Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kiptim od besa,taman sam mislio bicemo top fino titula,idemo polako ls prvenstvo.. kada ono opet 0 ispadamo u grupi ovako tesko da se isborimo sa atletikom i romom sa ovom rotacijom!STa dace 50 miliona za popivodu cuj on i Matic ista cena koja glupost jos ojacao konkurenta.. Ljorente? pa ja bi pre probao mitra za drugog spica nego njega.. Bakajoko razocarenje tesko sve razumem,povrede nova liga jaca troduplo ali ako nisi spreman za to onda nista sinko.
    Kakva imena mi tu ubacuejemo uzas,pljunite pare svi se opasno pojavaju osim arsenala za njih me bas ono... Celo leto imas slobodne di mariu,draxlera,hamesa,sanceza, dovedes pacera,trener otera costu jer ocekuje boljeg. Aj prodajte jos i cupavog po mogustvu u liverpul ili junajted sto da ne dovescemo recimo vilju taman zagrizao preko bare

    Comment


    • Cini se da je propao transfer AOC jer ne zeli navodno da igra na wing back oce u sredini,
      Cedric iz Soton-a sad izgleda kao logicna opcija i onako je bio back up...
      Matt iz Telegraf kaze da smo poslali 25m funte za Barkli i da pregovore traju,
      ide 3 poboljsana ponuda za Drinkwater a SFR je juce objavio da je to gotovo,
      40m eura, simon iz standard kaze da ide ponuda 15m funti za Ljorente i da se nadaju,
      da ce biti prihvacena, Kenedi ce izgleda na pozajmicu kod Benitez.

      Comment


      • Ox hoce u Liverpul, i najverovatnije ce cekati poslednji dan roka da predje u Celsi. Ili ce mozda na kraju i ostati do kraja sezone, pa preci negde kao fa.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Everton odbio 25m traze 35 za Barkli koji nece igrati 3 mjeseci i ima 12 mjeseci iz ugovora,
          nista o 3 ponude za Drinkwater, 23m najvisa ponuda odbijena, navodno Totenhem usao,
          u trku za Ljorente i nude vise para od Chelsea, Danas Bild pisao da postoi interes o Rafinja
          ali da Bajern niti oce da pregovara niti da prodaje, navodno Sanja e u opcije sa Cedrik koji
          Soton nece da proda, Remi kako pisu prodan Las Palmas.

          Izgeda kako neko da sabotira Konte i nece da mu dovedu pojacanja videcemo danas sta cemo dovesti.

          Comment


          • Ja mislim da je oboren record nekog transfer roka,da je jedan klub odbijen ili su vec gotovi igraci 'ukradeni' ili pak se nabije neka nenormalna cifra tipa Barkli,kog inace ja nebi zeleo,al prosto je neverovatno

            Comment


            • Jeste da je Konte tezak lik, ali sramota da nakon titule koju niko nije ocekivao coveka maltene ostave na cedilu. Sa ovim brojem upotrebljivih igraca nema trika na toliko frontova da se postigne bilo kakav uspeh.

              Comment


              • Fokusirati se na PL, eventualno i FA, a LŠ baciti u vodu. Aj da vidimo danas šta će biti, mada osećam da nam dolazi samo jedan veznjak, i to downgrade teški
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • #Chelsea lost interest in Romelu Lukaku when Everton demanded €50million + Bertrand Traore + Michy Batshuayi for their striker. [Sport/Foot]
                  Nije nemoguce da je ovo istina poznato je da smo im na pika i sad opet se prave probleme oko
                  Barkli navodno zele Mici na pozajmicu ili permanentno a da bi Chelsea pustio Mici mora da dovede Ljorente koji je blizu Totenhema koji pa hoce Barkli.

                  Ej, Totenhem da ponude vise novac od Chelsea...


                  Simon Johnson‏ @sjstandardsport 5m
                  Both @TomCStandard and I are hearing that #cfc have matched #thfc bid for Llorente..but it may have come too late.

                  Kristof Terreur @HLNinEngeland 9m
                  From man in the know @efabascalUK: Fernando Llorente's move to Tottenham is 90% done. Contract for 2 years with option. #thfc #coys

                  Gotovo je ovo cini mi se ode Ljorente kod Pocha, ponudili smo isto ko Totenhem ali kazu da je kasno...
                  Last edited by DeMoN17; 31-08-17, 12:41.

                  Comment


                  • Strasno prvak Engleske,ovakav rok da odradi! Kao da Conte i uprava teraju jedan drugom ko ce kome vise. Vidim odlazak kontea usled losih rezultata sredinom novembra nazalost!Nemamo tim jednostavno eden dok ne udje u formu,klupa tanka uzasno,sledi tezak raspored branimo se svaku drugu. iskreno dva mancestera i liverpul su debelo jaci,pojacali se mi nista,tu smo sa vengerom mrka kapa. Totenhem smo na srecu preziveli tj Vembli... Stoti put jako sam razocaran osim ako ne legne neko veliko iznenadjenje do kraja dana

                    Comment


                    • Sramotno i nista vise

                      mislim da je ocito da vise ne mozemo trositi ni blizu onoga sto potrose City i United, dakle uskoro cemo se borit sa arsenalom za top 4

                      Comment


                      • Pocela je panika Zapakosta od Torino novi igrac Chelsea.

                        Desni wing back mislim po stilu igre dosta slici na Markos Alonso.
                        Last edited by DeMoN17; 31-08-17, 14:16.

                        Comment


                        • Ako je i on spor kao alonso tesko nama u CL onda gdje mozemo igrati protiv barce i slicnih, to ce biti smijesno

                          Comment


                          • Zappacosta and Drinkwater deals down the wire.

                            Kažu da je Barkli povukao ručnu pošto je došao na preglede.
                            sigpic

                            Comment


                            • Lester nam postaje filijala polako. Na zimu ćemo im i Mareza uzeti.

                              Htio je Konte nekog Italijana sigurno, mogli su vala boljeg da nađu. Ali kad malo bolje pogledaš, teško da će neki talentovani Italijan napustiti Italiju. Jedino Verati od boljih igra van. Zapakosti predviđam vraćanje u Italiju sledeće sezone. Da ga popljujemo na brzinu, kao Alonsa prošle sezone, pa da nas iznenadi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Super je Popivoda za rotaciju igrac, nisam nezadovoljan. Po TM-u Zappacosta je i dalje u Torinu...

                                Comment

                                Working...
                                X