Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Sigurno najbolja hemija ABA lige.
    Nije korektno to što impliciraš.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Momci hvala na cestitkama,pohvalio bi i strucni stab i igrace partizana na korektnim izjavama.
      Sve je cisto sportski,bez tenzija,fer plej na nivou.

      Comment


      • Svakako cestitke jednima i drugima. Nadam se da ce i u ostalim derbijima lige biti sportsko nadmetanje, pa ko izgubi da posteno pruzi ruku.

        Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Nije korektno to što impliciraš.
          Ali nije ni bitno.
          Komšije (mislim na države) čestitam vam na zasluženoj pobedi, sudije su to mogle i ranije da učine da su sudile onaj nesportski Jaramaza. Danilo, šta reći? prangija neverovatna ali i jako loša odbrana Partizana u tom napadu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ista stvar kao protiv KKP. Pad veliki pad. Samo ovog puta su domacini pogadjali iz skoro svih pozicija. Fali nam igraca u rotaciji. Odredjena grupa igraca igra mnogo i na vise pozicija. Ne znam zasto nije pustena veca rola Fedora jer je odigrao korektno. I pozadi i naprijed. Htjeli smo na sigurno ali to sto mislimo da je sigurno sad vidimo da nije. fali kreacije sa pozicije 2, usled igranja na vise pozicija fali kreacije i sa pozicije 3. Za sad predvidiva ekipa. Ni taj umor nije opravdanje do kraja , veceras se morala izvuci pobjeda, mozda i vise rotirati...nisam zadovoljan ako gledam kretanje, desavanja na utakmici.
            Last edited by Nemam_ti_kad; 14-10-20, 22:04.

            Comment


            • Von vam je u ozbiljnom kanalu.
              Ako se ne pokrene očekujem vrlo brzo otkaz i potraga za zamenikom.
              Unikaha je bila pečena za nanošenje prvog poraza.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Von je nezreo i nedorastao izazovu. Jbm ti 17.pika na draftu, nije mi jasno na koju foru.

                Comment


                • Mentalni sklop mu je los i to je glavni problem. Ekipe kao Mornar,Igokea itd..su za njega...Tamo gde ima sistema,njega nema...Mozda klikne,al tesko, u nokdaunu je..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Buducnosti opasno fali jedan bek suter i mozda jos jedna visoka opcija ako se Ilic nece skoro vracati. Dobar tim je BUD sastavila i ove igre toplo hladno u toku utakmice su normalne za pocetak sezone. Slicno je i kod nas kad ne mozemo po 5-6 min da vidimo kos pa posle ubacimo po 20 poena za 5min. Samo sto mi igramo mnogo bolju odbranu pa se ti padovi manje primecuju. Dobra ce biti BUD ove sezone.

                    Comment


                    • Uh, stade mi govno u guzicu na onaj sut. Kobs presjedjeo zasluzno, stranci danas u out totalni. Domaci izvadili stvar i ako je bilo opet dosta gresaka. Raduje Popovo cimanje, Zugic dobija minute na racun klupiranog Vona koji u opste nije ulazio. Njemu se nazire kraj ugovora. Nova pobjeda idemo dalje, Ulm kuci.

                      Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Hahhahahha vele evo novinari , Tejic zamjena za Ilketa ahahahhahhahah

                        Comment


                        • Pa tu su negde.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Spominje se i Kajl Gibson umesto Vona.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Tejic u studenjake ide eventualno, za Gibsona se interesujemo vec par nedelja po pricama.

                              Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Ja sam razumeo prvo u filijalu ide pa ako procene da je za prvi tim onda će ga prebaciti u Futuru.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X