Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ce Romeu i Bertrand startati veceras i to umjesto Mikela i Mate...dva najlosija igraca su starteri veceras,pa daj Benitez koji ti je

    Samo pobjeda da se ostvari,bilo kakva
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nije Bertrand los na svojoj poziciji, na beku, ali na krilu je normalno los jer momak nije za krila i ja ne znam sto je njega Debeli stavio i to od prve minute. Mikela odmara malo a Lamps je povrijedjen i mora igrati Romeu.

      Tim je ovakav: Cech - Azpilicueta, Ivanovic, Luiz, Cole - Ramires, Romeu - Hazard, Oscar, Bertrand - Torres.
      Klupa: Turnbull, Ferreira, Cahill, Mikel, Mata, Marin, Moses.

      Pored zivog Mosesa on stavlja Bertranda, stvarno ne kontam.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Debeili kao i RDM zakucao Marina za klupu, kao da je nesposoban. Decko je odlican fudbaler, brz, dobar tehnicar, ne moze Bertrand biti bolji od njega nikako, pa da ima prednost na krilu. Sta su ga dovodili ako ce biti zakucan za klupu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Marin se oporavio tek prije 2 sedmice, pa kontam da ga Robbie nije smio ni gurnuti da ovaj opet ne bi obnovio povredu ali vrijeme je da pocne dobijati sansu. Da se zna od cega je i na sta ce liciti.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • A u kurac ne mogu gol da daju . Sad smo sjebani, Utd i City dobijaju i sve nam vise beze.
            Trebo je Marina od prvog minuta umesto Bertranda.
            Ali eto barem je WBA izgubio.
            It's blue, what else matters?

            Comment


            • Ma nema Benitez blage veze, nema podrsku od navijaca, verovatno su i igraci zagotivili Di Mattea pa im sad nije ni do cega... Nisam puno gledao utakmicu moze li mi neko reci sta je Tores radio ?

              Comment


              • Frustrirajuce.

                Comment


                • Samo mi nije jasno sto je stavio Bertranda na tu levu stranu??? Ajde da igramo u gostima pa bi bilo ok, ali igramo kod kuce, trebalo bi da napadamo. Bolje bi bilo da je stavio Marina od pocetka ili barem Mosesa a ne Bertranda kome je mesto na beku a oni ga svi forsiraju na krilu da igra . Sad se fokusirati na West Ham jer tu mora da dobijemooooooooo ili smo u jos vecim govnima nego sad. Sledecu Sredu kad budemo igrali protiv Nordsjaellanda Benitez bi trebalo da izvede drugi tim i da odmori ove prvotimce jer odmah 3 dana posle igramo sa Sunderlandom gde takodje treba da se zabelezi pobeda a posle toga ekipa odlazi u Japan na FIFA Club World Cup gde se nadam da cemo uspeti da osvojimo trofej.

                  Mladi brazilac Wallace najverovatnije dolazi u Januaru sto je i sam potvrdio.
                  Luiz propusta West Ham zbog suspenzije (5 zutih).
                  It's blue, what else matters?

                  Comment


                  • Mi 'ladno od one pobede protiv Totenhema nismo pobedili u PL.Taj mi mec izgleda daleko kao da se igrao pre 2 meseca.

                    Comment


                    • evo španski mediji pišu da bi Benzema mogao u Chelsea...

                      Comment


                      • To bi bio vrhunski potez za Celzi,Benzema doktor

                        Comment


                        • Juce je bio PSG.

                          Bas ce Real prodati Benzemu u januaru.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Evo ljudi, nema potrebe da ja sada ovdje nesto pretjerano pametujem. I sami mozete vidjeti da je ono sinoc bila katastrofa. Protiv Cityja nisam kritikovao Debelog, ali sada mi daje povoda da to uradim. Vjerujem da su svi bili u fazonu: "Zasto Bertrand na krilo?" kad su vidjeli da je ovaj starter. I ja ne razumijem zasto. Da se igralo u gostima i da je protivnik jak, pa bih to i progutao nekako ali stvarno ne vidim logiku u tome da se momak forisira na krilu iako on sam nije krilo, vec bek. Samo se bezveze stvara losa slika o momku koji zna odigrati odlicno kao bek, sve zbog guranja na njegovu neprirodnu poziciju. Tu su Moses, Marin i Mata i ako jedan od njih odmara ostali su u konkurenciji da zaigraju. Igramo disciplinovanije u odbrani, ali zato smo u grcu prema naprijed. Pod Robbiejem smo u ovoj krizi (nakon meca sa Unitedom) primali glupe golove ali smo stvarali lagano 3-4 sanse u skoro svakoj utakmici. Realizacija je bila ocaj, to je istina. I tada smo kiksali kao i sada, samo sto sada nismo u stanju stvoriti 2 krstene sanse na mecu sto je ocajno. Pod Robbiejem je bilo sansi, realizacija je sve to kocila ali opet je postojala nada da ce igraci popraviti realizaciju jer sa pristojnim brojem sansi na svakoj utakmici, samo je pitanje vremena kada ce se to vratiti na prijasnji nivo sa pocetka sezone. Sada smo nekako ograniceni. Ne mozemo ni primiti ni zabiti gol. Rezultat je isti i pod Robbiejem u ovoj krizi i pod Debelim zasad, samo sto je ono pod Robbiejem imalo neku nadu da ce se neke stvari popraviti. Kiksevi su bili i tada a evo ih i sada, ali sam razocaran kako Benitez radi posao. Vecina ce reci da je titula u ligi vec otisla u zaborav, -7 je trenutno. Jos uvijek postoji nada da se to moze uhvatiti dobrom serijom rezultata. Kako stvari stoje, tesko da cemo mi uci u neku seriju rezultata, a trebamo sto prije jer je i Tottenham prisao na -3 iza nas. Posljednji put su se nakupile 4 tekme bez pobjede na Bridge-u u ligi davne 2002. godine. Vec za vikend je West Ham u gostima pa onda Sunderland. Ovaj tim kao da je preko noci izgubio kreativnost koju je imao do prije samo 3 utakmice. Ne interesuje me kako, ali Debeli mora rjesavati napadacke aspekte igre i to sto prije. Najljepsi trenutak na mecu je bio debi Marka Marina. Nek smo i to docekali! Sada ce ga valjda vise koristiti, prebrodio je povredu i sada je fit. Moraju se stvarati sanse. Odbrana ce nam vjerovatno biti kao i u ove dvije utakmice, cvrsta i zategnuta ali ne moze se na odbranu oslanjati stalno i nece ona smanjiti ovih -7, to je sigurno. Samo se nadam da ce West Ham biti treca sreca i da ce se nakon 2x 0:0 uzeti 3 boda.
                            Last edited by bracala; 29-11-12, 14:03.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Njemu je bitnije da Torres da gol nego da tim pobijedi. Ako nastavi da igru bazira na Torresu, da se sve vrti oko njega, onda zbogom i Top 4...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • U sustini sve ste vec rekli, samo bih dodao za Bertranda, da ga ja ne bih prihvatio kao krilo ni u gostima protiv neke jake ekipe, jer ako igras protiv jake ekipe valjda ces staviti najbolje igrace koje imas, a Bertrand na krilu to nije...
                                Jos jedna stvar koju sam zapazio je da nema tolike zelje za pobedom kod igraca, cast izuzecima... Ali generalno mlaka igra, bez srcanosti, bez truda, eventualno bih istakao Ivanovica i Matu, ostali previse lezerno...
                                Vise stvarno ne znam sta da ocekujem, osim da se nadam sto brzem povratku Terry-ja i Lamparda, i to bih mozda cak i razmislio o vracanju 4-3-3, gde bi Lampard imao vise slobode, a ne bi ni bilo lose ovoj ofanzivnoj trojki da malo odmori, totalno su pali...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X