Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • Ima je vec neko vreme

      Drzala ona kisobran za Leopard

      24 godine, taman za mene

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
      Last edited by BogdanB; 06-06-18, 22:25.

      Comment


      • Vinales: "Yamaha promised I'd win, not fight satellite Ducatis"
        2018-06-04

        "I hope Yamaha can solve this problem, because when you are with one bike that they promise you to win, you want to win – not to win every race, but to be there.

        "I hope Yamaha received the message, because they promised me a bike to win, not be seventh or fighting with satellite Ducatis."

        Comment


        • Originally posted by BogdanB View Post
          Ima je vec neko vreme

          Drzala ona kisobran za Leopard

          24 godine, taman za mene

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
          Pratiš li ti Bogdane Isle of Man TT? Tamo su brutalne Monsteruše...
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • Ne pratim, pogledam neki klip na yt kada mi iskoci kako jure na masinama, ali posto su Monsteruse tamo, moracu da gledam

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post

              Lorenco će biti 2. vozač u Hondi.
              Ugovorom nece.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Nemojte se cuditi ako pobedi u Barseloni

                Comment


                • Prema pisanjima speedweeka Iannone ima šanse u satelitskoj Yamahi, uz Morbidellija.
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • Moze, moze

                    edit:

                    GPxtra


                    @GP_Xtra

                    German outlet Speedweek are reporting that Dani Pedrosa is set to announce his retirement next weekend in Barcelona. Would be a great shame if that is indeed the case #MotoGP

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                    Last edited by BogdanB; 07-06-18, 11:20.

                    Comment


                    • Šteta. Volim Danija. Još može da pruži.

                      Mislim da je odlučio da mu je dosta.

                      Comment


                      • https://www.instagram.com/p/BjuaIzrg...=1jhrkn7277aoh kolege od ranije


                        Steta za Danija, imao je sjajne sezone, ali su se neslavno zavrsavale, po meni vozac koji je zasluzio titulu ali vozac kog definitivno sreca nije pratila.

                        Comment


                        • Dani, za mene šampion. I kao čovek i kao profesionalac.

                          Jedan od vanzemaljaca. Siguran sam da će negde ostati kao deo razvoja.

                          Sve ovo što se dešava objašnjava zašto je Zarko odabrao KTM.

                          Janone znači ne ide u Apriliju... možda ovo i nije loša opcija.

                          Fali još jedan proizvođač za ovoliko vozača.

                          Comment


                          • Kad se samo setim Mizana 2012. startuje sa pol pozicije desetak boda iza Lorenca u šampionatu,Abrahamu se ugasi motor,pre novog kruga za zagrevanje mu se zaglavi grejač za gume,startuje sa poslednje pozicije,za pola kruga obiđe pola grida i izbaci ga pijani Barbera.Ako je nekad trebao uzeti titulu,bila je to ta sezona.
                            Svakako je legenda ovog sporta,samo Agostini i Rosi imaju više podijuma od njega,zaista neverovatan podatak.
                            Mada je i sam kriv,verujem da bi bolje prošao na Jamahi,ali je ostao veran Hondi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Cela priča kako nisu uradili motor kako je on hteo, inače bi naravno sve ferceralo samo tako.
                              Pa odgovor "Sada je kasno."

                              “Unfortunately, it is too late. I did not ride better because there was no pressure. If the parts that I had in this race had arrived in Jerez or six months sooner, the results would have arrived sooner. Gigi [Dall’Igna – editor’s note] believed in me, but a bit late. If he had believed in me 100% before, maybe now I wouldn’t be saying that it’s too late to stay with Ducati.”
                              Čekam da prođe Španija, pa da prokomentarišem celu ovu priču. Ako ti delovi i izmene jesu sve što je Lorenzu donelo rezultat, ima prava da kaže da je tako. Specifičan je vozač, ima specifičan i efikasan stil, teško mi je da poverujem da bi ga Gigi iskulirao sa njegovim molbama, a da je toliko uložio truda da ga dovede.

                              Što se Danija tiče, odavno je poznato da sreća mora nekad biti na strani vozača da bi osvajao sve što osvoji. Njega baš nije htela, nažalost. U tom pogledu, svakako je najveći vozač bez titule, ali nije jedini kome su titule izmicale zbog spleta okolnosti. I da, da je došao u Yamahu motor bi mu bolje legao, ali pitanje je kako bi se snašao sa kolegama i da li bi tu bilo ikakve razlike.

                              Comment


                              • Ja drugačije gledam.

                                Ok. Neka su npr. izmene kasnile 6 meseci, ali je stvoren pobednički bajk.
                                Apsolutno nema nikakve logike da se sve to napusti jer je kasnilo 6 meseci, niko i ništa nije savršeno.

                                Osim ako Lorenco već nije potpisao ranije ugovor sa Hondom. Pa je kasno.

                                A verujem da jeste.

                                Comment

                                Working...
                                X