Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas si se razmazio Ivane, dobro ti kaze RPZ. Nisi jedini, vecina navijaca je slicna.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Bas si se razmazio Ivane, dobro ti kaze RPZ. Nisi jedini, vecina navijaca je slicna.
      Nisam se razmazio,normalno je da imam veca ocekivanja od igraca koji je uzeo 600 hiljada nego od ostalih,mali Popovic zaradjuje kikiriki a bori se,pokazuje zelju nema mu covjek sta zamjerit.A onaj gleda saigrace ka da su govna,i sad ja treba da pokazem nekakvo navijacko razumjevanje,da tapsem onome kretenu prepotentnom.Treba neko da mu objasni da je on za Lejkerse igrao prije 8 godina,da su ga odjebali,i da on nije neka NBA zvijezda vec bivsi igrac Besikstasa sa prosjekom 8 poena po mecu,da je za EL standarde vjerovatno ispodprosjecan igrac,da mora da gine na terenu.Ali kako mu to objasnit,ja imam neke ideje ali ne bi ih iznosio.

      Comment


      • Ne mogu se sloziti sa tobom iako razumijem jer ima naznaka za takvo misljenje. To koliko prima je u ovome nebitno a i nije ti pouzdana informacija, jer moze primati i pet miliona , dace bog da dodjemo do tog nivoa, moze se gledati i kroz prizmu da se takmici sa sebi ravnim ili boljim igracima na njegovoj poziciji. Uz njega ni ostatak tima ne donosi prevagu na individualnom polju , tako da svaciju funkciju treba gledati u sklopu tima. Tacno je, uzima' je dosta suteva iz losih pozicija ali to su stvari koje ce se popravljati valjda. Ono sto je sigurno da dok su u nasem dresu , nasi su igraci a sa nervozom im neces pomoci. Ides li na utakmice?

        Comment


        • Taj Clark je pojam kosarke za sve cetvorke u Partizanu. On i kada mu nije dan moze da da vise poena nego svi oni zajedno. Mislim da je problem KKB sto nije izgradila kosarkasku publiku. Reci da je Buducnost iza Mornara zbog Clarkova je kao da ja kazem "dabogda ispali iz 4 zbog F.Covica u timu". Tako nekakva izjava.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            Taj Clark je pojam kosarke za sve cetvorke u Partizanu. On i kada mu nije dan moze da da vise poena nego svi oni zajedno. Mislim da je problem KKB sto nije izgradila kosarkasku publiku. Reci da je Buducnost iza Mornara zbog Clarkova je kao da ja kazem "dabogda ispali iz 4 zbog F.Covica u timu". Tako nekakva izjava.
            Nisam ja rekao da ce zbog Klarkova bit iza Mornara u smislu manjka njihovog kosarkaskog znanja,nego zbog cjelokupne atmosfere u timu,na koju dosta utice nezalaganje najskupljih igraca i njihovo ponasanje na terenu.Meni izgleda kao da tu postoje klanovi neki,i da se tu neki igracu moraju otjerat.Nocas cemo dosta toga vidjet,mislim da ce sve bit deja vu ali ko zna.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Ides li na utakmice?
              Idem,isao sam na sve u Moraci osim protiv Makabija.Mozda necu ni danas da idem,znao je moj nedolazak da im donese srecu.Baksuz sam ja veliki sto jes jes.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Nisam ja rekao da ce zbog Klarkova bit iza Mornara u smislu manjka njihovog kosarkaskog znanja,nego zbog cjelokupne atmosfere u timu,na koju dosta utice nezalaganje najskupljih igraca i njihovo ponasanje na terenu.Meni izgleda kao da tu postoje klanovi neki,i da se tu neki igracu moraju otjerat.Nocas cemo dosta toga vidjet,mislim da ce sve bit deja vu ali ko zna.
                Pa i kod nas sigurno nije dobra atmosfera sto se igraci suse na tribinama zbog nepotizma, pa to ne znaci da cemo zbog toga biti kandidat za borbu za 4. mesto. KKCZ i KKB su ubedljivo najveci favoriti za osvajanje, to ne moze da ponisti cinjenica da ti klubovi imaju svoje probleme.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Odlican mec za Buducnost.
                  PAO je fizicki najdominantniji tim u Evropi. Jbt perotka Kalates, Lodzeski, Atenkutombo, Gist, Lazme je brutalna.
                  Buducnost nema vodju na terenu.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Jos jedan poraz,nema razloga za zadovoljstvo.Ali ni za razocaranje.Da li cemo nekog pobjediti u Moraci pitanje je.
                    Earl nije bio toliko los ovaj mec,moram ga pohvalit.Ilic napravio par dobrih poteza.Ivanovic do samog kraja nista,Gordic citavi mec.Dzekson pogodio jednu trojku iz 15 pokusaja.
                    Last edited by E1_PG; 02-11-18, 19:49.

                    Comment


                    • Uzasan mec sa vec sad standardnom cetvrtom cetvrtinom. Domace osoblje nikako da nauci osnove kosarke na ovom nivou - mora da se igra koncentrisano u svakom napadu i svakoj odbrani. Ziceri koji se mase su posebna prica. Omic je jos jednom pokazao da je odlicno pojacanje, Clarkove odmah mozete da batalite i dovedete strance koji mogu da pogadjaju u seriji. Nije mi jasna ideja Dzikica, cemu stranci koji nicemu ne sluze? Bolje ste izgledali sa Aleksom nego sa stetocinom Earlom.

                      Nije Dzikic trener kao Vujosevic ili Radonjic koji ce izvuci maksimum od igraca. Uzmimo finale gde mu se pola tima raspalo, a tu su Ilic, Sehovic, Nikolici, sasvim pristojni igraci. Bukvalno jedino igraju centri i ona tri pleja sto se menjaju u zabijanju u reket.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Ode Kraft, dajte sad ubicu na poziciji crnca.

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dobar mec za nas sinoc ali sta je bolje od te cinjenice kad nema pobjede da se skine malo taj pritisak sa momaka. Nista. Pao je stvarno fizicki beton.

                          Comment


                          • Hoćete Fiću sad kad je u formi?

                            Comment


                            • Ne bih se iznenadio da Obradovic preuzme Buducnost

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • To je ta ljigavost koja me ne bi iznenadila uopšte.

                                Comment

                                Working...
                                X