Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksandarD View Post
    ajoj, pa broj 1 u moto gp je broj 46 oduvek i zauvek
    hahahhahaanemoj prestati da pises
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AleksandarD View Post
      ljudima koji imaju slicnu listi
      a kako drugacije
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • vermulen ce voziti umesto edvardsa
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Po italijanskim novinama se uveliko provlace glasine o mogucem prelasku Rosija u Superbike od naredne godine. Nema sumnje da bi gledanost Superbike trka skocila jer bi vecina zaljubljenika u motosport volela da vidi ponovo okrsaje starih rivala:Rosija, Bjadjija, Ceke, Melandrija. Rosi za sada iskljucivo komentarise predstojecu Moto GP trku u nadi da ce ostvariti plasman u top 5 ovog vikenda. Sto se tice dalje karijere, pretpostavlja se da ce se vise znati posle trke u Mudjelu
          sigpic

          Comment


          • Hm, nesto mi nerealno zvuci da bi Rosi mogao sledece godine u Superbike, iako ga vidim tamo za koju sezonu.
            I on je sam rekao kada oseti da ne moze vise da vozi GP, da ce otici tamo da se "kolje" sa svojim starim drugarima.
            Nadam se da ce do njegovog odlaska iz GP-a da se pojave nove zvezde da ga zamene, npr. Markez, jer u
            slucaju odlaska #46 to povlaci i dosta manje publike na tribinama, tj. Rosijevih navijaca koji su i ovaj forum preplavili...

            Comment


            • Kada bi presao u superbike motogp bi mi bio totalno u drugom planu kao i mnogima predpostavljam,bilo bi dobro za moto sport da se to desi

              Comment


              • ja mislim da rosi nece da mrda iz motogp-ja jos bar 3 godine i da ce to poglavlje zaokruziti jednom 10-komsta ce posle toga biti nemam pojma,gde on - tu i mimada i kada ode u "penziju",ja cu i dalje da idem na trke sa sve koferom prepunim zutih haljinica i zastavicom sa brojem 46
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Diskutujte u Stoneru i njegovoj odluci u ovoj temi

                  http://www.sportklub.info/forum/thre...ovo-povlacenje

                  da se ne rasplinemo na dva mesta, hvala
                  Last edited by Nebojsa; 19-05-12, 11:16.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • http://www.tuttomotoriweb.com/2012/0...sto-di-stoner/
                    sta mislite da li je ovo moguce?
                    meni licno bi najdraze bilo da Doktor napravi sampionski Dukati za sledecu sezonu, ali ako je jedini put ka 10-oj tituli povratak u Hondu ili Yamahu takodje ne bi imao nista protiv
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Mislim da je to besmisleno, niti on hoce nazad u Hondu, niti Honda hoce njega. Lici na ono wishful thinking iliti na srpskom Sto je babi milo, to joj se i snilo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Rosi je osvojio i sa Hondom i sa Yamahom, njemu je izazov ovaj Ducati ali ako oni nece da mu izadju u susret bas 100% i ako nemaju dovoljno novca za malte ne celokupnu izmenu motora, ne znam sta ce biti.

                        Comment


                        • ja mislim da je malo verovatno ali ne i nemoguce, pogotovo ako Dukati do kraja sezone ne ostvari napredak kojim bi se potpuno priblizio Hondama i Yamahama, i sto je mozda jos vaznije ukoliko u Hondi ostanu upraznjena oba mesta...
                          sto se tice ovog prvog, mislim da ce Rossi izgubiti strpljenje sa Dukatijem ukoliko ne dodje do velikog napretka i sustizanja najjacih masina, iz prostog razloga sto nema vise toliko vremena da razvija masinu, godine idu i sve je manje sanse za nove pobede i titule, ukoliko zeli tako nesto mora da ima maksimalno konkurentan motor a znamo da mu to mogu pruziti kako stvari stoje samo 2 fabrike...
                          sto se tice mesta u Hondi posto cvrsto verujem da ce Honda na kraju sezone da se zahvali Pedrosi, doci cemo do toga da ce biti 2 prazna mesta u tom timu. Koliko god bili talentovani i kvalitetni, mislim da se Honda nece kockati sa ipak nedovoljno iskusnim Bradlom i Markezom u tandemu, sto moze da otvori jedno mesto za Doktora ukoliko ponovo nadju zajednicki jezik zarad viseg cilja
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Mislim da je to besmisleno, niti on hoce nazad u Hondu, niti Honda hoce njega. Lici na ono wishful thinking iliti na srpskom Sto je babi milo, to joj se i snilo.
                            Nista nije nemoguce..ali bas nista,posle ovoga danas u Le Manu..po mom skromnom misljenju narednih 3-5 trka ce biti presudne..zasto to kazem?pa prosta matematika,ako stvarno ode Kejsi,a po svemu sudeci,hoce,i ako ovako nastavi Dani da vozi,honda bi izgubila mogucnost borbe za titulu sledece god..sa ovakvim Danijem i sa novajlijom Markezom,to sigurno nece moci ocekivati pored Horhea,u to sam ubedjen..cak sta vise,moguca kombinacija je i sledeca..da Horhe predje u Hondu sa Markezom(ako osvoji titulu ove god)a Rossi se vrati u Yamahu sa Calom ili Dovijem..velika su to dva fabricka konkurenta da bi jedan od njih dozvolio da sledece godine ostanu bez pretedenta na titulu,kazem opet,ako se i dalje razvijaju ovako stvari oko Danijeve dalje voznje..Rossi glat moze da odvoza jos bar 2-e ubitacne sezone a gladan je te 10-ke vise nego 1-ve titule,cini mi se....mozda ja lupam,ali...naredne 5 trke ce biti presudne,videces..
                            Last edited by Rossini; 20-05-12, 22:46.
                            sigpic

                            Comment


                            • I onda dođe Stoner i kaže ,,Moša!Ostajem u MotoGP-u sa Hondom!"
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Ne,onda dodje Stonerova zena i kaze ajde kuci da peres sudove dosta je bilo zezanja!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X