Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kada mi tako nacrtas i ne izgleda toliko loseprezivecu nekako do 2015.mada mi i dalje nije jasno kako su dosli do tih kombinacija,kada su ga otpustili nisu mu odma ponudili motogp ugovor.jel to sad bas bas sigurno za lavertija?
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Prilicno je sigurno... Italijani su to, ni sami ne znaju kako posluju, nista nemoj da te cudi oko tih ugovora...

      Comment


      • http://www.autosport.com/news/report.php/id/110121

        To se cekalo...

        Valentino Rossi to field Moto3 team

        Valentino Rossi has lodged an official entry application to field a team in Moto3 next year.

        The seven-time MotoGP champion's VR46 company has struck a deal with Sky Italia, which will be the new team's principal sponsor.

        The team will race KTM machinery and has already agreed to run Romano Fenati, who scored his breakthrough win in the series last year at Jerez. KTM bikes have won every race so far in 2013.

        Rossi's half-brother Luca Marini, who crashed out of his Moto3 debut at Misano, has also been linked with a ride.

        Rossi said the objective of his new team is to help young promote Italian riders through MotoGP's junior ranks.

        "We have joined forces with Sky in order to give the Italian riders the opportunity to be competitive and reach the highest levels," Rossi explained.

        Teams wishing to compete in either Moto2 or Moto3 next year had to lodge their entry applications at the San Marino Grand Prix.

        The next selection meeting will be at the Malaysian GP on October 13.
        I da, Hondin production racer ce se zvati RCV1000R izgleda...

        Comment


        • i da vidimo da li ce rosi konacno pronaci lek protiv crvene motogp furije
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Ko ce ako ne on?

            Comment


            • Ljudi sad su bila testiranja u Mizanu niko se nije izjasnio povodom Rosijevog problema na kocenju a negde sam procito da ga je resio pa me zanima da li je to istina?
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • Napravljen je napredak, ali videcemo u Aragonu koliko. Posebno je zadovoljan sa M1 za sledecu godinu, bolja je na kocenju, bolja na ulasku i bolji je motor...

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Napravljen je napredak, ali videcemo u Aragonu koliko. Posebno je zadovoljan sa M1 za sledecu godinu, bolja je na kocenju, bolja na ulasku i bolji je motor...
                  Znaci,ocekujemo sledece sezone da bude mnogo bolji nego ove,a ko zna,mozda se i bori za titulu!

                  Comment


                  • Honda ce isto biti bolja, a i Marquez ce... Sigurno je samo da ce biti zanimljivije, meni je licno i to dovoljno... Naravno da bih voleo titulu #10 i da po tome dostigne Agostinija, ali zadovoljicu se i sa jos 3-4 pobede i gomilom dobrih borbi za podijum. Ovo o cemu pricam je bar jedna titula u toku 10 sezona, jer kad su ranije mogle da se voze i 125, 250, 350 i 500 ccm trke, Agostini i ta ekipa su uzimali po 2 titule godisnje, tako da sam broj titula (15 za Agostinija) ne moze da se poredi, mogu pobede u najjacoj klasi (Doctor 80>68 Agostini) i titule (Doctor 7<8 Ago) i eto taj neki moj fiktivni parametar o broju sezona sa po jednom titulom, kao neki vid poredjenja tesko uporedivih era MotoGP-a...

                    I, da...

                    Comment


                    • Izgleda da je Ducati probao da vrbuje Aprillijinog tehnickog direktora, mada naravno negiraju...

                      Comment


                      • ma mogu sad da vrbuju koga hoce,taj dukati je propustio jednog rosija njima vise pomoci nema
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam potpuno drugog misljenja... Odlazak Rossija je najjaci udarac koji su mogli da dobiju. Trenutno su na podu, gledaju u njega unezvereno i istovremeno - prazno, oporavljaju se od toga, poksavaju da razumeju kako je do toga doslo, pokusavaju da promene stvari u samom korenu u samoj kompaniji, u samom timu... Da li ce se ubrzo podici i vratiti, to je na njima. Mislim da hoce i mislim da im druge nema, jer su promenjene mnoge stvari koje nije bilo ni govora da se promene pre malo vise od godinu dana.

                          Comment


                          • Originally posted by denia_el View Post
                            nista mi nije jasnoako im nije dobar za superbajk (a i dalje se bori za titulu),kako im je dobar za motogp?trebalo je da ga lepo ostave tamo gde jeste.aprilija

                            nek je ovaj crni ubaksuzirao
                            Nisam nista ubaksuzirao. Lepo je rekao Vanja, prelazak u motogp treba da shvatis kao napredak za Lavertija, jer to ce biti dobra ekipa + Hejden. Sto se tice WSBK, Aprilia odavno zeli Melandrija, ali je on odbijao ponude jer nije zeleo da bude u timu sa Bijadjijem. Sada kad nema Maksa, a BMW se povlaci iz WSBK, Aprilia je logican izbor.

                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Ja sam potpuno drugog misljenja... Odlazak Rossija je najjaci udarac koji su mogli da dobiju. Trenutno su na podu, gledaju u njega unezvereno i istovremeno - prazno, oporavljaju se od toga, poksavaju da razumeju kako je do toga doslo, pokusavaju da promene stvari u samom korenu u samoj kompaniji, u samom timu... Da li ce se ubrzo podici i vratiti, to je na njima. Mislim da hoce i mislim da im druge nema, jer su promenjene mnoge stvari koje nije bilo ni govora da se promene pre malo vise od godinu dana.
                            Slozio bih se u vezi Rosija, ali ne misilim da ce se brzo podici i vratiti. Odlaskom Rosija pa sad i Hejdena ostali su bez vozaca koji su veoma bitni kada je razvoj motora u pitanju. Doviciozo je potrosen covek, a Kal, gde naci motiv?

                            Comment


                            • Kal ce dobiti priliku da sebi pravi motor po meri. Videcemo kako ce se snaci u toj ulozi, ali njima pre svega treba nova glava na celu tehnickog dela sa potpuno novim konceptom za Ducati. GP14 ce biti prilicno drugaciji od GP13, ali videcemo koliko. Od 2015. se nadam da ce zabeleziti 5-6 podijuma.

                              Comment


                              • dobra ekipa nije dovoljno dobro!treba mu sampionska ekipa!nece moci ni do podijuma,a ovde se bori za titulu!kakav je to napredak?
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X