Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo dobar mec izmedju argentine i brazila,pogotovo drugi set,zaista dosta zanimljhiv mec

    Comment


    • 2. set je bio vrhunski! Ogromna napetost je bila tada... Na kraju Brazil zasluženo po ko zna koji put ulazi u finale i potvrdjuje da je najbolji.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        2. set je bio vrhunski! Ogromna napetost je bila tada... Na kraju Brazil zasluženo po ko zna koji put ulazi u finale i potvrdjuje da je najbolji.
        Brazil je ja msm od 2002. samo 2 finala izgubio...ubise ljudi!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Rusija pobedila Brazil u finalu 3-2,Poljska pobedila Argentinu u borbi za trece mesto 3-0.Nama ostaje da se spremimo(zahvaliti se nekim igracima,mozda i selektoru) za sledece veliko prvenstvo,a to je EP .

          Comment


          • Zasto Kolakovicu???Njega ne bih menjao ni za jednog igraca.Samo sto nije nasao zajednicki jezik sa Bjelicom,on bi nam znacio ali dobro.Argentina me je prijatno iznenadila,pokazala da je potpuno zasluzeno tu gde jeste,i mozda dobijamo novu silu u odbojci.Sto se EP tice,mi mozemo do medalje,mozemo i do titule,ali mi smo veliki maleri po tom pitanju,nikako nesto da osvojimo
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Kakve Srbija ima sanse na predstojecem EURO u Odbojci
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Zasto Kolakovicu???Njega ne bih menjao ni za jednog igraca.Samo sto nije nasao zajednicki jezik sa Bjelicom,on bi nam znacio ali dobro.Argentina me je prijatno iznenadila,pokazala da je potpuno zasluzeno tu gde jeste,i mozda dobijamo novu silu u odbojci.Sto se EP tice,mi mozemo do medalje,mozemo i do titule,ali mi smo veliki maleri po tom pitanju,nikako nesto da osvojimo
                Zato sto nije trener kakav treba da bude,veliki je alibi trener.Ima dosta uspeha,ali tu je njegovog udela mnogo malo-vise je tu zasluga saveza,igraca.Napravljena je malo losije smena generacija i smatram njega odgovornim za to.Dok je bio Nikola tu,kupio se kajmak,sad bez njega nemamo ni t od tehnicara.Jeste Nkola najveci,ali koliko je on veliki toliko je Petko slab

                Comment


                • Zenska odbojksaka selekcija srbije protiv turske za osvajanje evrolige


                  napred devojke

                  Comment


                  • Danas krece svetsko juniorsko prvenstvo za muskarce.Pvu utakmicu igramo u 23:30 po nasem vremenu,prenos na sajtu sportskog zurnala.

                    Comment


                    • Prosli smo grupu sa tri pobede u 3 utakmice
                      Srbija-Belgija 3:0
                      Srbija-Iran 3:2
                      Srbija-Kanada 3:2
                      Dominirali u prvom mecu,pokazali karakter u drugom,u tercem sarena igra.
                      Plasirali smo se u narednu rundu,po 2 najbolje ekipe iz 4 grupe idu dalje,formiraju se dve grupe od po 4 tima odakle po 2 najbolja idu u polufinale.
                      Najbolji u nasem timu Atanasijevic,Kovacevic,Jovovic,Lisinac.

                      Comment


                      • Uz dosta srece do polufinala,Protiv Rusa sutra u polufinalu

                        Comment


                        • Ako se ne varam, mali Atanasijevic ubedljivo najbolji! Smesi mu se jos jedna titula najboljeg igraca prvenstva!
                          #58

                          Comment


                          • Originally posted by Pablo View Post
                            Ako se ne varam, mali Atanasijevic ubedljivo najbolji! Smesi mu se jos jedna titula najboljeg igraca prvenstva!
                            Uros Kovacevic,pa tri prazna mesta pa Atanasijevic,pa svi ostali

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Uros Kovacevic,pa tri prazna mesta pa Atanasijevic,pa svi ostali
                              Za koga on igra? I koliko mozemo ocekivati od ove generacije? Prestao sam pre nekog vremena da pratim odbojku, nekad sam bio bas zagrejan.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Za koga on igra? I koliko mozemo ocekivati od ove generacije? Prestao sam pre nekog vremena da pratim odbojku, nekad sam bio bas zagrejan.
                                Taj ti igra sam za sebe Salim se,igra u Sloveniji u Bledu kod Kolakovica.Veliki je talenat,najveci kojeg smo ikad imali i igra na poziciji primaca,93. godiste je,vec je debitovao za seniorski tim.
                                Ova generacija je nasa najuspesnija generacija u mladjim kategorijama ikada,pregrst medalja su uzeli do sad i realno je ocekivati da se vrate sa jos jednom medaljom sa ovog SP-a.Ova sadasnja generacija juniorske reprezentacije je izlazna za momke rodjene 1991. godine.Igramo u polufinalu sutra protiv Rusa,igrali smo u pripremnom periodu protiv njih,1 smo dobili drugu izgubili tako da je sve otvoreno

                                Comment

                                Working...
                                X