Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 42:15 od trenutka kad je bilo -6 u trecoj cetvrtini. Bez trunke savjesti odigrano, vec je pocelo da se kalkulise sa utakmicama, vidjeli smo kako se to zavrsilo prosle godine. Ne sluti na radost.....

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Stefko nemoj se sjekirat,sta da se radi.Ova sezona je takva kakva je,promasilo se sa pojacanjima,nista ne funkcionise.Ostaje nam lijepo sjecanje na proslu sezonu i nada za iducu godinu da ce se pametnije radit.
      Dzikica obavezno ostavit do kraja sezone,tu ni slucajno ne razmisljat o promjeni.
      On je izborio EL,on i treba da to odradi do kraja.
      Aba je manje vise izgubljena,tu toliko zaostajemo za Zvezdom po igri,to ne moze da se poredi.Oni imaju igru mi nemamo nista.
      Ubijedjen sam da su i Mega i Partizan i Cedevita ispred nas,i to osjetno.I Megu i Partizan smo dobili odje ni sami ne znamo kako.
      Last edited by E1_PG; 18-12-18, 21:53.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Stefko nemoj se sjekirat,sta da se radi.Ova sezona je takva kakva je,promasilo se sa pojacanjima,nista ne funkcionise.Ostaje nam lijepo sjecanje na proslu sezonu i nada za iducu godinu da ce se pametnije radit.
        Dzikica obavezno ostavit do kraja sezone,tu ni slucajno ne razmisljat o promjeni.
        On je izborio EL,on i treba da to odradi do kraja.
        Aba je manje vise izgubljena,tu toliko zaostajemo za Zvezdom po igri,to ne moze da se poredi.Oni imaju igru mi nemamo nista.
        Ubijedjen sam da su i Mega i Partizan i Cedevita ispred nas,i to osjetno.I Megu i Partizan smo dobili odje ni sami ne znamo kako.
        Šta ti se desilo?
        Zar otpisivati momke ni na sredini sezone?
        Ništa nije ovde tako crno što jedno-dva pojačanja ne mogu okrenuti a ubeđen sam da će Bokan reagovati i uskoro pojačati ekipu.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Mislim da ovde ne samo da treba pojacanja, vec mora i neki otkaz biti dat.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Šta ti se desilo?
            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Po prirodi sam tezak pesimista,sve vidim crno.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Po prirodi sam tezak pesimista,sve vidim crno.
              Druga rec za "nemam pojma o cemu pisem, ali eto dosadno mi je pa lupam".

              Prvo, ne moze da se kaze da su promasili sa pojacanjima, odnosno moze, ali za borbu za TOP 8.

              Drugo, stvarno bi trebalo poceti brisati postove koji Partizan, a kamoli Megu stavljaju ispred Buducnosti, sad vidim i Cedevitu kojoj je vazniji ego gazde nego bilo koji rezultati. Da nije tako, ne bi posezali za "domacim resenjima" ranga Kruslina, Zganeca i Mustapica. Buducnost je dobila Baskoniju, CSKA i Barselonu, mislis da bi bilo koje od ove tri ekipe mogle to da urade?

              Trece, tu nije Ivanovic i bez njega vi ne mozete dobiti nikoga na strani u evroligi, mislim da je to jasno.

              Da ova ekipa ima mana, itekako ih ima, ali je i dalje, kada je na svom nivou najbolja ekipa u evroligi. Zvezda da ima jos jednog pleja bila bi najbolja, ali nema i niko se nece dovesti. Ostali svi zajedno imaju 3% sansi da osvoje ABA ligu.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Mi i sa Ivanovicem i bez njega ne mozemo pobjedit nikog na strani to je jasno,mozda se zalomi neka luda pobjeda ne mogu da garantujem.
                Kod kuce mozda pokupimo jos par pobjeda i to je to.I ja sam zadovoljan sa tim rezultatima,nije to problem.Rezultati su ove godine savrseni kakva je igra,ne znam sta je problem reci da je Zvezda debelo ispred nas,to ce se vidjeti i u mecu u BG.
                Siguran sam da i ti to znas,Buducnost mozda ima bolje i skuplje individualce(iako je i to upitno)ali vi imate tim,nesto slicno kao odnos Zvezde i Buducnosti prosle godine sa zamjenjenim ulogama.
                Last edited by E1_PG; 19-12-18, 01:36.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Mi i sa Ivanovicem i bez njega ne mozemo pobjedit nikog na strani to je jasno,mozda se zalomi neka luda pobjeda ne mogu da garantujem.
                  Pa nije jasno, ima brdo ekipa kojima nece trebati nista u kasnijim kolima. Niko nikad nije zavrsio bez pobede na strani, necete ni vi.

                  Kod kuce mozda pokupimo jos par pobjeda i to je to.I ja sam zadovoljan sa tim rezultatima,nije to problem.Rezultati su ove godine savrseni kakva je igra,ne znam sta je problem reci da je Zvezda debelo ispred nas,to ce se vidjeti i u mecu u BG.
                  Siguran sam da i ti to znas,Buducnost mozda ima bolje i skuplje individualce(iako je i to upitno)ali vi imate tim,nesto slicno kao odnos Zvezde i Buducnosti prosle godine sa zamjenjenim ulogama.
                  Bitan je utisak, da li ste tesno izgubili ili dobili ne igra ulogu osim u slucaju borbe za TOP 8. Mada, ja ocekujem od svake ABA ekipe koja ima iskustvo u evroligi (znaci i Zvezda i Buducnost sledece sezone) da se bori za TOP 8.

                  Naravno, Zvezda nije debelo iznad Buducnosti, nisi gledao EC ove sezone. Trenutno smo u boljoj formi. Prosle sezone je bilo neuporedivo, Zvezda je imala znacajno jaci sastav od Buducnosti, ove sezone je 60-40 za Buducnost po kvalitetu.

                  Nije to bitno, trolovanje je pisati da ne znas kako su dobili 1 Partizan i 1 Megu (uz svo postovanje tim ekipama) i da su oni i Cedevita koja otpusta svake nedelje jednog stranca ispred. Takodje je bilo trolovanje kada si pisao da cete ispasti iz lige. Jednostavno, ovo je KKB tema, a ne "opusteno o svemu, pa i o kosarci" i ocekujem neki visi nivo. Moze da se tvrdi i da je KKB bolja od Reala ili losija od Zadra, ali da se to potkrepi necim (a da to nije utisak sa poslednjeg meca).
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Nisam valjda napisao da cemo ispast iz lige,ako jesam izvinjavam se svima to sigurno nisam napisao u svijesnom stanju.
                    A sto se tice mojeg misljenja o mecevima sa Megom i Partizana ono je takvo kakvo jeste,ti ga mozes smatrati glupim i neosnovanim ili trolovanjem ali ja tu ne mogu nista.U oba meca sam imao utisak da smo gori tim i da bi na neutralnom terenu bili pregazeni.
                    Bilo je ove sezone blistavih trenutaka,kao pobjede protiv CSKA I Baskonie ali onakvi procenti suta za 3 se vise ponovit ove decenije nece.
                    Kazem individualno smo najjaci tim u ligi,to uopste nisam negirao.Ali ja imam pravo da ne vjerujem u ispunjenje punog potencijala ove ekipe.Intuiciju neku imam,rezultati u Aba me bas ne demantuju,vidjecemo.
                    Naravno da bih volio da grijesim,glupo je da to naglasavam ali ti si me odavno ovdje osumnjicio da sam latentni grobar.
                    Tako da dzabe mi je
                    Last edited by E1_PG; 19-12-18, 02:12.

                    Comment


                    • Nije mi želja da vam stajem na muku posle teškog poraza, ali moram da napišem svoje zapažanje.
                      Izjave tipa "Budućnost ima najkvalitetnije pojedince" i "Džikića ne treba menjati do kraja sezone" su zapravo u koliziji. Jedna od njih ne može biti tačna. Ako imate pojedinačno najkvalitetnije pojedince, onda je svakakao do trenera što ekipa krajem decembra nema timsku igru iz koje bi dolazile pobede, umesto što dolaze iz 1vs1 na svim nivoima ili iz neverovatnih procenata za 3.
                      Rezultatski, za nekoga koji posmatra sa strane, ubeđen sam da ćete ostvariti neku realnu predsezonsku projekciju - 8-10 pobeda u EL. Pali su veliki timovi, možda padne još koji, tako da će imati o čemu da se priča kada se sezona završi. Ne bih komentarisao neke najave da ćete napasti plej-of, ako je i bilo iskrenih optimista, sada su valjda shvatili šta je EL i ovaj novi format takmičenja.
                      Što se ABA lige tiče, sve je apsolutno otvoreno, prerano je pričati u plej-ofu i šansama bilo kog tima. Sva je prilika da Zvezda neće dovoditi nikoga, dok to ne mogu reći za Budućnost. U jednom danu se sve promeni, da ne pričam o periodu od 4-5 meseci.

                      Comment


                      • Ma ja kad kazem da ne treba smijeniti Dzikic mislim na to da je nemoralno mijenjati covjeka koji ti je donio EL poslije 17 godina,i ne dozvoliti mu da do kraja to vodi.Nek ubira covjek plodove sopstvenog rada,nekako ja ttako to posmatram.A sigurno je da ni on ni igraci nisu u ovu sezonu usli na visokom nivou,sve je ovo novo za njih i nisu se snasli ocigledno.
                        I ja svo vrijeme potenciram Aba ligu,jer je ona najbitnije,super je pobjeda nad CSKA,sve je to fino ali onaj poraz protiv Cedevite,ono protiv Olimpije i Mornara,povedemo 25 razlike pa dozvolimo za 5 minuta da nas stignu to su strasne stvari.
                        I na kraju samo kazem nista ovo nije tragicno,sve jje ovo skola,za sve njih ukljucujuci i neiskusnu upravu.
                        Sve je ovo nekako na kraju logicno i ocekivano,navijaci se uvijek nadaju nerealno ali kroz neke stvari se mora proci.

                        Comment


                        • ljudi ovo je ocekivano ,nemojmo da se lazemo ...nisu ovo losi rezultati ...jednostavno izuzetan je kvalitet u EL ,,,,tesko je tome parirati ....
                          tek je sada jasno koliko je Zvezda dobro igrala u ovom formatu EL

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Nisam valjda napisao da cemo ispast iz lige,ako jesam izvinjavam se svima to sigurno nisam napisao u svijesnom stanju.
                            A sto se tice mojeg misljenja o mecevima sa Megom i Partizana ono je takvo kakvo jeste,ti ga mozes smatrati glupim i neosnovanim ili trolovanjem ali ja tu ne mogu nista.U oba meca sam imao utisak da smo gori tim i da bi na neutralnom terenu bili pregazeni.
                            Bilo je ove sezone blistavih trenutaka,kao pobjede protiv CSKA I Baskonie ali onakvi procenti suta za 3 se vise ponovit ove decenije nece.
                            Kazem individualno smo najjaci tim u ligi,to uopste nisam negirao.Ali ja imam pravo da ne vjerujem u ispunjenje punog potencijala ove ekipe.Intuiciju neku imam,rezultati u Aba me bas ne demantuju,vidjecemo.
                            Naravno da bih volio da grijesim,glupo je da to naglasavam ali ti si me odavno ovdje osumnjicio da sam latentni grobar.
                            Tako da dzabe mi je
                            Pa bili ste gori i od Cibone, izgubili od njih, ali cak i tebi recenica "bicemo iza Cibone" izgleda totalno nerealno. Evo sad vam dolazi Evans iz Gran Canarie (doduse, jos jedno krilo, ali dobro), para imate najvise, sastav vam je bolji od Zvezde i mnoooooogoooo bolji od bilo kog drugog ucesnika ABA lige.

                            Takodje, normalno je da izgledate lose u ABA, em ste imali EL, em vam igraci igraju za reprezentaciju.

                            Ovo za latentnog grobara sam napisao jer si se ukljucio u raspravu i radovao se sto se "institucija vraca" i sto "ima da osvoje sve trofeje". Mislim da pravi navijac Buducnosti nema emocije ni prema jednom klubu iz Beograda, doduse ne znam bas koliko ih u PG i CG ima.
                            Last edited by blond; 19-12-18, 16:47.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Noris Kol zelja Buducnosti. Uh kakvo bi to pojacanje bilo

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Bice dobar Evans kad dodje..
                                Jes' da ni klub ni on nemaju pojma o tome al' samo da se dobro pokaze
                                Promijenio je menadzera, zato su krenule te price..

                                Comment

                                Working...
                                X