Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci i Lorenco ce sledece godine prati Rosija
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Ako se ovo obistini, biće to najgore poniženje koje je moglo da mu se dogodi. Bolje da se odmah penzioniše ili pređe u Super Bike, da se ne bruka kao Biaggi na Camel Hondi.

      Comment


      • Po meni bolje da predje na tu Jamahu nego da nastavi ovo ponizavanje na Dukcu sa kojim se ne moze sastaviti kao sto nije mogao ni Rosi.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Vreme kad je Rossi bio tamo i ovo sad, a naročito sam bajk, su neuporedivi. Ducati je sad bajk koji može da se bori za titulu, prošle godine je bio prvi put od 2008. 2011/12 Ducati je bio bajk koji razvija grupa ljudi koja je previše sujetna da napravi neophodne promene i koja je od šampionskog bajka napravila sprdnju. Tako da je Lorenzov neuspeh utoliko veći. Jedva čekam da vidimo koliku će nadoknadu imati za sledeći ugovor, imam osećaj da očekuje da ga plaćaju kao i do sad, iako nema rezultata.

          Comment


          • Dzabe i da je dominantan kad mu ne odgovara. Ne moze da se prilagodi.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Krivo mi je zbog samih trka i sampionata ali mi je u neku ruku drago jer mogu da garantujem da je hteo da dokaze da je bolji od Rosija ako uradi nesto na Dukatiju. Kao sto Vanja rece, Dukati tad i sad je mnogo drugaciji. Nije dobar samo po kisi kao nekad. I to ne pokazuje samo Dovi. Petruci ume da odveze dobru trku, cak i Lorenco vodi po nekoliko krugova i posle samo nestane.

              Comment


              • Pise Gazeta da Lorenco mozda obuce boje Repsola, a Pedrosa Jamahe

                https://www.crash.net/motogp/content...pedrosa-yamaha

                Konacno da Pedrosa ode iz Honde, ne zasluzuje on taj motor

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                Last edited by BogdanB; 05-06-18, 12:28.

                Comment


                • Ništa više ne treba da čudi, nije tu problem u Pedrosi, kad 4-5 top vozača odbije mesto u tom timu, treba se zapitati kakvo je tamo stanje i šta će ostati od tog tima kad Marquez ode. Ako Yamaha uspije napraviti satelitski tim Jorgovan uleće u njega, sa njim dolazi i Forcada, e sad tu je pitanje da li će to biti MarcVDS ili Aspar ili neko treći (sa Petronasovim novcem).
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • Lorenco pored Markeza u Hondi ?! Zvuči neverovatno, ali bi bilo interesantno videti kako bi funcionisala ta "ljubav". Mislim da bi to bila ravnopravna bitka i odgovor na mnoga pitanja. Ukoliko bi Lorenco tukao Markeza na istoj mašini, onda bismo konačno shvatili svu moć Honde, ali i nemoć Pedrose svih ovih godina... Realnije je ipak videti Lorenca u tom novom Yamahinom timu, uz fabričku podršku, jer čini se da nastavka sa Dukatijem neće biti, iako su se možda konačno složile sve kockice za Lorenca u Dukatiju

                    Comment


                    • Originally posted by aristokrata View Post
                      Lorenco pored Markeza u Hondi ?! Zvuči neverovatno,
                      Ali istinito, potpisao na dve godine.

                      Comment


                      • If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • Konačno. Nisu mi samo jasni drugi timovi, tj to kako su Hondi dopustili da okupi dva trenutno najbolja vozača
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Nikoletina View Post
                            Ništa više ne treba da čudi, nije tu problem u Pedrosi, kad 4-5 top vozača odbije mesto u tom timu, treba se zapitati kakvo je tamo stanje i šta će ostati od tog tima kad Marquez ode. Ako Yamaha uspije napraviti satelitski tim Jorgovan uleće u njega, sa njim dolazi i Forcada, e sad tu je pitanje da li će to biti MarcVDS ili Aspar ili neko treći (sa Petronasovim novcem).
                            Forcada je ostao u Yamahi, on je Vinalesov inženjer.

                            Lorenzo stvarno potpisao za Hondu, nevera. Neće se provesti puno bolje nego na Dukcu. Ne zbog Marqueza, nego zbog Honde.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Forcada je ostao u Yamahi, on je Vinalesov inženjer.

                              Lorenzo stvarno potpisao za Hondu, nevera. Neće se provesti puno bolje nego na Dukcu. Ne zbog Marqueza, nego zbog Honde.
                              Znam da je ostao, bilo je priča pre ove trke da će se razići. Slažem se da će se Lorenzo provesti u Hondi, verujem da je to trenutno najteži bajk za vožnju.
                              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Lorenzo stvarno potpisao za Hondu, nevera. Neće se provesti puno bolje nego na Dukcu. Ne zbog Marqueza, nego zbog Honde.
                                Ako bude imao isti tretman kao i Markez a verujem da hoce snacice se Lorenco odlicno.

                                Comment

                                Working...
                                X