced sa vise od 3 nas vode dalje mislim. Imamo li snage za to ne znam. Vidjecemo.
                          Prosli su rokovi i za ABA i za EK za registraciju igraca.

                          Comment


                          • Aha , znaci to je to.
                            Hvala.

                            Evo jedna bonus slika
                            IMG_20210203_190036.jpg

                            Comment


                            • Prejaka je ekipa iz Bolonje izgleda, barem do sada u EK.
                              Nisam ih gledao mnogo (prakticno samo protiv Cedevita-Olimpije i Buducnosti u Bolonji) ali imaju potencijal da za kratko vreme ubace gomilu poena protivniku (npr Belineli protiv Cedevita-Olimpije kada je prakticno sam iz minusa od 8-10 poena prebacio svoj tim u pozitivan rezultat).

                              Sinoc ste se drzali dobro i vodili celo prvo poluvreme ali su oni posle onih +6 za vas u drugoj cetvrtini sa dve trojke (sto si spomenuo gore) prebacili tok utakmice na svoju stranu i to ucvrstili pocetkom trece cetvrtine.

                              Mislim i dalje da cete vi sa pozicije 2 u grupi da idete u plej-of, pobeda u Francuskoj protiv vec otpisanog Burga i kuci je potrebna pobeda od +4 valjda protiv Cedevita-Olimpije. Verujem da ce Virtus gledati da bude na 6-0 zbog prednosti domaceg terena u plej-ofu pa mislim da ce se truditi maksimalno da pobede i u Ljubljani.
                              Last edited by Borca; 04-02-21, 14:11.

                              Comment


                              • Trebalo bi tako da bude. Ako ih Ljubljancani tresnu, ne ostaje nam nista nego da pruzimo ruku.

                                Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X