Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Ako su povredjeni i Sturridge i Drogba, mislim da je najbolje resenje da vidimo Torresa i Lukakua kao tandem, a na sredini dijamant.
    Ako bas mora 4-3-3 onda valja staviti Piazona na krilnu poziciju.
    Mada, znajuci Boasa vec vidim da ce Malouda igrati umesto Sturridge-a....
    Sve si rekao. Ali nemoj zaboraviti da je Malouda dao gol za repku...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Sve si rekao. Ali nemoj zaboraviti da je Malouda dao gol za repku...
      Ma u zivotnoj formi je prosto... Samo da dodje taj dan da ga vise ne gledam. Ne znam kako je onakve 2 sezone odigrao pod Ancelotijem, nadavao se golova k'o lud... Sad nula od igraca, bas si lepo rekao pre neki dan - procitan je skroz.

      Vidis sada zasto sam u avgustu, septembru drvio non stop o klincima? Evo 2 povrede i morace verovatno da igra mrtvi Malouda...
      sigpic

      Comment


      • Gledajte sad fazon kad Malouda udje u seriju pa da gol protiv WBA Eksplozija pred kraj sezone prava senzacijaaaa Florent Malouda hahahaha Salu na stranu makar bih voleo da se ovo obistini u vezi sa famoznim Fernandom Toresom. Sve pricam kako bi mi bilo drago da pocne da busi golove onako bez mnogo cimanja Da cujem ,, lopta za Toresa, Toreees ima odlicnu priliku za udarac 1 nula, Fernando Tores je strelac, Chelsea vodi 1:0''
        auuu al' sam otisao sa mozgom ali nema veze shvaticete poentu
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Prije je bio igracina sto jes jes...

          I ja bih vise od bilo cega volio vidjeti Piazona umjesto njega, ali i ti i ja i svi ostali, znamo, da se to nece desiti. Mislim da Boas nema slobodu da ga ubaci.

          P. S. Smekerski ti avatar.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Prije je bio igracina sto jes jes...

            I ja bih vise od bilo cega volio vidjeti Piazona umjesto njega, ali i ti i ja i svi ostali, znamo, da se to nece desiti. Mislim da Boas nema slobodu da ga ubaci.

            P. S. Smekerski ti avatar.
            Pa sad nema, zato sto je na ivici otkaza, tako da i ne mogu da ga krivim sto sad ne ubacuje mlade igrace, sad se lomi sezona, svi ginu za bodove, nije bas idealna situacija za kaljenje mladih, ali bila je mnogo bolja situacija pocetkom sezone, bio je manji pritisak. Do sad bi neki od njih vec imao 10-ak/15-ak utakmica iza sebe, i ne bi bio toliki problem ubaciti ga...

            P. S. Hvala, hvala... Benicio u Snatchu.... legendarno
            sigpic

            Comment


            • Pa nema jbg pogotovu posle ovih povreda moze da upadne. Siguran sam da bi poginuo da se dokaze Ipak ce biti ono sto sam pisao ranije u vezi Piazona...igra za rezervni tim malo se prilagodi na englesku bla bla bla pa onda da prodje letnje pripreme i da od sledece sezone postepeno dobija sansu
              hahaha tebi je jos vise
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Pa nema jbg pogotovu posle ovih povreda moze da upadne. Siguran sam da bi poginuo da se dokaze Ipak ce biti ono sto sam pisao ranije u vezi Piazona...igra za rezervni tim malo se prilagodi na englesku bla bla bla pa onda da prodje letnje pripreme i da od sledece sezone postepeno dobija sansu
                hahaha tebi je jos vise
                Ma ajde nije frka sacekati ni tu narednu sezonu, samo da neko od klinaca dobije sansu. ;)

                Kontam da si iz 11. pokusaja ubo potpis k'o iz prve.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • "Ono što je čovjek napravio u Portu otkriva da je dobar trener. On sigurno ne zaslužuje otkaz zbog trenerskih slabosti", rekao je Ancelotti i pojasnio svoje viđenje situacije u londonskom klubu.

                  "Sve je prilično jasno. Klub želi dati više prostora mladim igračima. Pokušavaju smanjiti utjecaj starijih, Terryja, Colea, Lamparda i ostalih. No, takvo pomlađivanje ima svojih loših strana, odnosno, rezultati moraju ispaštati. Preko noći se ne može napraviti takav uspješan zaokret i sigurno ne mislim da je Villas-Boas krivac za takvu situaciju. Treba vremena i strpljenja i vjerujem da će on ostati na mjestu trenera".

                  Comment


                  • Originally posted by Fanta View Post
                    "Ono što je čovjek napravio u Portu otkriva da je dobar trener. On sigurno ne zaslužuje otkaz zbog trenerskih slabosti", rekao je Ancelotti i pojasnio svoje viđenje situacije u londonskom klubu.

                    "Sve je prilično jasno. Klub želi dati više prostora mladim igračima. Pokušavaju smanjiti utjecaj starijih, Terryja, Colea, Lamparda i ostalih. No, takvo pomlađivanje ima svojih loših strana, odnosno, rezultati moraju ispaštati. Preko noći se ne može napraviti takav uspješan zaokret i sigurno ne mislim da je Villas-Boas krivac za takvu situaciju. Treba vremena i strpljenja i vjerujem da će on ostati na mjestu trenera".
                    Pretpostavljam da si iskopirao ovo sa nekog sajta, ali prevod nije bas najbolji.
                    Bas sam ga slusao kad je davao intervju za CNN.
                    Rekao je da je problem Chelsea-ja sto te starije igrace menjaju nedovoljno dobrim mladjim igracima, i da su zapravo i dalje najbolji igraci Lampard i kompanija, i da ih ne treba menjati dok ne nadju prave igrace.
                    Otprilike smo svi ovde zakljucili isto, Meireles i Ramires nisu Lampardu ni do kolena, tako da samim tim ne treba oni da ga menjaju, nego tek kad dodje neko ozbiljno pojacanje...
                    sigpic

                    Comment


                    • Our last 10 league meetings at the Hawthorns
                      1977/78 - West Brom won 3-0 - old First Division
                      1978/79 - West Brom won 1-0 - old First Division
                      1984/85 - Chelsea won 1-0 - old First Division
                      1985/86 - Chelsea won 3-0 - old First Division
                      1988/89 - Chelsea won 3-2 - old Second Division
                      2002/03 - Chelsea won 2-0 - Premier League
                      2004/05 - Chelsea won 4-1 - Premier League
                      2005/06 - Chelsea won 2-1 - Premier League
                      2008/09 - Chelsea won 3-0 - Premier League
                      2010/11 - Chelsea won 3-1 - Premier League

                      Head to head in the league at The Hawthorns
                      Games played 55
                      Chelsea wins 21
                      Baggies wins 21
                      Draws 13

                      Biggest league win at The Hawthorns for each team
                      West Brom 4-0 Chelsea - 01/05/1920, 12/12/1931, 04/09/1937, 13/12/1958, 14/04/1962, 27/04/1972.
                      West Brom 1-4 Chelsea - 30/10/2004


                      Chelsea have won the last 13 meetings between the clubs including all 11 in the Premier League.
                      Chelsea have won three of our last 11 Premier League games and won 15 points from the last 33 available.
                      Frank Lampard's next strike will be his 150th Premier League goal in his career .
                      West Brom have scored 13 goals in 13 home league games this term.
                      The last time they won three successive Premier League games was in September 2002.
                      Spoiler
                      - Hawthorns -

                      Capacity: 26.484


                      Evo vec godinama pobjedjujemo u gostima WBA-u. Ali ove sezone moramo paziti na svako gostovanje, potogovo sada kada je svaki bod od velikog znacaja i kada se sezona lomi. U posljednja 2 meca, WBA je postigao 9 golova a primio samo 1. Demolirani su Wolvesi i Sunderland koji je na Hawthorns stadion dosao u veoma dobroj formi, medjutim WBA ih je pregazio. Odemwingie se ponovo vraca u formu i bice vjerovatno najveca opasnost po nas, ali generalno, citav tim je prepun samopouzdanja. A imaju i razloga za to. Mozda smo proslih sezona relativno lako izlazili na kraj sa njima, ali ove ce biti malo teze. Prosla utakmica je otisla u istoriju sa nekim veoma vaznim statistikama. Bilo bi fino da Lampard i u ovoj utakmici proslavi mali jubilej (potencijalni 150. gol u PL) i da se uzmu 3 boda. Veliki hendikep ce biti za nas neigranje Dannyja i Drogbe, ukoliko se potvrde njihove povrede. U tom slucaju volio bih vidjeti Ramiresa na krilu. Lampard i Essien moraju igrati. Idemo hrabro od prve minute! Nema nikakvog kalkulisanja, pobjeda je jedini izbor. Da li cemo je ostvariti, vidjecemo...

                      Mec pocinje sutra u 16:00h.
                      Mec sudi: Phil Dowd
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Interesuje me,sad protiv WBA ne mogu da igraju Staridz,Drogba,Teri i Bosingva.Je l' nedostaje jos neko?

                        Comment


                        • To je to.

                          Prica o djecaku koji je sa 10 godina dobio tumor na mozgu, a sa 11 je nazalost preminuo. Uprkos brojnim fondacijama za prikupljanje novca za operaciju, bilo je kasno za spas... Poslije 02:29 i ja se sjebem...



                          EDIT:

                          A Sturridge je rekao da trenutno uziva igrajuci za Chelsea i da je zahvalan Boasu sto mu je ukazao priliku. Naveo je da ne pomislja odlazak u drugi klub i da su to samo novinarske price. Zavrsio je intervju sa: I'm committed to Chelsea!

                          Eto cisto da se i to razgranici, novinari nas stalno prozivaju ovih dana...
                          Last edited by bracala; 02-03-12, 15:46.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Cech; Ivanovic, Cahill, Luiz, Cole; Ramires, Essien, Lampard (c); Sturridge, Drogba, Mata

                            Subs: Turnbull, Hutchinson, Romeu, Mikel, Meireles, Malouda, Torres
                            Isti tim kao i u prosloj utakmici, tako i treba. Idemo se nervirati!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • sta je sa malim Josh McEachran on je opasan sto mu nedaju sansu da igra malo bas mislim da bi pokidao,cuo sam da je sigurna trampa za leto torres za falcao i plus pare

                              Comment


                              • E dobrodosao Plavce. ;)

                                Josh je na pozajmici u Swanseaju.

                                Cuo sam i ja za to. Vrlo moguc razvoj dogadjaja...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X