Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    A naravno da znamo svi ko je zlatna koka...guska, koza, kako god
    Da nisi zaboravila koju domaću životinju nabrojati

    Comment


    • Last edited by Mr. Wolf; 29-01-18, 22:49.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Da nisi zaboravila koju domaću životinju nabrojati
        Ma ne bre.. ali mi kažemo zlatna koka, oni guska..a on je koza zapravo, pa da ne ispustim
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ja niti jednom nisam rekla da je trebao da bude zatvoren krov, ali isto tako verujem i jednom i drugom na rec.
          ajde reci sledeće:je li fed favorizovan u odnosu na ostale igrače ?
          Wizard

          Comment


          • Normalno da je favorizovan, kao sto su big 4 favorizovani u odnosu na ostatak top 10, a kao sto su svi oni u odnosu na one nesrecnike koji su losije plasirani.

            Ne znam sta ocekujete, ne igraju za kikiriki, ogromne pare se vrte, Fed je ubedljivo najpopularniji i svaki direktor turnira zeli da on ode sto je dalje moguce, jer to znaci vecu zaradu. Ali nikakvo favorizovanje ne moze da mu pomogne na samom terenu, nije krov osvojio titulu u nedelju, nego Fed i nije krov kriv sto Cilic nije iskoristio brejk prilike na pocetku 5.seta i to sve na 2.servis, nego iskljucivo Cilic.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ali nikakvo favorizovanje ne moze da mu pomogne na samom terenu, nije krov osvojio titulu u nedelju, nego Fed i nije krov kriv sto Cilic nije iskoristio brejk prilike na pocetku 5.seta i to sve na 2.servis, nego iskljucivo Cilic.
              Sa ovim se apsolutno slazem. Ne znam ko je ocekivao da ce Cilic ovo uzeti pa cak i da su njega favorizovali. Ako hoces titulu, onda budi spreman da igras pod svim mogucim okolnostima. A ne da se zalis kao neka princeza..sto su oni bas zbog tretmana i umislili da jesu.
              13/13!

              Comment


              • Mislim da niko nije ni rekao drugacije, da je ocekivao Cilicevu pobedu, bez obzira na svoja nadanja. Samo je akcenat na olaksavanju uslova rada jednoj strani i njenog favorizovanja, jer ne treba smetnuti sa uma razliku u godinama, naprimer, pa i cinjenici da je mec mogao bas da potraje.


                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa vidis kako su dobri, bas zbog razlike u godinama su pomogli Federeru, ipak je deda
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    Sa ovim se apsolutno slazem. Ne znam ko je ocekivao da ce Cilic ovo uzeti pa cak i da su njega favorizovali. Ako hoces titulu, onda budi spreman da igras pod svim mogucim okolnostima. A ne da se zalis kao neka princeza..sto su oni bas zbog tretmana i umislili da jesu.
                    Ogromna je razlika kad imaš na šta da se žališ i kada nemaš jer ti je sve potaman.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ogromna je razlika kad imaš na šta da se žališ i kada nemaš jer ti je sve potaman.
                      Nemoj tako bilo je i Federeru mnogo gadno. Zamisli cela dvorana za tebe, a samo Marinov boks za Marina!?!?
                      Ogroman pritisak mu je to stvaralo sigurno, ali dobro je ispunio je ocekivanja - to je bitno.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • no.20
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Inače, lepo je videti da AO ulazi u treću nedelju
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • pa nista novo za slem, tako je uvek
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Zavisi kako gledaš na priču, tako je i vidiš
                              Meni je dovoljno što je naglasio da je Novak nepoštovan kao šestostruki osvajač AO i da je Fed u krevetu sa teniskom fedreacijom Australije . . naravno na to su se žalili Novakovi navijači, on je samo preneo
                              A naravno da znamo svi ko je zlatna koka...guska, koza, kako god
                              On je to naglasio kao teoriju zavere i onda u sustini rekao da su stvari mnogo jednostavnije, biznis. Ne bi mu Mirka dozvolila da bude u drugom krevetu.

                              Comment


                              • A kako je biznis u koliziji sa teorijom zavere??? Upravo je dao najveći argument Novakovim navijačima da su u pravu. Mirka ne da ni Fedu da bude u krevetu sa njom, nema mesta
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X