Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Fedex ba View Post
    Ma ako i ovu ponudu odbiju,idem ja u London da ih prebijem sve redom.
    Rednap je pijana budala


    Sto kaze Tony_G razumijem ja Redknapp-a. Jbg, realno on je kvalitetniji igrac od Hendersona, pa je i logicno da je htio vise od 20M. Ja sam ocekivao da ce prihvatiti onih 30M ali nista....
    Cinjenica da je mnogo 40M....
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Molite se Bogu da odbije i ovu ponudu. Mozda dovedete boljeg igraca za duplo manje para.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post


        Sto kaze Tony_G razumijem ja Redknapp-a. Jbg, realno on je kvalitetniji igrac od Hendersona, pa je i logicno da je htio vise od 20M. Ja sam ocekivao da ce prihvatiti onih 30M ali nista....
        Cinjenica da je mnogo 40M....
        Ma Modric je vrhunski igrac na svojoj poziciji,ali 27 do 30 miliona je najvise za njega,a 40 miliona je previse.Mogli su dva dobra vezna da dovedu,ali su oni navalili na Modrica,oce njega,pa oce

        Comment


        • Don't understand why Chelsea brought Mata when they have a player like Josh Mceachran in the squad! Class player #justsaying
          Jack Wilshere
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Fedex ba View Post
            Ma Modric je vrhunski igrac na svojoj poziciji,ali 27 do 30 miliona je najvise za njega,a 40 miliona je previse.Mogli su dva dobra vezna da dovedu,ali su oni navalili na Modrica,oce njega,pa oce
            Ma slazem se ja s tobom u potpunosti.
            Ma odbiec oni i sada...a onda mozda dovedu 2 igraca za te pare...
            Sad sam procitao da Chelsea razmislja poslati ponudu za Krasica...

            Originally posted by Gangrena View Post
            Jack Wilshere
            Jbg, ne igra McEachran poziciju kao Mata. ;)
            A Wilshere i McEachran uvijek sve najbolje jedni o drugima.

            Tako je McEachran rekao da zeli biti kao Wilshere... ;)
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ma to je preterivanje po meni, 40 mil funti.. Pa Snajder vredi toliko... Pa ako ga Rednap sad ne proda ja ne znam, onda s njegovom glavom nije nesto u redu. Za te pare Rednap bi mogao da ojaca svoj vezni red pet puta. Mada opet kad pogledas s druge strane, ostalo jos 4 dana do kraja prelaznog roka i mozda nece imati vremena da nadje zamenu Modricu...
              Pereira je dobar igrac i ne vredi 30 mil, ali to je pametna uprava Portoa, oni svake god prodaju svoje najbolje igrace za sicu, e ove god malo sutra.. Zato ove god svakom igracu je klauzula preko 30 mil, zato su i prodali Falkaa za onoliki novac, a Hulkovu klauzulu necu ni da pominjem..
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Ma to je preterivanje po meni, 40 mil funti.. Pa Snajder vredi toliko... Pa ako ga Rednap sad ne proda ja ne znam, onda s njegovom glavom nije nesto u redu. Za te pare Rednap bi mogao da ojaca svoj vezni red pet puta. Mada opet kad pogledas s druge strane, ostalo jos 4 dana do kraja prelaznog roka i mozda nece imati vremena da nadje zamenu Modricu...
                Pereira je dobar igrac i ne vredi 30 mil, ali to je pametna uprava Portoa, oni svake god prodaju svoje najbolje igrace za sicu, e ove god malo sutra.. Zato ove god svakom igracu je klauzula preko 30 mil, zato su i prodali Falkaa za onoliki novac, a Hulkovu klauzulu necu ni da pominjem..
                Hulkova klauzula je sica.

                Ma nece Redknapp prodati Modrica...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ja ne znam ko je gluplji: Chelsea sto nudi toliki novac-ili Totenham sto ne prihvata taj novac
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Da je bio pokusaj dovodjenje Hulka odmah na pocetku prelaznog roka mozda bi i bilo nesto ovako nista u medjuvremenu on potpisao novi ugovor i klazula je skocila...

                    Comment


                    • Ma ja mislim da je Sneijder najbolja opcija,na jega su trebali da krenu na pocetku prelaznog roka. Cak bi bilo pametnije i Kaka da je dosao nego ovo sto rade sa Modricem.
                      Takodje su mogli da se fokusiraju na Bale-a, ali opet, ko zna sta bi za njega trazili, isti slucaj bi bio kao sada sa Modricem.
                      E ne znam, po meni je ludilo da se za jednog Modrica da 40 miliona
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • bilo bi dobro kad bi Celsi pokusao da kupi Hesusa Navasa...to bi bilo lako...

                        Comment


                        • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                          Pa za te pare sto odvajaju za Modrica mogu da daju za Viljana i Zadsona i evo ih u Celsiju...
                          Kakav bre Viljan, kakav Zadson, nemoj se saliti covece.

                          Comment


                          • Ne trebaju nam oni ,bili bi visak
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                              bilo bi dobro kad bi Celsi pokusao da kupi Hesusa Navasa...to bi bilo lako...
                              Ne bi se Navas snasao u PL, on je sitan i mali, pojeli bi ga u Engleskoj.. Uostalom on je cini mi se rekao da se najbolje oseca u Spaniji i da cim ode iz Spanije dobije neku bolest, tako da Navasa ni u ludilu, bez obzira sto je brz ko munja i ima izvanrednu tehniku.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • U PL bi mogao da bude medicinska sestra
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X