Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konte kralj!


    Senilni gospodin Zoze
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Razmisljam i ne razumem, cemu Ros Barkli ako se realno ocekuje da Azar potpise novi ugovor? Jedino ako zaista ima zelju da ide, onda je jasno. Ako ne ide, mislim da je Barkli sad slabiji od Vilijana, a skoro sam siguran da je slabiji od Fabregasa. Pogotovo jer Vilijan i Fabregas konkurisu sa Pedrom na toj jednoj poziciji jer su napred sigurni Azar i Morata a iza Bakajoko ili Drinkvoter i Kante. Jeste mlad i jeftino placen ali je sad potreban igrac koji pravi razliku ako se zeli sto bolja pozicija u PL i sto dalje u LS da bi dao Azaru razlog manje da ide. I ako bi Azar otisao opet je potrebna top zamena a mislim da to Ros jos nije.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • On ce igrati ono sto igra bakayoko sad u 3-5-2, barem tako ja mislim. I vjerovatno nekad ce igrati umjesto hazarda kad se ovaj bude odmarao. Sam conte je rekao da ce barkley igrati veznjaka u 3-5-2, te 10-ku u 3-4-3

        Comment


        • Originally posted by Whiskey View Post
          On ce igrati ono sto igra bakayoko sad u 3-5-2, barem tako ja mislim. I vjerovatno nekad ce igrati umjesto hazarda kad se ovaj bude odmarao. Sam conte je rekao da ce barkley igrati veznjaka u 3-5-2, te 10-ku u 3-4-3
          Previse mi je za Kontea da igra sa Barklijem Vilijanom/Fabregasom Azarom iza Morate i sa Alonsom koji je jako ofanzivan, a da Kante pokriva defanzivu iza njih. Drinkvoter ulazi u dobar ritam,a i Bakajoko je igrac kojeg Konte nece lako preseliti na klupu, pogotovo u bitnim utakmicama. Transfer gura Pedra na izlazna vrata, ili mozda Vilijana koji je poceo da koristi svoje minute.. nadam se da ce Konte uklopiti sve a da ne izgubi kreativnost Fabregasa, volju Bakajoka i konkretnost Vilijana, jer Barkli trenutno moze da ponudi mladost, mini iskustvo ali bez utakmice od aprila i cudnu glavu(pobegao letos sa pregleda u Londonu ).
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ja bih volio da na ljeto zamjenimo i pedra i williana, jednostavno nisu vise dobri za ekipu koja zeli da se bori za trofeje.. willian odigra jednu-dvije bas dobro i onda ga nema nigdje 5 tekma zaredom.. nadam se da ce protiv slabijih ekipa koje se brane u prvih 11 igrati hazard,cesc,barkley i morata jer mi se cijele sezone mucimo protiv ekipa sto parkiraju bus, a kako i ne bi kad jedino cesc i hazard mogu stvoriti nesto

            A za bjezanje sa pregleda, engleski mediji pisu da je to uradio u dogovoru sa celzijem, zauzvrat dobio veci bonus pri potpisu ugovora, a celzi ga dobio za 20 miliona manje nego sto je trebalo
            Last edited by Whiskey; 08-01-18, 12:35.

            Comment


            • http://www.telegraph.co.uk/football/...-asking-price/

              Nevjerovatno, odbijas dati 60m za igraca koji je vjerovatno drugi najbolji LB na svijetu i koji bi znacajno unaprijedio tim. A city ljetos po 55m na mendya i walkera, razlika u ambiciji klubova ocigledna.

              Comment


              • Voleo bih da gresim,al mislim da Roman jednostavno vise ne zeli samo da ulaze u Celzi,vec hoce i zaradu ako je moguce ili da bude na nekoj nuli sa rezultatima,po meni je to tesko ostvarljivo u dansnje vreme.

                Jebo ih Barkli,on nije bolji ni od Fabregasa ni Wilijama,o Azaru da ne pricam,ja licno bih kupio Sanceza,ako on hoce ovde a ne kod Pepa,Mareza,em sto bi doneli plus u igri em obojica mogu da igraju LS,Sandra ako ne pokupe zbog para teska glupost,njega sad ili na leto uzeti,plus jos jedan ozbiljan napadac i mogla bi da se pojuri i LS.a bonus bi bio Arturo Vidal.

                Ovako mi sve vise mirise ako se Roman ne urazumi i krene da daje pare za ozbiljne igrace,da ce Conte u Pariz na leto,i na osvajanje LS bez ijednog poraza

                Comment


                • Ovaj Law je pisao da Roman licno zeli vise Engleza u timu, zbog toga su i dovedeni drinkwater i barkley. A za alexisa se slazem, ali jbga on zeli u City . Sto se romana tice, i ja sam istog misljenja ali on ce i dalje da nastavi po starom sa otkazima zbog neosvajanja, iako nemamo nikakve sanse da osvojimo titulu kad ne mozemo potrositi ni pola onoga sto city moze. Bolje dati sansu ovima iz akademije nego dovoditi polu igrace poput zappacoste za 30m

                  Comment


                  • Slazem se,al mislim da ima on kesa al nece da daje ko nekad,ne bi Konte spominjao klub i mere stednje,ne znam,ovo oko Sandra je smejurija,nije zadovoljan u Juveu,Conte ga zeli od letos i ti sad nesto zatezes oko cifre koja 60m smeseno.

                    A super im je to oko Engleza ,samo jos kad bi imali nekog kreativnog pa ajde,ovako sa Braklijem vecitim nedokazanim talentom,koji bez fudbla duze vreme tesko.moze Drini da pokriva,tako te pozicije,i neki Englez na stoperu,al ako misli nesto ozbiljno sa njim da osvoji tesko

                    Nek kupe malog Bejlija iz Levera,bice vrhunski a vec sad moze daigra komotno ,nije vise od 30m,ima igraca,eno ga Bernardo iz Sahtjora,doduse zanjega bi moraloda se iskesira vise vrv,daj Icardija pljusni 150-200m,ako hoces nesto jer Siti ,PSZ,RM,Barse se nece zaustaviti

                    Comment


                    • kad vec nece da potrosi 60m na sandra, valjalo bi da pokusaju dovesti onog sessegnona, veliki talenat. spominje se u ovom gore tekstu sessegnon i alex telles iz porta kao druge solucije za LB/LWB

                      Comment


                      • Da taj Teles je svima solucija ako ne uzmu Sandra,ali ja mislim da ce njega Juve uzeti cim proda Alexa,taj Sesenjo mi se svidja ono malo sto sam ga gledao u Fulamu,ali isto sam negde procitao da je najblizi ako ide negde da ce u Spurse,opet i to zavisi sta ce oni raditi sa svojim zvezda ,prodavati ili cuvati

                        Comment


                        • Ako hoce da igra, Sesenjon nece ici u Totenhem jer imaju svog klinca kojeg zele u timu za koju godinu pored Dejvisa i Rouza koji su sada. Jeste on opcija koja bi nam legla ali to nije ono sto je trenutno potrebno ekipi kao ni Sandro. On je sjajan ali nema potrebe za dupliranjem pozicije koja trenutno nije problem. Alonso je tu, igra odlicno i nema razloga da se forsira ta pozicija. Pozicija AMC, AMR je ono sto treba, i to dokazan igrac, ne da se ceka sa njim, zato je dosao Barkli, njega cemo cekati da se dokaze.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Comment


                            • Kako igra potpisao bih ga na 9 i po
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Barem imamo najbolje stopere u ligi
                                ovoj ekipi samo treba desno krilo koje je priblizne kvalitete hazardu, i 1 WC wingback (sve to pod uslovom da hazard ostane naravno), i bili bi prilicno ravnopravni sa sitijem.

                                Comment

                                Working...
                                X