Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Buducnost nema kvalitet za ono sto se od njih ocekuje. Treb’o je Mijovic ostati i praviti sistem za naredne sezone. Ovogodisnji roster nema domet da uzme EC ili ABA. Ako neko misli da ima, zivi u zabludi.
    Istina je ovo sto si napisao. E sad , vjerovatno je i Bokan svjestan toga. Ja otprilike znam neku pozadinu svega , nije nista strasno kao sto se misli. Peko je posteno dao otkaz , vjerovatno bi smjena bila neminovna u slucaju prvog narednog poraza. Ja ne volim takav stav, takvo razmisljanje, volim kontinuitet i nisam navijac trofeja. Ali mogu da se stavim u uloga menadzera koji ne dolaze iz kosarke nego klub vode kao firmu. Vidjecemo sto ce biti. Miloje je svakako omiljen lik u PG. Ponavljam da ja vodim klub , trudio bih se da Peko postane dobar trener kod nas a ne kod nekog drugog.

    Comment


    • Sletio Miloje zvanicno. Sinoc se ovo culo, ali cekala se potvrda [emoji1]

      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

      Comment


      • Nije Milojevic losa opcija, samo je pitanje da li je ovo apgrejd ili ne. Ako ste vi njega spremni da istrpite to vam se moze vratiti pozitivno, ali je pitanje onda sto se Mijovic nije sacekao. No dobro, Milojevic je trenirao Ivanovica i Nikolica, zna i vecinu ‘domacih’, pa mu nece trebati mnogo da udje u pricu. Mozda vam se Misko otvori i za Simonovica. On ima vas pasos. Kad vec mi ne umemo da ga uzmemo.

        Comment


        • Apgrejd svakako...Miloje ima dugogodisnje iskustvo u ABA za razliku od Peke, a i na prst u dupe je sa Miskom.

          Comment


          • Rastrzan sam po ovom pitanju.
            Zao mi je Mijovica,veliko gospoče a sa druge strane milo mi je zbog Milojevica.
            Nadam se samo da je ovo sve bilo na Pekovu inicijativu i da nije trpio neke pritiske ogromne,da ce nam se vratiti kad tad.

            Comment


            • Milojević je strašan trener, ima košarku u malom prstu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Meni nikako nije jasno da Buducnost moze vise da plati jednog trenera od recimo Partizana ili Zvezde dobro Milojevic mrzi Zvezdu ali ipak je legenda kod komsija bar se tako pricalo.

                Comment


                • Pritisak rezultata uvijek postoji, a osim toga uvijek ima i bocnih vjetrova kako kaze Scepo, ali ako si prihvatio posao u vodecem klubu valjda je to ocekivano. Da li treneri bjeze ili se u klubovima stvarno stvori toliko negativne energije, nisam siguran da presudim. Uglavnom klubovi i treneri prave bespotreban pritisak i onda se posle 3 poraza daju ostavke. Nakon Scepa i Sase treci trener vodecih ekipa koji zeli ekipi da se "vrati na pobjednicki kolosjek". Kao sto sam napisao nakon poraza od Virtusa, vidjelo se da Peko polako gubi konce ali smatram da je uprava tu trebala da reaguje i zastiti trenera, ako vidi da je prethodno postignut neki uspjeh. Peko je tip koji se nesebicno dao igracima i klubu i u normalno bi bilo da je zavrsio sezonu. Ko je presudio da dogovora ne dodje, opet nisam siguran. Miloju naravno zelim sve najbolje kao i svima, da potraje duze od prethodnika i iznoji domace isprdke od igraca.

                  Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Sad cemo bas videti to znanje......
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bokan o Mijoviću: Odluka je njegova, nije bio zadovoljan reakcijom ekipe

                      "Nije bio problem u porazima, već u reakciji tima koje nije bilo", istakao je prvi čovjek Budućnosti

                      Inace Miloje ima izlaznu klauzu za NBA, ali iskljucivo na kraju sezona. Potpisao je ugovor na 2 i pp godine.

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Milojev malac Nikola je već u Americi, igra za neku prep školu, vidićemo da li će uspeti dobiti stipendiju tamo i nastaviti školovanje u NCAA.

                        Comment


                        • Gledajući ovo , nekako se čini da je jedan od problema sa Mijovićem ne forsiranje Žugića ???


                          Comment


                          • Ma kakvi... Zugic je forsiran u skladu sa mogucnostima, narocito na pocetku sezone. Korona ga je odvojila 15 dana od treninga , usput su dosli i neki porazi, pritisak se podigao...i jasno je da mu ne moze dati veliku minutazu npr u Cacku u mecu gdje moramo dobiti i gdje se na kraju jedva izvukli...Ne znam, sa tek napunjenih 17 godina dobiti 10min pg u ABA, i 13min u EC...tesko ce nedje dobiti vise....

                            Comment


                            • Momci, kakvo je zdravstveno stanje ekipe?

                              Nategao bi keca veceras
                              Last edited by Karamazov; 03-02-21, 09:22.

                              Comment


                              • Valjda je u redu sve sa ekipom...e sad za jedinicu...ne znam sto bih ti reka...tesko...

                                Comment

                                Working...
                                X