Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Jedino kako mogu da stanem sa #antimou jeste da me neko banuje ili da on sam nešto napravi što bi promenilo moje mišljenje

    ovo je forum,mesto za raspravu,meni niko ne može da odredi u kom pravcu ću ja nešto da pišem,nisam ja kriv što se vama nešto ne svidja,imate lepo opciju "ignore" tako da je toplo svima preporučujem i možete slobodno da me zaobidjete sa takvim zahtevima,svaki post mi je ispraćen argumentima tako da molim lepo

    Nisam bas tako mislio hteo sam da te pitam u predhodni post ali sam zaboravio da napisem...
    Jel ti ne cenis sve to sto on je uradio do sad za nas club? (Klub za koj navijamo)

    Comment


    • Normalno da cenim,samo što ja navijam za Čelzi a ne za Murinja i mene interesuje ono što on radi za klub a to što radi u poslednjih 9 meseci mi se uopšte ne svidja i to je toliko prosto da je to nešto neverovatno,onog trenutka kad on nešto promeni u svom pristupu imaće moju podršku i tolko.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Pa dobro to je tvoje mislenje i ja tu nemogu nista ni da te razubedjujem,
        ja jedino zameram Murinjo sta nije prodao Mikela Besiktasu letos jer je
        sve bilo dogovoreno sa obe strane i Mikel se dogovorio a Murinjo u
        poslednji sekunde stopirao transfer... tako je bar rekao pretsednik
        Besitkas-a...

        Comment


        • 'Baba Rahman ne zna kako je igrati u ovom prvenstvu. Potrebno mu je vrijeme da se adaptira na novu sredinu', rekao je Mourinho.

          'Osim toga, sve ekipe u ovoj ligi imaju veliki broj visokih igrača. Ako nemam barem pet visokih igrača na terenu, ne možemo braniti prekide. Kad igram sa Azpilicuetom i Babom, na terenu imam samo trojicu visokih igrača.'
          AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHA HAHAHAHAAHAHAHAHAHHA

          Ko da smo ga doveli iz treće lige Azerbejdzana a i ovo za visinu je smešno kad se setim kolko golova smo primili iz prekida a tek golovi posle kiksa ivanovića
          Last edited by saburo sakai; 04-10-15, 23:40.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Pa Ivanovic vise ne skace njegova specijalnost je sada vucenje protivnickog igraca u naseg
            sesnaesterca pa ako vidi sudija vidi ako ne ne
            Ovo sto izjavio on nema veze pa zato postoje ti jebene treninge da ga uigraju ali slabo im ide
            ili ovaj slabo svata.

            Comment


            • Ima logike to za visinu i to kažem samo iz našeg primera koji imamo prosek visine metar i šumska jagoda i primamo po 1 gol iz kornera po utakmici . Isti taj Bane je prošle sezone dao kamaru golova iz prekida to ne sme da se zaboravi , sad što je ove sezone loš pa jebaj ga pola ekipe igra kao on pa im niko ništa ne kaže
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • U pravu si da,razlika izmedju Babe i Baneta 6 cm,ma nema veze ovo sa životom što on priča pa mi smo samo protiv Njukasla i Porta primili golove posle prekida i to su bile greške,propusti Fabregasa,vamo što nismo imali čoveka na stativi

                Čovek je prso sa izjavama,njemu Bane ako igra sledeću tekmu može neko slobodno da ga gadja ciglom u glavu
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Vreme je da se i Babi da sansa, pa i onaj Traore bi odigrao bolje na beku od Ivanovica.

                  Comment


                  • kad smo kod bekova

                    Spoiler


                    kakva je to obrva bila
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Prosli put kad je dobio otkaz, Jose je dobio 18m funti obestecenje, sad je ta cifra najmanje duplo veca
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne valjaju mu bekovi a pustio je jednog Luisa da mu nije pruzio ni sansu kako treba... Nadam se da ovaj Baba nece isto proci. Tu se moze dodati i Kvadrado.

                        Comment


                        • Ako je neko dobio sansu to je Kvardado ali nikako se nije uklopio.
                          FL je igrao solidno (kad je igrao) ali prosle sezone jednostavno nije imao mesta i zato je i otisao.

                          Comment


                          • Strasan je izgovor Murinju zasto Baba ne igra. Baba moze nedostatak snage brzinom da pokrije, plus ima i dobro postavljanje zato sto ima duge noge. A i vecina timova u PL imaju samo dva visoka igraca, jedino WBA ima izrazito visoke. Nidje veze sa ovim izgovorima. Ubacivanja u napad da ne spominjem, to mu je jaca strana.
                            A to sto nam preko Baneta svaku utakmice bar pet sansi stvore, to nema veze, bitno je da skoci i odbrani korner.
                            Evo imamo dosta laksi raspored poslije reprezentativne pauze, valjda ce uspjeti bar tri pobjede iz cetiri utakmice da ostvari. Da vidimo bas i oce li odrzati obecanje za RLC-a. Kad onako ponizava Matica, bar nek njemu da sansu, a ne drugima koji je nisu zasluzili prije njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto se tice Babe,niko ne ocekuje,bar ja ne,da Baba explodira za kratko vreme,slusao sam malo Granta kako ga je pohvalio,rece da je kao klinac upao u repku ali da je i kao takav postao jedan od najvaznijih igraca,on ga je zapravo i preporucio klubu,dok je zelja Murinja navodno bio Koentrao ali da su ovi iz kluba smatrali da je bolje da se ulozi u buducnost.

                              Ajd sve,drugo bi bilo da nam bekovi sabijaju,kao sto je svojevremeno Kol ispao,ne zato sto je bio los,nego prosto zato sto je Azpi bio tolko dobar(citiram Murinja) i bas zato ovo izostavljanje Babe jos vise dobija na tezini,kad se Bane nazalost bruka iz nedelje u nedelju a ovaj ga i dalje gura.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ponovo ga Ešton proziva da je izgubio poverenje nekih igrača

                                http://www.bbc.co.uk/programmes/p034ggbv
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X