Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Australian Open 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Pakovat ce on kofere u sledece kolo vrlo verovatno, ne znam kako je Grisa nocas odigro al on uopste ne lezi Kirgiosu, ima strasna defanziva, odlican servis i eksploatise sve mane Kirgiosa. Nema sanse da Kirgios igra finale, i da prodje nekako Dimitrova preko Nadala ne moze, nema promil sanse da dobije Rafu na best of 5 mimo Wimbledona. Ne precenjujte toliko Kirgiosa, ima nekoliko igraca pre njega sa vece sanse za finale.
    Poštujem i cijenim tvoje mišljenje ali,ja ga ne precjenjujem on je po mom mišljenu čak bio u drugom planu ove godine svima-neopravdano uzeo Brizbejn odlično igrao(dobio Dimitrova koga vidim potenciraš kao nepremostivu prepreku).To što je bio u drugom planu njemu je i dobro došlo svih ovih godina se očekivalo dosta da napravi pa je bilo tu i pritiska...
    Temeritas est damnere quod nescials!

    Comment


    • Ostapenko igra sama protiv sebe

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Tesko ce Nik u finale preko Rafe sa ovom igrom,Congic je ocajan ove godine,moralo je ovo mnogo lakse
        Conga je odigrao odlican mec, ovako nije igrao mesecima, a Nik je bio fokusiran i disciplinovan tokom celog meca, a imao je sanse da prsne i pusti mec niz vodu bas puno puta.
        Ovako fokusiran Nik je strasno opasan igrac i daleko moze da ode
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Smailagačengić View Post
          Poštujem i cijenim tvoje mišljenje ali,ja ga ne precjenjujem on je po mom mišljenu čak bio u drugom planu ove godine svima-neopravdano uzeo Brizbejn odlično igrao(dobio Dimitrova koga vidim potenciraš kao nepremostivu prepreku).To što je bio u drugom planu njemu je i dobro došlo svih ovih godina se očekivalo dosta da napravi pa je bilo tu i pritiska...
          Znam da ga dobio sad, al Brizbejn je Brizbejn, a GS je GS. Da se ne razumemo gresno, i ja bih volio da Kirgios dobije, ali govorim ono sto je cinjenica. Uvek postoji mogucnost kod Grise da se raspadne, i to je svakako opcija.

          Inace Kirgios nema fizikalije da dobije Nadala na GS turnira, nije toliko problem njegova igra kolko je on fizicki limitiran. To se najbolje videlo u Madridu i Pekingu, razvuko ga ko jufka po terenu.
          Last edited by Stefan-kobe; 19-01-18, 12:01.
          OVAKO

          Comment


          • ел то завршен меч?
            sigpic

            Comment


            • Vjecita misterija ce mi ostat kako je ostapenko okrenula halep i uzela gs

              Comment


              • Originally posted by Zika View Post
                ел то завршен меч?
                Samo zene igraju trenutno.

                Comment


                • Jel sam to prvi ove nedelje na igrici ili lose vidim?
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Jel sam to prvi ove nedelje na igrici ili lose vidim?
                    Mislis na fantasy?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Znam da ga dobio sad, al Brizbejn je Brizbejn, a GS je GS. Da se ne razumemo gresno, i ja bih volio da Kirgios dobije, ali govorim ono sto je cinjenica. Uvek postoji mogucnost kod Grise da se raspadne, i to je svakako opcija.

                      Inace Kirgios nema fizikalije da dobije Nadala na GS turnira, nije toliko problem njegova igra kolko je on fizicki limitiran. To se najbolje videlo u Madridu i Pekingu, razvuko ga ko jufka po terenu.
                      Ne možemo se mi pogrešno razumjet nikako samo razmjenjujemo mišljenja nisam ja Kirijosov fan i njega i Dimitrova volim podjednako,ali mi se čini da je sad Kirijos u boljem elementu od njega.A za Nadala ćemo vidjet tu trebaju neke kockice da se poklope
                      Last edited by Smailagačengić; 19-01-18, 12:13.
                      Temeritas est damnere quod nescials!

                      Comment


                      • Igra Anett za sve pare

                        Comment


                        • Vožnjacki dobra danas,ima i malo agresivnosti koliko god to čudno zvučalo
                          Temeritas est damnere quod nescials!

                          Comment


                          • Ode i Ostapenko
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Mislis na fantasy?
                              Aham
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Aham
                                Jesi, ali meni igra kapiten. Ispade mi Ostapenko, mada sam i ocekivao da padne danas.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X