Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne brinu mene protivnici svi znaju da smo mnogo iznad njih ali igra me brine...

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Chelsea
      Valencia
      Leverkusen
      Genk

      Moglo je lakse, ali moglo je i teze. U svakom slucaju prolazak je neophodan. Juan Mata protiv bivseg tima...
      Osrednja grupa...ocekujem prolaz svakako. Da Mata protiv bivseg kluba, a kada bi dosao De Bruyne (i kada ne bi isao na pozajmicu) i on bi protiv bivseg kluba igrao.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Dobra je grupa.Genka cemo da napunimo i kuci i u goste.To su sigurnih 6 bodova.Bajera i Valensiju dobijamo kuci sigurno,a u gostima ce biti tesko.
        Dobro je,moglo je i gore da bude.Mislim da sigurno prolazimo kao prvi u grupi ;)

        Comment


        • Samo mi nije jasno sta ce to biti tesko u ovoj grupi? Valencia? Tim koji se raspao, prodao sve sto je vredelo? Genk je rupa bez dna, a Leverkusen, pfff. Lagana grupa za Chelsea, prvi moraju biti i to ubedljivo prvi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Al igra u prva dva kola nije bila bas nesto....dobro morace da se bude 6 komada Genku...da bi makar malo osvetili partizan...

            Comment


            • Ja ovdje nisam bio 2 dana, pa sada da kazem sta imam.

              Grupa je teska, za Genk sam vam odmah mogao reci da ce biti u grupi sa nama,jer i prosli put kada je Apoel izbacio Partizan,bio je u grupi sa Celsijem. U svakom slucaju,ocekujem da Celsi bez problema bude prvi ;)
              Sto se tice Alexa,ja sam mnogo puta govorio, on je po meni odlican stoper i ne bih volio da ode. Inace,citao sam da Celsi planira da dovede Rolando-a i van der vil-a...
              Mislim da je najpametnije da zaborave na Modrica i na drustvo,po meni pametnije bi bilo da su doveli Snajdera. Kako bi se samo on uklopio... ali sta da se radi...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • @ Ivane
                Po cemu je to grupa teska?Kao sto rece Wade,Valensija je raspad,sve su prodali,Genk je katastrofa,ubio ih je Partizan A ni Leverkusen nije tezak protivnik.Mislim da nece imati problema u ovoj grupi ;)

                Comment


                • Nije grupa teska nego nam je igra u prva dva kola bila ocajna....

                  Comment


                  • Premijao sam se kad sam procitao ovo,ali nazalost ovo je istina http://chelseabalkan.com/vijesti/kol...atalonije.html

                    Jedva cekam mec u subotu, nadam se da ce Chelsea konacno dobiti lako mec. Ali to smo mislili i u prethodnim mecevima, i eto sta se desi, zivce nam pokidase
                    Ali, ako nesto krene po zlu, ja odmah oblacim dres i bice sve u redu ( u mecu protiv WBA, kada su gubili sa 1-0,ja obukao dres i odmah preokrenuse,i pobijedise. U mecu protiv Stouka ga nisam oblacio, zbog toga je bilo 0-0 )
                    Salu na stranu, morace da se potrude da bi pobijedili. Luiz nece igrati, a pominje se da ce Mata biti na klupi. Bilo bi dobro da Torres pocne mec, jer sada ima priliku da da gol ili dva i tako probije barijeru. Sto se tice Kalou-a,ja bi njega na tribine. Mozda bi AVB mogao da pokusa sa formacijom 4-4-2 (i klasicnom,i diamond,svejedno), i da u napadu igraju Drogba i Torres.
                    Vidjecemo sta ce biti, ali ja mislim da ce na teren izaci ovaj tim: formacija 4-3-3 Hilario-A.Cole-Terry-Alex-Ivanovic-Mikel-Lampard-Ramires-Malouda-Anelka-Torres .
                    Ja bi da vidim Drogbu u prvom timu, ovaj Anelka po meni moze na tribine da sjedi pored Kalou-a ;)
                    I da, ocekujem da Lukaku i Mata debituju
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      @ Ivane
                      Po cemu je to grupa teska?Kao sto rece Wade,Valensija je raspad,sve su prodali,Genk je katastrofa,ubio ih je Partizan A ni Leverkusen nije tezak protivnik.Mislim da nece imati problema u ovoj grupi ;)
                      Grupa je teska, za Genk sam vam odmah mogao reci da ce biti u grupi sa nama,jer i prosli put kada je Apoel izbacio Partizan,bio je u grupi sa Celsijem. U svakom slucaju,ocekujem da Celsi bez problema bude prvi
                      Procitaj ponovo sta sam rekao ;)
                      Ako budu igrali kao u prva dva kola,bice teska.Ali mislim da ce biti prvi
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Procitaj ponovo sta sam rekao ;)
                        Ako budu igrali kao u prva dva kola,bice teska.Ali mislim da ce biti prvi
                        Pa rekao si da je grupa teska?Po cemu?

                        Comment


                        • Originally posted by Fedex ba View Post
                          Pa rekao si da je grupa teska?Po cemu?
                          Evo opet da ti kopiram sta sam rekao
                          Procitaj ponovo sta sam rekao
                          Ako budu igrali kao u prva dva kola,bice teska.Ali mislim da ce biti prvi
                          Sad da ti objasnim,ako ti ovo nije dovoljno.Po imenima,grupa nije teska.Sta nam oni mogu? Nista. Chelsea odlucuje hoce li biti teska ili ne,ako budu igrali kao u prva dva kola,bice teska,a ako budu igrali dobro,bice laka...
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Chelsea ponder a final bid of £40 million to prise midfielder Luka Modric away from Tottenham
                            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Tottenham.html
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • ovaj chelsea nije normalan 40milki za modrica......45000000 E

                              Comment


                              • Ovo je vec bolesno i iritantno,naravno ako je istina u pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X