Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Mozda su ga prodali igraci, a nije podmaldio tim na vreme, a i nisu mu ostavili vremena da podmladi. Ipak ja biram 1 PL titulu nego 10 4. mesta.
    Nema trenera koji nije gresio, ali uradite od Murinja da je unistio Celzi, sto nije istina ni malo.
    On ne da nije podmladio tim, vec je i tu mladju garnituru prethodno prodao o cemu sam i pisao u prethodnim postovima. Kako nije unistio Celzi? Klub se u citavoj eri Abramovica bori za trofeje u svakoj sezoni, a sada taj klub najverovatnije nece videti LS ni naredne sezone, a jos klub ocekuje potpuni remont i pitanje je jos koliko ce vremena proci da Celzi bude opet konkurent za najvise domete.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Sigurno ti znas bolje od njih sta se dogodilo. Pa ne mozes da me ubedis da je Azar bio toliko los igrac prosle sezone na glavu da stanes.
      A ako su ga prodali igrači, to se uzima kao olakšavajuća okolnost? Pa meni je jedno 75.000x gore po njega, ako je to stvarno slučaj. To znači da je potpuno omanuo u jednom od najbitnijih aspekata za trenera, a inače nešto što mu se do tada pripisivalo kao jedna od najvećih vrlina. Prosto mi je neverovatno da zamislim koliko to katastrofalan moraš biti u man managmentu pa da dovedeš sebe u tu situaciju, sa takvom reputacijom koju poseduješ

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ne znam za vas, ali ja ne uzimam za ozbiljno postove Arsenalovih padobranaca i zna se tu na koga mislim.Nisu dostojni ozbiljnog odgovora.

        Steta samo sto takvi postovi skrnave temu.
        Saburo najpametniji
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          A ako su ga prodali igrači, to se uzima kao olakšavajuća okolnost? Pa meni je jedno 75.000x gore po njega, ako je to stvarno slučaj. To znači da je potpuno omanuo u jednom od najbitnijih aspekata za trenera, a inače nešto što mu se do tada pripisivalo kao jedna od najvećih vrlina. Prosto mi je neverovatno da zamislim koliko to katastrofalan moraš biti u man managmentu pa da dovedeš sebe u tu situaciju, sa takvom reputacijom koju poseduješ
          To se njemu evo vec 2 puta desilo, jednom u Realu, sad u Celziju i evo ga na putu je da mu se desi i u Unitedu. Prodat ce ga Runi, medijima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja još nisam naletio na nekoga ko krivi Mojesa za dvije loše sezone pod Van Galom, bez obzira što je pod njim ekipa koja je bila šampion sezonu prije završila ne sedmom mjestu. Jednostavno znalo se da trebaju pojačanja, Van Gal se nije adekvatno pojačavao i zato mu je četvrto mjesto i FA kup najviše što je uspio u Junajtedu.

            Ako Konte bude isto radio, isto će završiti. I sam će biti kriv. Nek mi neko odgovori samo kako je Murinjo kriv što Konte cijelo ljeto ne dovede štopera, a imao je dostupne Mustafija, Kulibalija itd, već je čekao zadnji dan gdje dovodi Luiza. Reći ćete neće igrači u ekipu bez LŠ, ali Kante je prešao iz šampiona, odbio Junajted, Kulibali koliko znam bi prešao da je Ćelzi dogovorio sa Napolijem. Zaboravljate da je Čelzi 2012. završio šesti u ligi (tad je to bilo teže uraditi i rijeđa pojava) pa se vratio u vrh od sledeće sezone pa sve do prošle.

            Klub poput Čelzija, ako se radi kako treba, posle sezone kao što je prošla bila, se u vrh vraća za maks 3 sezone, prve sezone top 4, druge još bolje a treće titula (možda i druge). Tako je trebalo biti i sa Junajtedom, ali jbg Van Gal mnogo toga pogrešnog napravio.

            Comment


            • Niko nije napisao da je olaksavajuca okolnost, i ja sam rekao da nema trenera koji je bezgresan, ali napravise ovde od Murinja, Avrama Granta/Mojesa.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                To se njemu evo vec 2 puta desilo, jednom u Realu, sad u Celziju i evo ga na putu je da mu se desi i u Unitedu. Prodat ce ga Runi, medijima.
                I onda ga zove Perez i trazi da opet dodje i pocisti te koji su ga prodali
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Niko nije napisao da je olaksavajuca okolnost, i ja sam rekao da nema trenera koji je bezgresan, ali napravise ovde od Murinja, Avrama Granta/Mojesa.
                  Ali oni ozbiljno misle da on nije dobar trener i ozbiljno misle da je Venger bolji. Preko toga nema, ne moze bolje od toga jednostavno. Cak ni kad Bard kaze Bejbl, Trezje i da je SAF bio selektor francuske reprezentacije, to opet nije bolje od ovoga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Niko nije napisao da je olaksavajuca okolnost, i ja sam rekao da nema trenera koji je bezgresan, ali napravise ovde od Murinja, Avrama Granta/Mojesa.
                    Takav se utisak stekao, zato i znak pitanja

                    Comment


                    • Dobar trener sa rokom trajanja, koji je istekao.

                      Kad se pojavio 2004. bio je najbolji. Prekucavao je sve zivo do 2009. Onda se pojavio Pep i tu je prevodilac, postao ono sto je oduvijek htio da postane, samo prevodilac.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Od tada je uzeo LS, cetiri lige i dva kupa, katastrofalan ucinak sto je podsjeticu te, vise nego Venger sa beskonacnim rokom trajanja za cijelu karijeru.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znaci da saberem 2+2, kad se Murinjo pojavio, Wengeru je prosao rok. 12 godina vec.

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Avrame, zar ti zaista mislis da su ti pomenuti igraci pristali da predju u Celzi jer im je garantovano da ce biti u prvoj postavi? A onda dolazi Murinjo, stavlja ih na klupe, a oni obmanjeni zahtevaju transfer u neki drugi klub. Cak i ako hipoteticki postavimo situaciju da je sve tako kako si napisao, pa pogledaj ko je pre De Brujna i Mate igrao, Oskar i Vilijan ni tada nisu bili bolji igraci. Koliko se secam Lukaku je prodat pre dolaska Koste, a ako je vec stigla ponuda za Luiza koja se ne odbija, onda je logicno i da se dovedu i neki mladji odbrambeni igraci, a ne da stub odbrane i dalje drze tri istrosena igraca.
                            Slusajuci price fanatika Murinja, ispada da taj covek za nista nije kriv. Kada pogresi kod dovodjenja igraca, onda ide prica kako on te igrace nije ni zeleo vec ih je klub doveo. Kada pogresi i proda dobrog igraca, onda taj igrac nije hteo da se bori za prvu postavu. Kada izgubi onda su ga prodali igraci i sudije su krive. Steta sto je Abramovic fudbalski ajnstajn, pa je dao otkaz tako bezgresnom coveku .
                            Nije to hipoteticki nista. Istina je da De Brujnea bolio q da trenira, Lukaku 12 utakmica 0 golova i nije hteo da bude drugi napadac. Nije hteo, a nije ni bolji od Koste. Lukaku je prodat krajem jula, a Kosta je stigao pocetkom istog, medical zavrsen i ranije ako se ja dobro secam. Mata ne moze da igra kod Murinja jer je tanak u odbrani, Oskar mu je bio idealan i zato je bio amf sa najvise ukradenih lopti u PL. Vilijan prebrz i odgovara Murinjo za kontra napade, isto tako veliki radnik na terenu. Doveli smo Zumu, u klubu je bio i Kristensen kao i Nejtan Ake kao igraci iz akademije. Kriv je Murinjo za mnogo toga ali nije kriv i ispravno je postupio kad je prodao ove igrace. Igrac ne sme biti veci od kluba.

                            Originally posted by Prince View Post
                            On ne da nije podmladio tim, vec je i tu mladju garnituru prethodno prodao o cemu sam i pisao u prethodnim postovima. Kako nije unistio Celzi? Klub se u citavoj eri Abramovica bori za trofeje u svakoj sezoni, a sada taj klub najverovatnije nece videti LS ni naredne sezone, a jos klub ocekuje potpuni remont i pitanje je jos koliko ce vremena proci da Celzi bude opet konkurent za najvise domete.
                            Bertrand Traore, Kenedi, Zuma, Baba, RLC, pa i Solanke?



                            Sada se obracam svim navijacima Arsenala.
                            Ja razumem da mrzite Murinja sta vam je sve radio dok je bio u Celsiju, godine i godine terora nista tu niste mogli i znam da cekate svaku situaciju samo da izrazite koliko ga ne volite, ali nemojmo ovde da izvrcemo cinjenice i da lupate gluposti kao sto radite u vasoj temi. Pricam o Konteu ovde kako igramo jajarski derbije i kako je ova sezona mnogo bitna, onda vi dodjete da mi jedete govna o tome kako je Murinjo unistio Celsi jer je prodao De Brujna, Lukakua, Sirlea i Luiza... Da, bas ste sasavi.

                            Comment


                            • Ovdje niko ne prica o Wengeru. Vama je glavni spin porediti ga sa Wengerom.

                              Wenger ima svoj posao, on kad ga zavrsi u historiji ce biti vise upamcen od Murinja, ali Wenger nije tema. Tema je Murinjo i haos koji ostavlja iza sebe u svim klubovima.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • A ipak je uzeo titulu 2012. u svojoj drugoj sezoni kao prevodilac pored najbolje ekipe i Pepa, što Real pokušava sve ove godine posle i ne uspijeva. Uspio i Atletiko u međuvremenu. Jbg vidićemo, ono u Čelziju prošle sezone je bilo nenormalno, sad u Junajtedu određuje sebi sudbinu. Ako sve bude kao protiv Lestera, biće on ok. Ako bude kao protiv Votforda, onda mu je zaista istekao rok trajanja.

                                Comment

                                Working...
                                X