Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Sharapova i Zverev ispali. Bas lijep dan.
    Da baš ljep dan kad Novak, Roger, Halep te Kerber pobeđuju.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Bolje nemoj, zna se ko je tu izdominirao
      Siguran sam, da pričate o Roland Garrosu?

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        ocekuje nas spektakl
        Ma kakav spektakl, to će teniser iz Švicarske dobiti 3:0, jasno je ko dan.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Očekujem promenu pravila od naredne sezone da učestvuju i mlađi juniori u seniorskom delu GS turnira, ali samo da mogu da se sastanu sa igračima koji su osvajali 10 i više puta Stefan Edberg nagradu kako bi se naučili sportskom ferpleju i na terenima bez HE sistema, jer džentlmenstvo pre svega.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by jacques9 View Post
            Siguran sam, da pričate o Roland Garrosu?
            Da, i po malo o AO,W, a eto kažemo po neku i o USO
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • .....



              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • U pravu je, nista se ne pitaju, nema potrebe da ih vrijedjaju za odluke drugih i koje veze s njima nemaju. Oni su samo komentatori, postoje verzije za odredjenu drzavu ili teritorije, ali za Srbiju i ex yu nema, sto znaci International verzija je i Franzuci odlucuju sta ide.
                sigpic

                Comment


                • Zasto je kvota na Edmunda 1.36 ? Pa ne igra protiv Pedje Krstina
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Zasto je kvota na Edmunda 1.36 ? Pa ne igra protiv Pedje Krstina
                    Dobro pitanje i meni je to dosta čudno.Pa pogledah ovamo međusobni skor imali su jedan meč prije 2 godine i dobio ga je Edmund dosta lako u 2 seta na betonu.Ako je to bio parametar da ga ovoliko favorizuju vrlo čudno,ja bih ako ne dao prednost Sepiju makar 50:50,Sepi je u godinama ovo mu je šansa za prvo četvrtfinale na grend slemu u karijeri i u Australiji tradicionalno dobro igra,iskustvo je na njegovu stranu no vidjećemo gust meč
                    Temeritas est damnere quod nescials!

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      U pravu je, nista se ne pitaju, nema potrebe da ih vrijedjaju za odluke drugih i koje veze s njima nemaju. Oni su samo komentatori, postoje verzije za odredjenu drzavu ili teritorije, ali za Srbiju i ex yu nema, sto znaci International verzija je i Franzuci odlucuju sta ide.
                      Postoji li sansa da ubrzo SK kupi prava za prenos svih Slemova?

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Postoji li sansa da ubrzo SK kupi prava za prenos svih Slemova?
                        Ne daj boze,pa da mi Viskovic prenosi da moram da slusam njegove orgazmicne uzdahe na svako Federerovo zabacivanje kosice u stranu,covjek samo njega vidi na terenu kad prenosi njegove meceve a kad igra sa Djokovicem malo odglumi kao navijanje cisto da se dodvori domacoj publici.
                        Viskovicu ako citas ovo ti znas da sam se ja samo salio ovo nije istina.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Ne daj boze,pa da mi Viskovic prenosi da moram da slusam njegove orgazmicne uzdahe na svako Federerovo zabacivanje kosice u stranu,covjek samo njega vidi na terenu kad prenosi njegove meceve a kad igra sa Djokovicem malo odglumi kao navijanje cisto da se dodvori domacoj publici.
                          Viskovicu ako citas ovo ti znas da sam se ja samo salio ovo nije istina.
                          Pralica bi prenosio Novaka.


                          Originally posted by jacques9 View Post
                          Da baš ljep dan kad Novak, Roger, Halep te Kerber pobeđuju.
                          Halep ima moje postovanje jer je ovo zrtvovala radi uspjeha.

                          Comment


                          • Bogami imala se cega odrec masala,imalo je dosta tu posla zali boze.

                            Comment


                            • Sta mislite ljudi, ko ce da dobije vecernji termin u ponedeljak? Rodzer ili Novak? Ja ipak mislim da ce Novak da dobije nocni, a da ce opet Rodzeru da ga daju u 1/4.
                              Last edited by 147; 20-01-18, 19:17.

                              Comment


                              • Evo i Nadal se zalio na Federerov tretman
                                http://sport1.rs/clanak/301/nadal-pr...upa-samo-uvece

                                Comment

                                Working...
                                X