Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke na zasluzenoj pobedi.
    Mnogo ce ovo znaciti timu, Upravi, navijacima

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Ivane, cestitke na prvoj pobedi!

      21/34 za tri.
      Hvala brt,divna pobjeda u susret bratskom derbiju u nedelju.
      Hvala i Losmiju i Kacanskom.
      Last edited by E1_PG; 15-11-18, 19:39.

      Comment


      • Sretan Vam prvijenac futurićani .. da ih bude još preko nekoliko ..

        .. mislio sam da će promašena polaganja da Vam dođu glave, ali je isporučena sva bela tehnika ..

        .. šta ti znači čoveče kad se opusti ručica ..

        Comment


        • Citam sada da je ovo najvise ubacenih trojki na jednoj utakmici ikada u EL.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kad pada onda pljušti ...rekord eurolige u broju datih trojki 21 .Svaka čast na odigranoj utakmici .Kad se promeni pristup uzakmici , onda hoće i lopta da nagradi .

            Comment


            • Neverovatno sut za 3
              Aki pre svega sjajan pristup

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Mora se pohvalit i Danilo Nikolic,odigrao je momak strasnu utakmicu,4/5 trojke.
                Milo mi je i zbog Dzikica,mozda bude i prekretnica sezone odluka Bokana da ostavi Dzileta.
                Last edited by E1_PG; 15-11-18, 19:54.

                Comment


                • Cestitke na pobedi i rekordu.

                  Comment


                  • Baskonia sada zna kako je nama bilo na pocetku januara ove godine. Danilo Nikolic koji je bio neizvestan ubacio 4 trojke. Cestitke, mislim da je u nedelju sve ispod 10 razlike sramota.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Dzikic je od 8:00

                      Comment


                      • Ovi sto broje stolice neka sjede doma, nocas je gorela Moraca i tvdro jezgro je tu! Samo da se zahvalim onima sto su nam prizivali rekorde, evo nocas vec jednoga. Samo jako momci!

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Mora se pohvalit i Danilo Nikolic,odigrao je momak strasnu utakmicu,4/5 trojke.
                          Milo mi je i zbog Dzikica,mozda bude i prekretnica sezone odluka Bokana da ostavi Dzileta.
                          Ona Džiletova izmena Nikolić -Omić je možda i bila ključna .U nedelju je ipak bitnija utakmica za Džikića ...Debeli 2 vs Debeli 3

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Ovi sto broje stolice neka sjede doma, nocas je gorela Moraca i tvdro jezgro je tu! Samo da se zahvalim onima sto su nam prizivali rekorde, evo nocas vec jednoga. Samo jako momci!

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            Brt je li ti nesto meni to,neka neka tako mi i treba.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Citam sada da je ovo najvise ubacenih trojki na jednoj utakmici ikada u EL.
                              Red je da i djetici ostave nekog traga u istoj. Cestitke!
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Rileks, poruka je svima generalno u Srbiji i CG, sto nemaju drugo sto da komentarisu, nego gledaju je li 4700 ili 4800 ljudi doslo. Koga boli penis, gledajte kosarku, podjite nekad, dajte podrsku svome klubu. Ostavite se Covketovih floskula.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X