Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dukati poceo testiranje u Mudjelu. Danas superbajk a sutra motogp masina. Rosi i Hejden ce testirati novi agregat (mirniji gle cuda), elektroniku i jos ponesto. Interesanto da je tamo i Troj Bejlis (covek sa najboljim skorom u jednoj sezoni od svih dukatijevih vozaca). A da li ce mu Rosi pozajmiti masinu videcemo

    Preziosi about new engine that Rossi & Nicky test at Mugello 22-24 May: "more torque at low rpm, less power at high revs"
    Last edited by crni; 22-05-12, 15:14.

    Comment


    • Originally posted by meca View Post
      Ne,onda dodje Stonerova zena i kaze ajde kuci da peres sudove dosta je bilo zezanja!!!!!!!!!!
      sigpic

      Comment


      • jedna kranje neverovatna i pomalo bizarna vest... Naime, ekipa Tech3 Yamaha je odlucila da NE kupi najnoviji Brembo-ov paket kocnica za 2012. godinu koji povecava efikasnost pri kocenju za 6%. Doviciozo je odlucio da sam iz svog dzepa kupi paket ovih kocnica koje ce mu biti montirane na motocikl, dok je Kal Kraclou to odbio kako on kaze "iz principa". Kal je rekao da nije njegov posao niti obaveza da kupuje bilo sta vec da vozi motor i da stoga nece da kupi novi paket kocnica. Postavlja se pitanje kako je i zasto ekipa Tech3 donela ovako cudnu odluku, jer su dosta jak tim, najjaca privatna ekipa, cak od pocetka sezone brzi i od fabrickog Dukatija...
        takodje, nakon niza cudnih stvari pocevsi od CRT masina sa kojima se 95% ljudi ne slaze, preko Stonerovog povlacenja pa sve do ove bizarne situacije, moramo se zapitati kuda ide MotoGP i sta je sledece sto ce se desiti...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Nezvanicna vremena na testu u Mudjelu.
          Rosi 1.48.62
          Niki 1.48.84

          Comment


          • http://kapiten.rs/ostali-sportovi/st...u-simonceliju/

            Evo malo da se samopromovisem, zasluzio sam Avanti Super Sic!!!
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • vidi ti naseg nebojsejako lepo,jaaaako lepo


              vidim tamo si se raspisao,a mi ovde jos cekamo izvestaj iz mizana..
              Last edited by denia_el; 13-06-12, 15:49. Reason: hm hm
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Cal Crutchlow o Stoneru:
                http://www.crash.net/motogp/news/181...he_planet.html

                Comment


                • http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp...urn-for-spies/

                  Nije ni priblizno kraj ove sezone a vec se uveliko razmislja i planira za sljedecu,Cal da ode u Ducati bio bi samo jos jedan protracen talenat
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • pa samo ako je ludposle ovakvih voznji ponude ima da prste
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Vittoriano Guareschi

                      "The engine won't be drastically changed. Even at Laguna Seca it will be essentially the same engine, just with some mechanical modifications."

                      Takodje je rekao da nece ni 2013 promjeniti taj L agregat u V
                      Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                      Comment


                      • Na koji e-mail se šalje odgovor za karte???

                        Comment


                        • motogp@sportklub.info
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • na jednoj fb fan stranici Doktora sam procitao da je veoma blizu odluke da ostane u Dukatiju.... stvarno na nicemu ne mogu da mu zamerim jer je jedan jedini i ne mogu da se naljutim na njega, ali stvarno mislim da mu to ne bi bila pametna odluka...

                            http://www.motogp.com/en/news/2012/R...Audi+ownership

                            evo jos jedne potvrde ovakvih tvrdnji...
                            Last edited by Miletić; 09-07-12, 13:17.
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              na jednoj fb fan stranici Doktora sam procitao da je veoma blizu odluke da ostane u Dukatiju.... stvarno na nicemu ne mogu da mu zamerim jer je jedan jedini i ne mogu da se naljutim na njega, ali stvarno mislim da mu to ne bi bila pametna odluka...

                              http://www.motogp.com/en/news/2012/R...Audi+ownership

                              evo jos jedne potvrde ovakvih tvrdnji...
                              ..Audi cini sve,ali apsolutno sve da Rossi ostane u Dukatiju...nista novo,s obzirom da su nemci sve lepo procenili..sta,ko i koliko moze da im pomogne u ostvarivanju zacrtanog cilja..Rossi ovog puta nema prava na gresku...da li mu je veci izazov 10 titula,ili razvijati nesto sa cim ne znas gde si i na cemu si..??da mu nije lako,to sigurno nije,i pod jako je velikim pritiskom..sto od nemaca sto od japanaca..on ce svojom odlukom koja se ocekuje u naredne 4 nedelje,odrediti put i pravac u kome ce da se krece..put jos vece slave i penzije ili sa slavom u penziju...sto se Rossija tice,penzijski sat je poceo da otkucava ove godine,kad ce zazvoniti,pa ne duze od dve sezone..nesto ne verujem da ce se kockati sa dukatijem,ali pritom i zelja za dokazivanjem je mnogo ponekad jaca nego sam razum..
                              sigpic

                              Comment


                              • pedrosa i marquez sl godine na Repsol Hondi (2013-2014)

                                Comment

                                Working...
                                X