Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj Ganac ..meni je tek sad posle prespavane noci ludilo potez koji ste napravili tj niste vi nego vas glavni covjek. Ok nema organa lige ,nisu jos postavljeni, ali ce predsednistvo da odlucuje ili ko god. E sad mislis da ce stvarno Bokan da pristane na to da se utakmica igra opet? Da ga nazove sunturlic i da mu kaze...vidi mozemo li da odlozimo mec? Mogu oni da se preglasavaju koliko hoce ali sustina je jasna.

    Comment


    • Suština je da je bezbednost ljudi najvažnija.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Daj momci, dovoljno smo odrasli da shvatimo da je ovo pokusaj necega. Cega? Vidjecemo u danima ispred nas? Nema tu mjesta ponavljanju gazdinih stavova.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Cekaj Ganac ..meni je tek sad posle prespavane noci ludilo potez koji ste napravili tj niste vi nego vas glavni covjek. Ok nema organa lige ,nisu jos postavljeni, ali ce predsednistvo da odlucuje ili ko god. E sad mislis da ce stvarno Bokan da pristane na to da se utakmica igra opet? Da ga nazove sunturlic i da mu kaze...vidi mozemo li da odlozimo mec? Mogu oni da se preglasavaju koliko hoce ali sustina je jasna.
          Mislim da nisi dobro razumeo post,
          1. Uvaženo govno = Čović N.
          2. N.Č. je procenio da to što nema ljudi izabranih na određenim funkcijama koje bi garantovale legalnost i donosile odluku on može da radi kako radi i da je u pravu. Dobiti bodove nećete dok se ne izaberu ljudi koji to mogu da odluče jer bord može biti blokiran do odluke o imenovnaju, pa čak i odluka o imenovanju se može blokirati.
          Što se tiče odlganja, ako je istina da su nudili datum ili bilo koji datum da izabere rukovodstvo KKB, onda se pokazuje da je NČ i imao neke osnove za sumnju u poštene namere uprave KKB.
          P.S. kao što ovo gore stoji, tako stoji da krovna kuća CG MUP je jedino merodavna za izdavanje nekave potvrde o bezbednosti igrača i događaja.
          Last edited by nebitan; 31-12-19, 09:21.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Daj momci, dovoljno smo odrasli da shvatimo da je ovo pokusaj necega. Cega? Vidjecemo u danima ispred nas? Nema tu mjesta ponavljanju gazdinih stavova.
            To ti je pokusaj da se sto vise smanji talasanje oko frke u Crnoj Gori.
            Procenjeno je da ce biti veceg talasanja ako se utakmica odigra, jer bi sigurno bilo vruceg skandiranja sto bi opet doprinelo rasplamsavanju atmosfere oko donosenja novog zakona. A plan je da se taj zakon usvoji i sprovede uz sto manje problema i reakcije javnosti i obicnih ljudi.
            Da bi se to sto lakse sprovelo Milo i Vucko se dogovorili da je bolje da se ova utakmica ne odigra i onda je to samo sprovedeno od strane Covica. Ne pitaju se tu klubovi mnogo....kao ni KK CZB tako ni KK Bud. Da je raspored takav da se igra u Beogradu bilo bi 20:0 za Zvezdu.

            Comment


            • Obratie pažnju na način koji pišete ovde.

              Ova tema spada u zaštićene i ne može se pisati sve i svašta.

              Comment


              • raspala aba ni jedan post oko utakmice, osim ono od sinoc "u dogledno vrijeme". kakav kretenizam

                Comment


                • Preveliko opustanje u 3. Cetvrtini. Poremetila se koncepcija ekipe nakon dolaska Killpatricka, a Mijo pokazuje i svoje nedostatke kao trener.
                  Ova ekipa svakako nije prognozirana da bije bitku za prvo mjesto, ali ovo sto rade pojedini domaci igraci, nadam se da ce rezultirat okoncanjem saradnje na kraju sezone.
                  Sve u svemu, konacno da dobijemo i mi neku tijesnu zavrsnicu i ako nije trebalo da dodje do nje. Nakon ocekivanog sluzbenog rezultata od 20:0, vrlo blizu smo top3.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Cenim da je vr(ij)eme da se Dejo vrati kuci.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Preveliko opustanje u 3. Cetvrtini. Poremetila se koncepcija ekipe nakon dolaska Killpatricka, a Mijo pokazuje i svoje nedostatke kao trener.
                      Ova ekipa svakako nije prognozirana da bije bitku za prvo mjesto, ali ovo sto rade pojedini domaci igraci, nadam se da ce rezultirat okoncanjem saradnje na kraju sezone.
                      Sve u svemu, konacno da dobijemo i mi neku tijesnu zavrsnicu i ako nije trebalo da dodje do nje. Nakon ocekivanog sluzbenog rezultata od 20:0, vrlo blizu smo top3.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      mislim da ste poranili sa tih 20:0,pitamo se i mi nešto tu

                      Comment


                      • @kronos Tesko. Mislim da nije realno sada.
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 06-01-20, 20:07.

                        Comment


                        • Jurica, a?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Jurica, a?
                            A izgleda,steta za Peka.Nije dobar potez po meni ovo nikako.

                            Comment


                            • Menjaju se treneri kao konfete....kao da su oni carobnjaci. A nisu.
                              Nekad se bolji rezultat ostvari kada skromnijim trenerima das kontinuitet, nego ako seckas sa trenerima sa vecim imenom.

                              Comment


                              • Jbna situacija...N znam al Golmac ima vremna da da svoj pecat o kraja sezon...Sumnjam u to ali koliko sam nacuo nije bas toliko blizu. Svakako i ako dodj Golmac moze biti long term trener, bezveze je propustiti takvu sansu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X