Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo si demagogijom i nekim opasnim teorijama da se bavis i polako napipavas level koji su davno zauzeli majstori koji brane Vengericu.

    Nista ti nisi napisao sto moze da opravda tvoje bozanstvo,sad vec vidim da ti je Murinjova chakra napokon isplivala na povrsinu i da si ti njegov istinski poklonik.

    Ali da u pravu si kako mi to ne vidimo tako duboko kao ti,to je pravo pitanje i da slazem se sa tim da nema nikakve veze to sto nam Mikel mrtvi igra,sto on TRENERCINA ne zna da postavi igru prema napred,sto nema muda da da priliku mladima itd.itd.

    Ali da,ovamo se zalis sto ti je tim star a vamo ga pravdas sto iz principa ne daje priliku mladima,to ne funkcionise u svakodnevnom zivotu.Pazi to,znaci Junajted moze da se osloni na Marsijala a mi ne mozemo,lepo je reko KDB da je kostao 50m evra igrao bi kod Murinja,ovako,jbg,sad taj isti zabija za Siti a nas nek jebe fukara od trenera.

    Ovo tek za novac sto si napisao,to ni ne vredi da se komentarise.Svi zivi klubovi idu na te turneje,isli smo mi i prosle godine,nemoj da me mazes govnima,nek ti to sabije malo neki bod,ne moze vala da te otera u zonu ispadanja,pa nema Celzi kadar od 13 igraca da se tako nesto desi.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      tako je,15 smo na tabeli zato što nismo potrošili 160m funti na Pogbu,Stounsa i Grizmana,daj molim te e baš mi je drago i podržavam to što je Roman povuko ručnu
      Pa da ste to uradili imali bi dobro sredjenu kicmu za duzi naredni vremenski period. Kada pogledas danasnje trziste gde svaki dobar igrac vredi minimum 40-50 mil, sta je 150 mil? Nista, kao pre par sezona 80 (ili 60 recimo).

      Elem nisam ni mislio na gorepomenute igrace. Ali vi nemate bekap veznog igraca za pocetak. Msm imate, Mikel/Ramires kombo. Ramiers zahvalan igrac, ja licno takve igrace volim, igrace zadatka. On i vise igra desno krilu Murinju nego veznog. Imate staru odbranu, 3 od 5 clanova moraju polako da se menjaju. Kako ste resili problem Bane Ivanovic? Tako sto se doveli Babu, koji vam ne igra . U napadu ste doveli raspalog Radamela. Kao da vam prosla sezona u Junajtedu nije bila dovoljna da pokaze da je on odavno gotov igrac. Itd itd...

      Poenta je da je uvek sampionski tim potrebno osveziti sa par igraca, da se odrzava zelja i motiv ali i da stvori konkurenciju igracima koji su vec osvojili titulu, da ih tera da budu jos bolji. To ne mora da se uradi sa stotinama miliona eura/funti. Pedro je odlican igrac, ali koliko i on ima nekog motiva kada je osvojio sve sa Barsom i to nebrojano puta?

      edit. Sta je Siti uradio? Video da nisu bili dovoljno dinamicni sa Navasom i Nasrijem i kupili Sterlinga/KDB-a, nisu pitali za cenu. Pojacali dubinu na veznom redu Delfom i doveli Otamendija. Kada se to lepo ukomponuje eto ti masine za ligu. Ko ce pricati sutra koliko je tu para potroseno? Nebitno, to postaje skroz nebitna stvar.
      Last edited by ExEric; 03-10-15, 09:07.
      sigpic

      Comment


      • Ja koliko vidim Avram me nije cekao za vodkicu.

        Da ne bude off.
        Zasto ste uzeli Falkaa!?
        Baba koji ne igra?
        Nema dubine ekipa.
        Morao je bolji prelazni da se odradi. Nije moguce da igraci koji su do juce kidali sada nemaju pojma tj imaju na trenutke. Los prelazni plus ona silna putovanja, prvi razlozi za trenutne rezultate. Ide januar ja ocekujem 2cu novajlija kada se pogleda trenutno stanje samo sto ce Vas opasno klepiti.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Spoiler
          Pa da ste to uradili imali bi dobro sredjenu kicmu za duzi naredni vremenski period. Kada pogledas danasnje trziste gde svaki dobar igrac vredi minimum 40-50 mil, sta je 150 mil? Nista, kao pre par sezona 80 (ili 60 recimo).

          Elem nisam ni mislio na gorepomenute igrace. Ali vi nemate bekap veznog igraca za pocetak. Msm imate, Mikel/Ramires kombo. Ramiers zahvalan igrac, ja licno takve igrace volim, igrace zadatka. On i vise igra desno krilu Murinju nego veznog. Imate staru odbranu, 3 od 5 clanova moraju polako da se menjaju. Kako ste resili problem Bane Ivanovic? Tako sto se doveli Babu, koji vam ne igra . U napadu ste doveli raspalog Radamela. Kao da vam prosla sezona u Junajtedu nije bila dovoljna da pokaze da je on odavno gotov igrac. Itd itd...

          Poenta je da je uvek sampionski tim potrebno osveziti sa par igraca, da se odrzava zelja i motiv ali i da stvori konkurenciju igracima koji su vec osvojili titulu, da ih tera da budu jos bolji. To ne mora da se uradi sa stotinama miliona eura/funti. Pedro je odlican igrac, ali koliko i on ima nekog motiva kada je osvojio sve sa Barsom i to nebrojano puta?

          edit. Sta je Siti uradio? Video da nisu bili dovoljno dinamicni sa Navasom i Nasrijem i kupili Sterlinga/KDB-a, nisu pitali za cenu. Pojacali dubinu na veznom redu Delfom i doveli Otamendija. Kada se to lepo ukomponuje eto ti masine za ligu. Ko ce pricati sutra koliko je tu para potroseno? Nebitno, to postaje skroz nebitna stvar
          .
          Poštujem to što si nam predstavio lepo taj problem kao na tacni ali ja to nisam ni doveo u pitanje
          Više sam to napisao sarkastično da bi kontrirao Avramoviću...elem sve to nije opravdanje za Murinja,nismo mi ni prvi ni poslednji koji su flopnuli na tržištu,nije da mi nismo hteli da osvežimo klub pa da sad ova tvoja priča dobija dodatnu težinu,ajd jeste da podržava Avramovića i tu njegovu priču da je uprava podbacila,tj jest al evo nek mi neko kaže šta se tu pogrešno napravilo ,pa za Stounsa se išlo čak i do 38m funti,nebitno koji su igrači u pitanju nudilo se i više nego dovoljno

          I šta sad,potrošilo se i pored toga pristojno,57m funti što nije malo al nije poenta u tome,ti ako si vrhunski trener treba i pored toga nešto da napraviš a šta radi Murinjo,očito neki od vas ne prate Čelzi svaku utakmicu(a i zašto bi) bi bi onda videli koliko je Muirnjo pao,mi smo toliko ograničeni postali zbog njega da je to nešto neverovatno. Pa mi ne možemo priliku iz igre da stvorimo,ej golove dajemo iz prekida mahom,kasni sa izmenama,to što nije doveo nekog ne znači da ne treba da pokuša sa nekim od igrača sa kojima raspolaže,lik je propao kao trener,nema rešenja,ne zna gde bije iz nedelje u nedelju izvodi isti sastav


          pa ja ne mogu da verujem da se ovde brani ova fukara od trenera ahahahahahahhaa
          Last edited by saburo sakai; 03-10-15, 10:54.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Mi sto branimo Wengera bar imamo neke argumente

            Nadalje ista mu je igra iz Reala. Daj Ronaldu, u ovom slucaju Hazardu i moli boga da se nesto desi.

            Pod jedan Hazard nije Ronaldo, a pod dva, takav princip koji je funkcionisao u Spaniji ne bi funkcionisao u Engleskoj duze od par kola.

            Prosle godine mu se potrefila bolesna forma Fabregasa, Coste i Hazarda i moglo je to funkcionisati. Ove sezone su sva trojica u nekom kurcu i nema ideja, nikako.

            Sa Wengericom bar znas da ces napadat i da ce bit golova, al jebiga covjek ne zna da se brani. Murinjo zna da se brani, al ne zna da napada. A evo sad mu ni odbrana ne funkcionise, i sta onda igraci da misle? Ne funkcionise ono na cemu se najvise radi na treningu, kako da funkcionise napad?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Poceo si demagogijom i nekim opasnim teorijama da se bavis i polako napipavas level koji su davno zauzeli majstori koji brane Vengericu.

              Nista ti nisi napisao sto moze da opravda tvoje bozanstvo,sad vec vidim da ti je Murinjova chakra napokon isplivala na povrsinu i da si ti njegov istinski poklonik.

              Ali da u pravu si kako mi to ne vidimo tako duboko kao ti,to je pravo pitanje i da slazem se sa tim da nema nikakve veze to sto nam Mikel mrtvi igra,sto on TRENERCINA ne zna da postavi igru prema napred,sto nema muda da da priliku mladima itd.itd.

              Ali da,ovamo se zalis sto ti je tim star a vamo ga pravdas sto iz principa ne daje priliku mladima,to ne funkcionise u svakodnevnom zivotu.Pazi to,znaci Junajted moze da se osloni na Marsijala a mi ne mozemo,lepo je reko KDB da je kostao 50m evra igrao bi kod Murinja,ovako,jbg,sad taj isti zabija za Siti a nas nek jebe fukara od trenera.

              Ovo tek za novac sto si napisao,to ni ne vredi da se komentarise.Svi zivi klubovi idu na te turneje,isli smo mi i prosle godine,nemoj da me mazes govnima,nek ti to sabije malo neki bod,ne moze vala da te otera u zonu ispadanja,pa nema Celzi kadar od 13 igraca da se tako nesto desi.
              Normalna stvar da branim najveceg trenera u istoriji Celsija, to cu uvek raditi, a mene bi bilo sramota da tako govorim o njemu da je fukara i slicno.

              Junajted moze Marsijala zato sto je mali zivotinja, KDB znas i sam zasto je otisao i kakva je to mala gnjida, placipicka. Mi nemamo takve klince. Pa Murinjo je i dao sansu tom RLC, Solankeu, Braunu, Bejkeru svi su oni debitovali zbog njega. Ne daje im previse sansi, to ti dajem, ne znam zasto ne igraju vise to samo on zna. Mada i da igra RLC nisto to ne bi izgledalo bolje kad ti je ceo tim u nokdaunu.

              To za turneje je bio samo jedan od razloga zasto smo mrtvi ovoliko, nista vise, nista manje. Cinjenica je da smo preleteli najvise, cinjenica je da su nase predsezone postale jedan veliki cirkus. Najgora predsezona ikada i tu zameram Murinju najvise jer je pogresio big time..

              Comment


              • Za organizvanje turneje menadzer nema nikakvog glasa.

                Cak i Wenger se zali sto ne moze da organizuje turneju kako on hoce.

                Za turneju kriviti marketing direktora i CEO-a.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Znam Aki, ali Murinjo je taj koji je fejlovao najvise tu. Sam je i trazio takvu turneju jer je mislio da je igracima potreban malo duzi odmor. Ne ocekujem ja bogznasta od tih turnejica i to ali ovo sto su oni radili tokom predsezone je mlacenje kurca obicno, ravno amaterizmu..

                  Comment


                  • Chelsea team v Southampton: Begovic; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Falcao.
                    Chelsea subs today: Blackman, Zouma, Baba, Matic, Loftus-Cheek, Pedro, Remy.
                    Au kakav sastav... Saburo drz' se, uskoro polecemo!

                    Comment


                    • Nema Mikela

                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ali zasto ovoliko forsira Fabregasa nije mi jasno, on defanzivno nista ne radi, a lopte u prostor koje salje uglavnom idu u bunar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako ce da nas siluju na sredini majko mila...

                          Comment


                          • Pošto je kolegi Avramoviću bio rodjendan,suzdržaću se svih negativnih kometara i svu svoju pozitivnu energiju koju kanališem još od one petarde od strane Totenhema usmeriću danas ka pobedi
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Izdrzi Jose uz tebe sam mada ne znaci ti nista
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Boji se Murinjo otuda i takve izjave nakon meca.

                                Sada Roman ima sve opcije:

                                1. Otpustiti Murinja i povrsinski resiti probleme i opet cemo biti klub koji svaki par meseci menja trenera.

                                2. Dati sansu Murinju i ekipi da prebrode ovaj katastrofalan period, ako uspeju da se izdignu iznad ove situacije i opet pocnu da pobedjuju, mi smo onda pokazali ogroman karakter i kao klub i kao tim. Onda se moze reci da smo prosli sve sa Murinjom i sigurno se ovakvo stanje vise nece ponoviti.

                                Iskreno se nadam da ce ovo drugo biti, inace smo tek onda u jako velikim govnima!

                                Comment

                                Working...
                                X