Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Okle to?

    Ps. Pobjeda u kupu. Pronadjite uljeza [emoji16]



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    ili se ovo gordicu stegnula ruka protiv ibra?

    Comment


    • Vidis Cikotu nisam primijetio, mislio sam na Gordica. Nisam stvarno gledao, al ovo je nevjerovatno da Ibru nije mogao poena jednog dat.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • tezak je da se gleda. nadam se ce nikola krenut poslije ovog fiba prozora, jer ono je igrac za titulu.

        zna li neko kad se zavrsava transfer rok?

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Je l' neko od vas zna da li vam dolazi Lazme?
          Izgleda da dolazi. I to samo za ABA ligu.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mediji objavise tako a da li ima nesto od toga vidjecemo....

            Comment


            • vece ce biti iznenadjenje da buducnost ne uzme aba, nego kad je prosle uzela...nikad ludji roster

              Comment


              • Ne znam zasto takvo misljenje? Moras imati uvijek postovanje za sve protivnike a narocito koji imaju vecu tradiciju i logistiku od tebe.
                Last edited by Nemam_ti_kad; 31-01-19, 19:14.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Ne znam zasto takvo misljenje? Moras imati uvijek postovanje za sve protivnike a narocito koji imaju vecu tradiciju i logistiku od tebe.
                  Kakvo crno postovanje...Imamo onog nesretnog ''dobrog coveka'' na back upu..gomilu igracu sem Stratosa i Reglanda koji veze nemaju gde je levo... posto ih trener ne hebe za suvu sljivu vec forsira svoju belu cokoladu ...Pazi Bitadze, Bel,Kuk,Lazme, Dzekson,Ivanovic, Gordic, Klarkovi...ako ne uzmete titulu to ce biti ravno smaku smeta...Licno sam stavio vec nesto para na vas, a stavicu jos cim prodje deadline...Ova tri ostala tima su smesna kao crtani...Nema tu filozofije..ova Buducnost bi se borila glat za f8...da je od pocetka..tu je i razlika u trenerima pa i predsednicima..Bokan je odvalio i bojasnio covicu ko vozi traktor a ko otvara kapiju....Nazalost to je tako...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja baš mislim da će Budućnosti biti pakleno teško odbraniti regionalni prsten.
                    Igrački jesu prejaki. Dovedeni ozbiljni stranci ali njuh mi kazuje da neće biti pravi kada bude najpotrebnije.
                    Partizan posle dužeg vremena, naravno i CZ itekako imaju svoje adute za izlazak na crtu sa Đetićima.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Ja baš mislim da će Budućnosti biti pakleno teško odbraniti regionalni prsten.
                      Igrački jesu prejaki. Dovedeni ozbiljni stranci ali njuh mi kazuje da neće biti pravi kada bude najpotrebnije.
                      Partizan posle dužeg vremena, naravno i CZ itekako imaju svoje adute za izlazak na crtu sa Đetićima.
                      Druze, otkinuce vas 20 razlike ovako umorni iz EL..Vi ste toliko losi da bole oci..12 igraca 12 back upa za CZ i BUducnost..posebno za BUducnost....vi bas nemate sanse nikakve..i zahvalite Zalizanom sto ste tu gde ste...Sto se nas tice bez pojacanja nemamo sanse nikakve...na tri meca posebno..na dva boze pomozi...oni ako prodju polufinale uzimaju titulu sa pola gasa...na dve kod dvokola neko ce imati sansu..finale nema trika..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Ne znam zasto takvo misljenje? Moras imati uvijek postovanje za sve protivnike a narocito koji imaju vecu tradiciju i logistiku od tebe.
                        stvar je kvaliteta, a ne da im baksuziram..a sve ovo mogu kasnije da pojedem, ali nece biti zbog tradicije i logistike nego zbog terena

                        Comment


                        • Jedan podatak iz glave, mi jos nismo dobili jaceg protivnika u goste u Aba ligi, u Evroligi je to i dalje 0. Domaci teren nije mjerilo, vidjeli smo protiv Olimpije kako to moze da izgleda pa cak i pod Jaskom. Duel sa Partizanom ce nam pokazati od cega je ova ekipa(nadam se da cu imati priliku da ispratim to, samo da dodjem do karte).
                          Do tad imamo jos dosta da djeljemo.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Jedan podatak iz glave, mi jos nismo dobili jaceg protivnika u goste u Aba ligi, u Evroligi je to i dalje 0. Domaci teren nije mjerilo, vidjeli smo protiv Olimpije kako to moze da izgleda pa cak i pod Jaskom. Duel sa Partizanom ce nam pokazati od cega je ova ekipa(nadam se da cu imati priliku da ispratim to, samo da dodjem do karte).
                            Do tad imamo jos dosta da djeljemo.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            ima i te tvoje...samo sto su sve te utakmice prosle prije cole-bitadze manije

                            Comment


                            • Rapored Budućnosti - 15.3 @Baskonija , 17.3 Cibona , 19.3 @Fener , 21.3 Efes , 24.3 ili 25.3 prva 1/2f PO Aba , 29,3 @Barsa 31.3 ili 1.4 druga 1/2f Aba , 4.4 @Pao , 7 ili 8.4 moguća treća utakmica PO Aba .

                              U ovakvom rasporedu Budućnost uopšte nije loš izbor za 1/2 PO Aba

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Rapored Budućnosti - 15.3 @Baskonija , 17.3 Cibona , 19.3 @Fener , 21.3 Efes , 24.3 ili 25.3 prva 1/2f PO Aba , 29,3 @Barsa 31.3 ili 1.4 druga 1/2f Aba , 4.4 @Pao , 7 ili 8.4 moguća treća utakmica PO Aba .

                                U ovakvom rasporedu Budućnost uopšte nije loš izbor za 1/2 PO Aba
                                ovo je strasno tesko, zbog toga bi valjalo polufinale igrat kuci...

                                Comment

                                Working...
                                X