Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivane uz svo duzno postovanje, boli me uvo da li je Tegi stigao. Sustina njegovog naprasnog interesovanja za Buducnost je da napakosti Covicu. To je vise za drugu temu.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Ivane uz svo duzno postovanje, boli me uvo da li je Tegi stigao. Sustina njegovog naprasnog interesovanja za Buducnost je da napakosti Covicu. To je vise za drugu temu.
      Ne znam sta mu je motivacija ali on makar napravi nesto za razliku od nasih novinara koji jedino umiju da izbace transkript konferencije na portale.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ne znam sta mu je motivacija ali on makar napravi nesto za razliku od nasih novinara koji jedino umiju da izbace transkript konferencije na portale.

        Uželeo se evroligaških utakmica uživo

        Jeste iznenađenje ovaj prelazak Goge u Budućnost , ali kad vidiš da je Bemax sponzor i Megi i Budućnosti , možda i nije . Jedini rizik za Miška je kako će se mlad igrač iz jednog ritma , jedna utakmica nedeljno sa slabijim protivnicima , snaći u paklenom ritmu utakmica koji ga čekaju u Budućnosti i sa daleko boljim igračima .To bi mogao da bude ozbiljan rizik , s obzirom na NBA planove

        Koliko razumem , Budućnost traži još igrače na 1 i 3 .To bi onda bila vrlo ozbiljna doselekcija koja može da da rezultate a i ne mora .Ionako se provlači tema da odnosi u svlačionici nisu baš najbolji .

        Lako se da primetiti , čak praćenjem tv prenosa da je Gordić prilično nervozan a i da ponekad preskače neke igrače.

        Zvezdina doselekcija 15/16 se pokazala kao dobitna ....pre svega mislim na Qvinsija i Kinzija , bukvalno je okrenuta sezona . Koliko je sve to koštalo i koliko se "zaradilo ", zna samo Čović. Kako će biti kod vas ne znam , samo znam da je tada nekoliko igrača otišlo iz kkcz , tako da će morati još neko , osim Nikolića da se pakuje .

        I bez Goge i moguće još novih igrača , Budućnost je bila blagi favorit .Mada ja za razliku od većine mojih cigana verujem da kkcz ima vrlo dobre šanse da uzme Abu iako će i kkp biti sve ozbiljniji protivnik

        Evo ga drugi od najavljenih tri komada

        https://twitter.com/dragan_djuras/st...92735225950211
        Last edited by Samo Zvezda; 20-12-18, 16:42.

        Comment


        • Izgleda je Noris Cole pred potpisom a ceka se i James Bell.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Ivane uz svo duzno postovanje, boli me uvo da li je Tegi stigao. Sustina njegovog naprasnog interesovanja za Buducnost je da napakosti Covicu. To je vise za drugu temu.
            Tako je. Kao i ovi poput Coopera sto pominju neki drugi klub u trenutku kada se ocekuje potpis za KKB. Jednostavno, srpska posla, mora neko da se mrzi od podneva jer do podneva mrze sami sebe.
            Jednostavno smatram da ovde takvi komentari nisu potrebni, ima tema za to/

            Da se vratimo kosarci. Sta mislite, da li ovo znaci da Omic ide, jer, budimo realni, Zoran Nikolic nije ni igrao mnogo? Ako racunamo varijantu sa 2 cetvorke, na 5 imate Omica, Earla, Gogu i Barovica, treba rasporediti minute.

            Da se ne lazemo, koliko je potpis dobar, ima tu i losih strana, treba trenere sve da ukomponuje, plus nije resenje za duze staze. Ne znam koliko bi on za nas bio dobar deal, pretpostavljam da bi Ojo u FMP, ali koliko je to dobro...

            Uglavnom, ubedljivo ste prvi favorit u ligi sto je nekako i logicno, onaj ko igra EL i treba da ima prednost u odnosu na ostale, zvao se on KKCZ, KKP, KKB, KK Cedevita ili KK Cibona.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Pominje se i Teodosic,svasta se krcka.

              Comment


              • Ne znam da li je trener uspaničio ili je u pitanju predsednik kluba, jer dovođenje još jednog centra (već je elaborirao Blond) a zatim dovođenje N. Kola...jbg to ste odavno kukali, zapravo od teranja Krafta i to dovođenje pleja i ima neke logike ali dovođenje igrača na poziciji 3 je potpuna enigma.
                Doselekcija na 3 pozicije sa 4 igrača je malo veliki promašaj struke, priznanje tog promašaja će biti raskidi ugovora sa još nekim igračima...Svakako se oseća panika u potezime struke.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Pominje se i Teodosic,svasta se krcka.
                  Pa i ja bih ket vomenku ali jbg ne može.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Pa i ja bih ket vomenku ali jbg ne može.
                    Nek dodju Cole i Bell,pa da onda vidimo sto i kako.
                    Onaj Dubljevic me nervira,je.ala ga Valensija,nece da igra EL covjek.Pi
                    Mogli smo da haramo sa njim.
                    Last edited by E1_PG; 20-12-18, 18:06.

                    Comment


                    • Ma Vucevic bre,samo jako u napad na NBA

                      Comment


                      • Originally posted by Delija86 View Post
                        Ma Vucevic bre,samo jako u napad na NBA
                        Ako bude neki lockout znacemo da reagujemo.

                        Comment


                        • A sto rade sudije,na kraju ce zbog njih umjesto 30 bit 45 razlike.

                          Comment


                          • Je l zviždala publika kad je spiker predstavljao Željka Obraovića?

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Gospodin Earl!!!
                              Ogrijesismo se o ovoga covjeka obraza mi.

                              Comment


                              • Originally posted by Bane je View Post
                                Je l zviždala publika kad je spiker predstavljao Željka Obraovića?
                                Ne naravno,aplauz je bio kao i uvijek za takve legende.

                                Comment

                                Working...
                                X