Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh, Čung vs Zverev u terminu ni da legneš ni da ustaneš.
    Šteta, baš imadoh želju pogledati to uživo ali zbog obaveza moraće opcija program unazad.
    Nadam se da će Čungić pokazati da je kompletniji a time i bolji igrač.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Delpo je imao neki MTO u meci sa Kachanovim, ali nisam procitala o cemu se radi, cini mi se da sam videla da su mu kuk masirali ili tako nesto. Je l' neko nesto procitao ili video?
      Zadnja loža, a i sa levim kukom ima problema već par godina...Ne znam šta je rekao posle posle meča o tome.


      Originally posted by Sandugp View Post
      Svejedno je ko ce biti Federerov protivnik.....
      Totalno nebitno.
      Bitno je. To bi morao biti Delpo

      Originally posted by Ivan_pg View Post
      A sto mislis moze li Seppi dobit Edmunda prekosjutra,treba mi za suicid?
      Može

      Što se tiče Čunga i Zvereva. Koliko god da izgledalo da je Čung kompletniji, Zverevu dajem prednost. I opet na konto iskustva na velikoj sceni... a i jer se igra u terminu u kom se igra.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ne bi bilo lose da Cung izbaci Zverev Sasu .... fino bi to bas bilo.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Mislim da ove godine osvaja titilu igrač koji ima 10+ GS a da nije počeo da ćelavi
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne bi bilo lose da Cung izbaci Zverev Sasu .... fino bi to bas bilo.
            Ako misliš zbog Novaka, mislim da je svejedno.Da ako dobro odigra noćas potpuno mu je nebitno na koga od njih dvojice ide.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ma lagano ga Cunga Lunga izbacuje. Ne znam kako nisam vidio taj par. Trebao sam na suicidu odigrati.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                ja bih pre rekla da onaj NDj ima los uticaj
                da ne znam da je nemoguce staviti admine na ignore listu, pomislila bi da si me blokirala

                a sto se tice Ničeta, naredna 2 meca ce mu biti mnogo laksa nego ovaj danas
                Kako molim?
                Zar se nismo juce raspravljale..doduse dok ja nisam izasla iz nje [emoji14]
                Ubija te RF -.-

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Znam da ga dobio sad, al Brizbejn je Brizbejn, a GS je GS. Da se ne razumemo gresno, i ja bih volio da Kirgios dobije, ali govorim ono sto je cinjenica. Uvek postoji mogucnost kod Grise da se raspadne, i to je svakako opcija.

                  Inace Kirgios nema fizikalije da dobije Nadala na GS turnira, nije toliko problem njegova igra kolko je on fizicki limitiran. To se najbolje videlo u Madridu i Pekingu, razvuko ga ko jufka po terenu.
                  Pa kako ga je dobio na Vimbldonu? Nik ima uvek šanse protiv Rafe posebno kada mu se igra...
                  Uzgred što onako sa opremom unakaziše Rafu?! Konkretno mislim na majicu, i sve hoću da pitam pa zaboravim...Još samo fali da su mu uvalili i one tri frtalja pantalone pa da katastrofa bude kompletna.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Mogao bi Riri sutra makar do seta
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja nisam još stekao dojam da je Kyrgios u stanju dobiti 'normalnog' Nadala. Na Wimbledonu su ga tih godina dobijali mnogi u prvim kolima, a trijumf u Cincinnatiju je daleko više plod katastrofalne Rafine igre nego Nikovog odličnog tenisa.

                      U Madridu je Nick imao povredu, pa nije ni mogao dati svoj maksimum, a najrelevantniji meč po meni bio je onaj u Pekingu i tu se jasno vidjelo da je Kyrgiosu teško pratiti Nadalov tempo, kada ga ovaj pritisne sa osnovne linije.

                      Tu mu je maksimalno uštopao servis, igrao duboko sa oba krila, oduzevši prostor Kyrgiosu da lako dolazi do poena. Mislim da i Kyrgiosov bekend sa onakvom tehnikom ne može baš adekvatno odgovoriti na Rafin spin i da će, ako je Rafa u stanju pritiskati ga iz poena u poen, početi pucati prije ili kasnije.

                      No, vidjećemo, ako do tog meča meča, Nik je fokusiran i očigledno sazrijeva, a kad je takav preteteško ga je slomiti, što je najbolje osjetio Federer prošle godine.

                      No, Rafa kad lomi, lomi fizički, a i dalje mislim da su fizikalije Kyrgiosov problem broj 1.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Bio sam uvjeren da če Rublev pješke dobiti Dimitrova i u potpunosti pogrešio. Bolje da više ništa ne prognoziram.
                        Baš me zanima kakav če biti razpored u slučaju četrfinala Delpo Vs Roger i Novak vs Zverev.
                        Da li če se usuditi staviti Rogera na dnevni termin na ROD LEVER arenu? Ne vjerujem u nešto takvo, mada ne bi to bio neki hendikep za Rogera jer Delpo pati vručinu više od njega.

                        Comment


                        • U tom slučaju RF igra prvi meč noćnog termina , a Novak igra posle njega.Te ako zaista bude ovako to će i meni biti poslednja potvrda da se ide na to da se Novaku maksimalno odmogne.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Smailagačengić View Post
                            [ATTACH=CONFIG]15689[/ATTACH]
                            Obično ne volim da se bavim ovim,ali naiđoh na ovu listu po procentima kako sad stvari stoje za pobjednika AO 2018.Pa me zanima i vaše mišljenje...
                            Kirios je navodno zacementirao sebe za 4-og favorita,Federer u blagom padu nakon Štrufa,Nadal od danas u+ i tako...
                            Roger štedi snagu, Kiriosa čeka test zrelosti protiv Dimitrova.
                            U slučaju finala Roger vs Rafa je Roger favorit zbog brze podloge in match upa u poslednje vreme.

                            Baš me zanima ako dođe do polufinala Novak vs Roger. Koga če kladionice dati za favorita?

                            Nitko ne priča o njemu. Nitko ne vjeruje u njega. Šta ako se povampiri in odigra kao na US openu 2014? AKo se to desilo jedno zašto se to ne bi opet ponovilo. Tenisški ima sve. Samo da opet poklopi glavu. Pričam naravno o Marinu Čiliču

                            Comment


                            • Ja moram da obradujem ove što od 1h planiraju gledati ES jer ćemo verovatno imati opet 2 ženska meča, jedino ako ne ubace dubl da prenose
                              E da moram da napomenem da kreću juniori. U ženskoj konkurenciji igra Draginja Vuković koja na startu igra sa nosiocem. Dok Marko Miladinović je ovaj put drugi nosilac i baš me zanima kako će sad igrati... Jer dosad nije imao dobre rezultate na GS , a u zadnjem periodu na ostalim turnirima je napravio neke dobre rezultate i ovu mu je zadnja sezona kao juniora.

                              Comment


                              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                                Ja moram da obradujem ove što od 1h planiraju gledati ES jer ćemo verovatno imati opet 2 ženska meča, jedino ako ne ubace dubl da prenose
                                E da moram da napomenem da kreću juniori. U ženskoj konkurenciji igra Draginja Vuković koja na startu igra sa nosiocem. Dok Marko Miladinović je ovaj put drugi nosilac i baš me zanima kako će sad igrati... Jer dosad nije imao dobre rezultate na GS , a u zadnjem periodu na ostalim turnirima je napravio neke dobre rezultate i ovu mu je zadnja sezona kao juniora.

                                Probudi se ti onda od 2:30 hahaha,inače Marko Miladinović odličan igrač igrao je ovamo kod nas na Itf turnir vidjelo se da odskače od ostalih odma..Valjde će biti dobro ove godine!
                                Temeritas est damnere quod nescials!

                                Comment

                                Working...
                                X