Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Buducnost

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je igrac ovaj Dzordan Tiodor,valja li cemu.Vidim da je igrao za Milano i Makedoniju.Nesto mi ne uliva povjerenje.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Kakav je igrac ovaj Dzordan Tiodor,valja li cemu.Vidim da je igrao za Milano i Makedoniju.Nesto mi ne uliva povjerenje.
      I ovi "moji" forumaši su želeli njega a meni je on nekako žestoko precenjen igrač, precenjen kao Feldin. Plej koji je umislio da je Harden (bar one igre ukod manekena). Možda on i može u nekom dobro uređenom sistemu da pokaže mnogo više ali mi se čini da je on precenjen kao igrač
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nesto kao Regland otprilike

        Comment


        • Tiodora treba gledati iz dva ugla. Ugla prošlogodišnjeg kada se nije snašao kao "maneken" u Milanu i koprcao se u prosečnim partijama.
          I Tiodora sezonu pre kada je briljantno vodio Banvit kroz EC i u turskom šampionatu. Bezbroj tekmi kao "biskvitar" imao u 25+.
          Ume da uđe u seriju pogodaka iz daljine, pogotovo jak na ulazu, bruka prvi korak.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Nije suter

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              Kakav je igrac ovaj Dzordan Tiodor,valja li cemu.Vidim da je igrao za Milano i Makedoniju.Nesto mi ne uliva povjerenje.
              Mladji Bobby Dixon.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Ovaj Mornar ce zavrsit sezonu ispred nas,pazite sto vam kazem.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Ovaj Mornar ce zavrsit sezonu ispred nas,pazite sto vam kazem.
                  Како дођеш до оваквог закључка?
                  Због тренутно 0 победа у ЕЛ и 2 пораза (од Звезде и Цедевите) у АБА?
                  Морнар дивља екипа која доводи и отпушта играче као на траци ће да ухвати константу и крене у серију победа у АБА (уз то играју и ЕК где им додатно противници стављају до знања да нису конкурентни), пошто им је то једина опција да буду у игри за прва 4. Да би били испред Будућности реално би морали да изгубе још максимално неколико утакмица до краја лигашког дела.
                  Last edited by Borca; 01-11-18, 14:11.

                  Comment


                  • Evo vidjeces,nama tek slijedi raspad.Ovo sto smo igrali do sad ce da nam bude na kraju sezone lijepo sjecanje.Mislim da na kraju necemo bit ni medju 4 iako to izgleda nemoguce s obzirom na sastav igraca koji imamo.Sve smo sjebali s ovim Miskovim neznalicama.Ali i ovo nam je neko iskustvo.Kad ponovo osvojimo za nekih 10 godina drugacije cemo radit.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Evo vidjeces,nama tek slijedi raspad.Ovo sto smo igrali do sad ce da nam bude na kraju sezone lijepo sjecanje.Mislim da na kraju necemo bit ni medju 4 iako to izgleda nemoguce s obzirom na sastav igraca koji imamo.Sve smo sjebali s ovim Miskovim neznalicama.Ali i ovo nam je neko iskustvo.Kad ponovo osvojimo za nekih 10 godina drugacije cemo radit.
                      Са Мишком се увек може договорити (код Будућности то посебно важи пошто су му највернији клијент) и мислим да ће се радити сигурно нека доселекција (када раде то и остали АБА клубови Будућност сигурно неће бити изузетак).
                      Е. Кларк би мени летео први пошто је "црна рупа" у нападу, видећемо када ће се кренути са заменом неких играча.
                      Last edited by Borca; 01-11-18, 15:07.

                      Comment


                      • Ono sto rade Earl i Dzekson mogu Dasic i Sead Sehovic da odrade lagano.
                        Znaci moramo Dasica da vratimo kosarci,malo na trim stazu neka trci mjesec dana i dobar ce bit.
                        Last edited by E1_PG; 01-11-18, 15:04.

                        Comment


                        • Не мора баш Дашић али свакако се може наћи неко корисније решење на 4-ци од Е. Кларка. За шут са дистанце са позиције 4 увек може да се искористи Д. Николић.

                          Comment


                          • Zalutali u EL, ehhh bracooo, mora neki poredak da se zna

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Kako ste se razmazili samo posle jedne titule. Šta bi bilo da u kontinuitetu uzimate prsten.
                              Šta bi ja dao da današnji Partizan ima igrača ko Erl Klark. Svakom se desi da nema dan, omaši šut to ne znači kako je košarkaški duduk.
                              Naravno da može bolje i kvalitetnije. Samo i ovako neraspoložen bivši igrač Bešiktaša među najboljim brojkama u Džiletovom sastavu.
                              Mogu misliti kad mu se "otkači" ruka na šta će to ličiti.
                              Ako vam nije po volji ajte vi njega kod nas. Evo vam Gavrilo zauzvrat [emoji6]

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 01-11-18, 20:28.

                              Comment


                              • Uzimamo Gavrila dogovoreno.

                                Comment

                                Working...
                                X