Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jbg, nisam znao da je on preneo info...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja iskreno ne mogu da razumem ovo sa Lukakuom, bas mi je krivo sto ce opet biti van kluba cele sezone... I to zbog koje konkurencije su ga opet poslali na pozajmicu? Da Lukaku koji je pokidao proslu sezonu sad nema mesta zbog mucenog Torresa i mucenog Dembe mi nikako ne ide u glavu... Trebalo je rotirati njega i Etoa ove sezone, a ovu dvojicu mucenika baciti u potpuno drugi plan...
      Steta, bas steta, ostaje da se nadamo da ce Eto'o da zablista, jer je suludo to ocekivati od Torresa i Dembe...
      sigpic

      Comment


      • Može se to razumjeti jer Murinjo sad ima Etoa kojem neizmjerno vjeruje a bogami i Torresa koji je odigro' odličnu utakmicu protiv Bayerna i koji u svakom slučaju pod Murinjom može puno još dati.

        Kako znam Eto je potpiso na samo jednu godinu , a Lukaku je ipak vrlo mlad imat će on svoju priliku u Celziju
        sigpic
        "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

        Comment


        • Da rezimiramo prelazni rok..

          Kevin de Bruyne - Staro novo pojacanje. Momak koji je po meni najvise pokazao do sada. Igra sa velikim samopouzdanjem, ne primecuje se nikakva trema, strah ili bilo sta slicno tome. Koliko sam se samo obradovao kad sam video kako je odigrao prvo kolo. Izaci na teren Stamford Bridza i takvu utakmicu odigrati to je stvarno zadivljujuce. Neverovatan pregled igre, sjajan tehnicar, razigrava, ma sve sve.
          Naravno da ce pruzati sve bolje i bolje partije i ovo je igrac koji moze da uradi velike stvari i mnogo ocekujem od njega ove sezone, iako je jos dete na neki nacin.

          Michael Essien - Jos jedan povratnik.. Mnogo volim ovog coveka, zbog prevelike harizme koju nosi u sebi. Nazalost, povrede su ga gotovo unistile, al' ipak on se vratio i odigrao po meni i vise nego korektnu sezonu u Real Madridu. On i tata (tako on zove Murinja) sjajno funkcionisu. Dobro se poznaju i znamo da Murinjo voli da ima igraca koji ce, kada to bude potrebno, uci i odraditi posao. Jako sam srecan sto je ostao u Celsiju!

          Andre Schurrle - Iako smo imali Marka Marina na toj poziciji, strasan posao smo uradili dovodjenjem ovog igraca. Veliki borac, nije mu puno trebalo da se uklopi u ekipu, najbolje se to videlo protiv Bajerna. Mnogo je korisniji od Marina i po meni bez sumnje kvalitetniji fudbaler. Bice vise nego odlican za rotaciju, a ja verujem da moze biti i prva opcija, no videcemo.

          Marco van Ginkel - Nisam mnogo znao o ovom momke pre dolaska u Celsi. Malo sam bio skeptican da ne zavrsi kao vecina mladih igraca koji dolaze u Celsi. Gledao sam ga u predsezoni i tu je pruzao odlicne partije. Decko ima sjajan preged igre, dobar tehnicar, primetio sam da je i u defanzivi solidan. Pametan potez sto nije otisao na pozajmicu. Iako se primetila trema (sto potpuno razumem) kad je igrao, mislim da ce iz utakmice u utakmicu pruzati sve bolje partije. Uglavnom, sasvim pristojna zamena Lampardu, s obzirom da nemamo slicnog igraca kao sto je Frenki. U svakom slucaju bolja opcija nego Mikel, Esijen.

          Mark Schwarzer - Ne treba trositi reci o ovom golmanu, jedan od najiskusnijih igraca u Premijer Ligi i bice dobra konkurencija Cehu, odnosno bolje da kazem naterace Ceha da se vise trudi, jer je njegova pozicija zacementirana.

          Cristian Cuevas - O ovom igracu ne znam ama bas nista. Moracu pratiti Vitese ove godine, to sigurno.

          Willian - Bio sam ubedjen da ce Mozes ostati u Celsiju, zbog odlicnih partija koje je pruzao u predsezoni. Al' eto dosao je Vilijan.. Svakako veliki apgrejd, mnogo je iskusniji od Mozesa. Od Vilijana ocekujem da vec u prvoj utakmici pokaze zasto je doveden. Nece imati problema da se uklopi u ekipu, prvenstveno jer bi ovakva igra Celsija trebala da mu odgovara, a i decko je Brazilac pa ono..

          Samuel Etoo - Mozda i najbolje pojacanje koje smo doveli, svakako najzvucnije. Celsiju je neophodan ovakav napadac koji vrlo retko gresi kad dobije loptu u 16 metara. Mislim da ce se lako uklopiti u tim, a i iza sebe ima mutante od igraca. Ono sto je najbitnije, a sto nemamo, moze sam sebi da izgradi pozicuju za sut, odnosno da postigne gol. Jedino sto me malo brine je to jer ne znam koliko je spreman, tj. nadam se da nece imati problema sa povredama, jer smo onda jebali jeza u ledja sa Toresom i Dembom.

          Christian Atsu - Mladic koji je po meni totalno neocekivano dosao u Celsi i odmah je poslat u Vitese na pozajmicu. Kako se danas placaju igraci, a pogotovo talenti, on je za smesne pare dosao u Celsi. Iako imamo mnogo, mnogo igraca na toj poziciji podrzavam ovaj potez, ko zna mozda i bude igrac za Celsi kroz par godina.

          Sto se tice odlaska Lukakua na pozajmicu..

          Nekima je cudno to sto je Lukaku otisao na pozajmicu, a ne Demba. Ja sam isto mislio da ce ovaj drugi biti poslat, jer se najvise pominjao u medijima, a i kad uporedimo igru iz prosle sezone, svakako da je Lukaku mnogo, mnogo bolje odigrao. E sad.. kad sam malo bolje razmislio, potpuno razumem ovaj potez. Lukaku gotovo da nije igrao u Celsiju (sem u predsezoni), dok je Demba vec neko vreme u klubu. Svakako iskustvo na strani Dembi mozda je to jedan od razloga zasto je ostao, mozda ce sa Etoom da proradi ta Africka veza..heh. Da se razumemo, ja bih najsrecniji bio da smo na vreme otarasili obojice jer mislim da oni nisu napadaci koji bi pruzili svoj maksimum u ovoj ekipi Celsija. Ne kazem da nisu kvalitetni.. samo limitani u ovom timu. Svi znamo kakve je partije pruzao Lukaku prosle sezone, a i Demba u Njukaslu. Pored Azara, Mate, Oskara, Sirlea, Vilijana, De Brujnea jednostavno ne moze igrati napadac od 2 metra i 100kg, jednostavno ne ide jedno s drugim..

          Sve u svemu ja sam zadovoljan ovim prelaznim rokom, jedino sto sam mislio da cemo dovesti zvucnije ime na sredini terena, al' nema veze..

          Comment


          • Na zalost idealan napadac za ovaj tim je otisao u Liverpool u januaru, jbg, nije mogao da se izbori za mesto pored mocnog Torresa...

            A ja mislim da bi se Lukaku fino uklopio u ekipu, nije on samo target man, cak je vrlo pokretljiv, zna lepo da kombinuje, cesto sam ga vidjao u West Bromu da ucestvuje u organizovanju akciju, dupli pasovi i sl. Zna mnogo vise nego sto deluje na prvi pogled...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Na zalost idealan napadac za ovaj tim je otisao u Liverpool u januaru, jbg, nije mogao da se izbori za mesto pored mocnog Torresa...
              Agent Rafa - mission completed.

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Na zalost idealan napadac za ovaj tim je otisao u Liverpool u januaru, jbg, nije mogao da se izbori za mesto pored mocnog Torresa...

                A ja mislim da bi se Lukaku fino uklopio u ekipu, nije on samo target man, cak je vrlo pokretljiv, zna lepo da kombinuje, cesto sam ga vidjao u West Bromu da ucestvuje u organizovanju akciju, dupli pasovi i sl. Zna mnogo vise nego sto deluje na prvi pogled...
                Pa brate kad je Tores za klasu bolji..

                Po onome sto je do sada pokazao, nisam optimista da ce ikada igrati u Celsiju.
                Ja se iskreno nadam da nisam u pravu, jebat' ga ..

                Comment


                • Eto uzeo dres sa brojem 29. Da Bog da toliko gola dao !
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Na zalost idealan napadac za ovaj tim je otisao u Liverpool u januaru, jbg, nije mogao da se izbori za mesto pored mocnog Torresa...

                    A ja mislim da bi se Lukaku fino uklopio u ekipu, nije on samo target man, cak je vrlo pokretljiv, zna lepo da kombinuje, cesto sam ga vidjao u West Bromu da ucestvuje u organizovanju akciju, dupli pasovi i sl. Zna mnogo vise nego sto deluje na prvi pogled...
                    Ja sam ga isto tako vrlo cesto vidio da izgleda kao traktor i nerijetko je tamo bio klupa Longu...volio bih svakako da je ostao on a otisao Demba,ali da sam nesto posebno razocaran nisam uopste jer je meni Lukaku previse krut i mislim da je za njega bolje sto je opet otisao negdje
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Comment


                      • Introducing the Chelsea player wage database by Jake Cohen:

                        Reported wages at the club:

                        Petr Cech, £100,000
                        Mark Schwarzer, £20,000
                        Jamal Blackman, £5,000
                        Henrique Hilario, £12,000
                        John Terry, £175,000
                        David Luiz, £75,000
                        Branislav Ivanovic, £65,000
                        Gary Cahill, £80,000
                        Ashley Cole, £120,000
                        Ryan Bertrand, £40,000
                        Cesar Azpilicueta, £30,000
                        Frank Lampard, £125,000
                        Ramires, £55,000
                        Michael Essien, £70,000
                        John Obi Mikel, £75,000
                        Marco Van Ginkel, £35,000
                        Eden Hazard, £185,000
                        Willian, £85,000
                        Juan Mata, £67,000
                        Oscar, £40,000
                        Kevin de Bruyne, £30,000
                        Andre Schurrle, £78,000
                        Fernando Torres, £175,000
                        Samuel Eto'o, £135,000
                        Demba Ba, £80,000

                        Some other selected young & Loaned players' weekly wages:

                        Thibault Courtois, £33,000
                        Victor Moses, £30,000
                        Romelu Lukaku, £40,000
                        Marko Marin, £35,000
                        Oriol Romeu, £33,000
                        Josh McEachran, £30,000
                        Wallace, £20,000
                        Christian Atsu, £12,000
                        Lucas Piazon, £15,000
                        Nathaniel Chalobah, £30,000
                        Tomas Kalas, £15,000
                        Gael Kakuta, £25,000
                        Patrick van Aanholt, £15,000
                        Kenneth Omeru, £10,000
                        Cristian Cuevas, £8,000
                        Nathan Ake, £20,000

                        Comment


                        • Cahill i Mikel vecu platu od Baneta, pa cak i Essien. Roman skrtica.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • А тек Мата?
                            Кад видим Торесову плату глава ме заболи одмах.

                            Comment


                            • To sam tek sada video. Jbt, Willian 20k vise nego Bane i Mata..naopako.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • ali jedan Ba da ima veću platu od Ivanovica, Mate i Luiza

                                Comment

                                Working...
                                X