Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U mecu koji se izgleda nikome nije igrao, sutirali smo 6,7% za 3. , po meni nije bio bas nebitan mec ali ajde...to jr vjerovatno najgori procenat ikad ahahhahaha a sto je najjace , zamalo smo dobili...bez dva igraca i sa 20min Zugica od 17 ljeta
    Last edited by Nemam_ti_kad; 11-12-20, 20:11.

    Comment


    • Prosli ste grupu, jedino je pitanje sa koje pozicije.
      Jel bese ostao mec sa Mornarom kao poslednji u grupi, njima mislim treba pobeda da bi osigurali prolaz ali bi vas onda i preskocili na tabeli u tom slucaju (zbog boljeg medjusobnog skora)?

      Comment


      • Mali Zugic ima muda..zato i kazem da radite dobro. Vasim domacim ste dali dobre plate i cuvate ih..cak vam je i trener dobar sa tim da je bilo skepse...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Peta utakmica za 10 dana...opet sa Mornarom. Vazniji mec prije tri dana smo dobili uprkos sutu 1 do 11 za tri. Veceras , mnogo manja kvota na Mornar. Igraci umorni, nekoliko njih preoptereceno prije svih Dzoni, Cobs i Ejim. Najavljeno da ce minute dobiti svi ali sobzirom da smo i dalje bez Popa i Dela valea, opet ce morati igrati nosioci. Zanimljivo mi je ovo da je mnogo manja kvota na Mornar. Kao da svi ocekuju da ih pustimo i time nas preteknu na tabeli.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Peta utakmica za 10 dana...opet sa Mornarom. Vazniji mec prije tri dana smo dobili uprkos sutu 1 do 11 za tri. Veceras , mnogo manja kvota na Mornar. Igraci umorni, nekoliko njih preoptereceno prije svih Dzoni, Cobs i Ejim. Najavljeno da ce minute dobiti svi ali sobzirom da smo i dalje bez Popa i Dela valea, opet ce morati igrati nosioci. Zanimljivo mi je ovo da je mnogo manja kvota na Mornar. Kao da svi ocekuju da ih pustimo i time nas preteknu na tabeli.
            To sam i ja primetio. Samo ne znam sa kim bi potencijalno igrala Budućnost ako je treća?

            Comment


            • Mornaru treba pobeda ili i sa porazom mogu da prodju u nekoj varijanti?

              Comment


              • Unikaha treba da pobijedi Ulm na svom terenu, ukoliko izgubi treba mu pobjeda.

                Comment


                • Ako budemo 4. Dobijamo grupu sa manje putovanja i mozda malo laksu grupu. Sa pozicije 3. Andora Uniks Gran Kanaria, sa 4. pozicije Virtus, COL i Burg.

                  Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Unikaha treba da pobijedi Ulm na svom terenu, ukoliko izgubi treba mu pobjeda.
                    Gledam utakmicu i malopre rece komentator da Mornar prolazi i sa porazom veceras ako Ulm izgubi u gostima kod Unikahe, a Unikaha mora da pobedi da bi bila na poziciji 1. u grupi (ako izgube Metropolitans ce biti 1.).

                    Edit. Lepa utakmica za gledanje u Moraci, kako upade ova trojka Pulenu u zadnjoj sekundi sa 9 metara posle udarca u prvi obruc.
                    Last edited by Borca; 16-12-20, 18:41.

                    Comment


                    • Ako bude kao sto je trenutno stanje po grupama ,jebali smo jeza, mogli smo lakse da odradimo sve ovo, da nije bilo korone i pustanja mornara. Znaci, Virtus, Uniks i Olimpija...jezivo teska grupa. Po sadasnjem stanju, ne znam dali se nesto moze promijenit u zaostalim mecevima.

                      Comment


                      • Virtus Burg olimpija

                        Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Virtus Burg olimpija

                          Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                          Prolazite u QF bez problema...cak ste i koronu odradili, dakle nista vas ne moze spreciti

                          Comment


                          • Sto znam, ne bih se bas tek tako zalijetao sa prognozama. Svaka grupa je teska ali ova djeluje kao bas teska. Burg ili Uniks vidjecemo. Ako je neko gledao Virtus ove sezone i smatra da moze da napise nesto vise o njima, neka napise. Ja ih nisam gledao osim jedno poluvrijeme.

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Virtus Burg olimpija

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                              Zavisi od rezultata utakmice Huventud-Burg... tu ima nekoliko kombinacija, Burg može I na prvo, drugo ili treće mesto. Pobeda od +7, pobeda manja od 7 ili poraz.

                              Verovatno će i Huventud I Burg "birati" što misle da im je bolje

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Sto znam, ne bih se bas tek tako zalijetao sa prognozama. Svaka grupa je teska ali ova djeluje kao bas teska. Burg ili Uniks vidjecemo. Ako je neko gledao Virtus ove sezone i smatra da moze da napise nesto vise o njima, neka napise. Ja ih nisam gledao osim jedno poluvrijeme.
                                Cini se kao da ce biti za nijansu teza od ostalih, bice i Buducnost nepoznanica za barem 2 tima iz grupe ako iskljucimo Cedevita-Olimpiju, mislim da sa Virtusom i Uniksom niste skoro igrali u EK (ili se ja ne secam), sa Burg-om niste sigurno ako oni upadnu umesto Uniksa.

                                "Recept" je jasan za prolaz, drzati domaci teren i probati neki brejk na strani, mada moze da se desi i neka situacija da budu 2 tima sa 3-3 skorom pa da medjusobni duel odluci ko prolazi dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X