Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ladno je West Brom dominirao na utakmici, imali veci posed, 14 kornera cini mi se, auh katastrofa. Nikako da batalimo ideju da Luiz i Cahill organizuju napade, previse je spora takva igra. Sturridge imao 2 odlicne sanse 1 na 1 sa golmanom ali se prilicno lose snasao u obe. Na kraju dobra sansa za Lamparda, vrlo slicna situacija onoj kad je postigao gol protiv Wolvesa u gostima, ali za malo pored stative. Jbg, ne mogu njega da krivim, toliko puta nas je vadio...
    Totalno mi padne moral kad vidim da je ovakav mucenicki Arsenal ispred nas.
    Valjda cemo dobiti Birmingham u gostima u FA Cupu u utorak, mada realno ocekujem mec slican ovom danas...
    sigpic

    Comment


    • I to bi bilo to od nas ove sezone,bar sto se mene tice. Peto mesto je izvesno,al sto se mene tice LE mi se uopste ne gleda pa necu imati nista protiv ni da ne igramo Evropu. Jos jedna sezona za zaborav,opet bez trofeja. C E L E sezone igramo ovako, to je takvo mucenje da se ne moze opisati. Romanu dajem podrsku za sve.

      Do sledece sezone. ;)

      Comment


      • Koji smo mi pacenici, strasno! WBA je prvi put poslije 2002. g. vezao 3 pobjede. Citavu sezonu igramo bez veznog reda. U nekim utakmicama iskoci 1 igrac, ali nikako da se desi da vezni odradjuje posao par utakmica. Ne mozemo vezati kao ekipa par pobjeda, nema sanse. Ne mogu da vjerujem da cemo biti 5. na tabeli i ne mogu zamisliti LS bez nas, ali eto izgleda da ce se to desiti. Iako jos ima prostora za popravni, zabrinjava to sto se sanse ne koriste. U ovako teskim trenucima, ove neiskoristene sanse nas jos vise ukopavaju... Lose, lose...

        Totalna patnja i protiv Birminghama se ocekuje...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Mozete s nama da se veceras razbijete od muke, zajedno smo jaci.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Mozete s nama da se veceras razbijete od muke, zajedno smo jaci.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Kako sam se ispizdio danas,opet.Ne znam,ali do LS-a ce tesko,pa ne igraju nikako,ono je ocajno,blago receno...jebem ti i fudbal i sve!!!
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Poceo je i moj optimizam da opada.
                Tesko da cemo mi ista uraditi ove sezone...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Josh danas presjedio citavu utakmicu na klupi, steta. Kakuta odigrao citav mec i krunisao ga golom. Bravo!
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Josh danas presjedio citavu utakmicu na klupi, steta. Kakuta odigrao citav mec i krunisao ga golom. Bravo!
                      Makar jedna dobra vest, valjda ce dobiti postenu sansu sledece godine. Ipak je on vazio za jednog od najtalentovanijih klinaca u Evropi, bio cini mi se igrac turnira za U21 na Evropskom...
                      sigpic

                      Comment


                      • Di Mateo je dosao na mesto Boasa
                        sigpic

                        Comment


                        • Boas dobio otkaz.

                          http://www.chelseafc.com/page/Latest...633044,00.html

                          Jbt, ladno sam se sjeb'o...
                          Last edited by bracala; 04-03-12, 13:47.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ja ne znam kako Abramovic misli da trener osvoji nesto prve sezone posebno u takmicenju kao sto je PL al ajde daleko ti lepa kuca AVB
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nista od Hulka... Nista od uvodjenja sistema. Daj Boze da se ispostavi da je do trenera a ne do igraca.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ova sezona da se zaboravi i pametno na leto sa prelaznim rokom. Roman nije bas najtacniji ali nema veze on kao da je kupio lutku za 15 miliona, video da mu se ne svidja i bacio :P
                                Strpljenje kod njega ne postoji cim izjebes stvari letis napolje Ja sam ipak ocekivao da Roman bude blazi
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X