Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima hiddink uvijek

    Comment


    • Originally posted by Whiskey View Post
      Ima hiddink uvijek
      I to sto kazes,Avram Grant...

      @Reise ti si ovaj s kim bijem bitku sledece kolo

      E ti si jedan od retkih koje pamtim jos od pre 5,6 godina po Portalndu...

      Comment


      • Bolje bi ti bilo da si ovo kolo sa mnom, neće se ponoviti ovako loše kolo sledeći put.
        Bogami imaš dobro pamćenje.

        Biće opet neka goleada sa Totenhemom, samo da ne bude više u našoj mreži. Kad ne možemo Vouksa da branimo, što će nam Kejn tek raditi...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Bolje bi ti bilo da si ovo kolo sa mnom, neće se ponoviti ovako loše kolo sledeći put.
          Bogami imaš dobro pamćenje.

          Biće opet neka goleada sa Totenhemom, samo da ne bude više u našoj mreži. Kad ne možemo Vouksa da branimo, što će nam Kejn tek raditi...
          Sa Spursima mogu da zamislim...al videcemo
          Sad ti gleam tim,unikatna taktika sa 3 stopera iz istog tima,moze doneti dosta ako ne prime gol 18 plus bonus neki jos ako uleti neki golic,al zato ako prime..

          Ma kako da ne upatim jeding fana Portlanda ne znam dal ima nekog jos takvog na ovim prostorima ,a tad sam ja samo i pratio NBA teme i Tenis na SK forumu nisam ni ulazio na Fudbal,NBA je bilo veslelo bas, sad slabo

          Gledam ja NBA dosta al samo NBA ,NCCA i letnje lige,preeseason i slicno nista,pogledam i drafa uvek pa onda kroz ligu pratim te igrace.

          A u POR bas volim Lilarda od starta mi se svideo ,jos posle one trojke dal Hjustonu u 7 ili tako nesto...mada i Mcalum mi je super kad krene da zatrpava...nista ove godine kad krene pitam te za kose manje vise igraci

          Comment




          • Bakayoko se vratio treninzima, ali znajući Kontea nećemo ga vidjeti prije polovine septembra.

            'i mast vork tu impruva ander tatikal en fisikal aspet.
            I sink, therefore I am.

            Comment


            • I hazard poceo trenirati sa ostatkom ekipe, pisu da bi trebao biti spreman za 10-15 dana

              Comment


              • Francois Piraux‏ @F8Piraux 6h
                According to RMC, Chelsea board refused to sign AS Monaco midfielder Fabinho available for 50M€. Call from Vadim to Roman. #CFC
                Odbili su da ga potpise za 50m eura?? Nema nikakve logike.

                Kanselo na kraju u Inter-u na pozajmicu, mi se okrecemo ka Soaresu iz Sotona spremni da ponudimo oko 15-20m dok Soton trazi vise. Juce je bila tekma na Cobhamu sa QPR U23 da se vidi sprema Azara i Bakajoko, pise da Bakajoko ce biti starter u nedelju a Azar na klupi ako Pedro nije spreman.

                Comment


                • Bravo momci, nisam gledao tekmu, ali onaj prvi gol Alonsa
                  I još nešto, bravo i vama braćo. Najdostojanstveniji ste i najnepodliji od velike četvorke PLe na ovom forumu
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Moraju pojacanja da ga ebes i to dosta pojacanja ako misli da se igra na 2 fronta. Desni wb (moze Candreva), jos jedan centralni vezni i jos jedan ofanzivac. To je ono pod must.

                    Spomenu nesto komentator 200 miliona da ce da se trosi, ali nisam ispratio lepo...iskreno sumnjam.

                    Comment


                    • Originally posted by Chulahoma View Post
                      Bakayoko se vratio treninzima, ali znajući Kontea nećemo ga vidjeti prije polovine septembra.

                      Antonio ako nas čitaš, izvini što sam sumnjao.

                      Solidan je Baka bio. Vidi se da nije potpuno spreman i umor je činio da pravi neke naivne faulove. Kad krene sa loptom, strijela! Uglavnom očekuje se dosta od njega. Christensen dobar !

                      Ima razloga za optimizam. Ovo je mnogo dobra ekipa kad su svi zdravi.
                      I sink, therefore I am.

                      Comment


                      • Zadovoljan pobedom sto je najbitnije. E sad iskreno timom razocaranje slabi smo dosta! hitno treba levi bek rezervni ne moze markus sam celu sezonu. Spic jos hitnije,jer morata nije dijego i nece moci da se bije godinu dana sam jos i ls imamo. Svaki jaci mec ima da se branimo pa sta bog da danas proslo,inace sreca da se igralo na njihovom stadionu bilo bi gadno! Micu razocarenj totalno ne zbog gola desi se vec nisu ovo pripreme ono je morao da dam sam pre drugog gola. Zao mi sto smo dali solankea bzv ali ajde. Mora jos jedan morata vezni i spoljni levi ili desni nazad kako god. Stoperi ok ipak je ovo enlgeska ni bane ni vidic nisu igrali prvih 6 meseci tako da od svabe ocekujem tek dobre partije! Bakajoko moze biti odlican ali mislim da samo lepo zajebali stvar sa maticem. pn kante su lagano zatvarali sredinu hapsili redom. bice problema dok se ovaj ne uigra i ne namesti skroz i sreca pa nismo dali cupavog da ode wiliama najbolji po meni danas uz alonsa naravno

                        Antoniooo
                        Last edited by Sile; 20-08-17, 19:37.

                        Comment


                        • Christensen nam je bio najbolji u odbrani. Bakayoko kad bude potpuno spreman ce biti strasan

                          Comment


                          • Osim onog kiksa u prvom kada je Ali imao priliku Christensen je dobro odigrao...
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Konte ozbiljno zagrizao za Markizia iz Juventusa. Tiho se spominje i Ros Barkli koji je na izlaznim vratima Evertona.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nista se ovde ne desava ,pa hoce li neko doci ,opet Popivoda najaktuelniji koliko vidim,ja ne znam bolje dati malo vise za Mareza,kad je realno dostupan

                                Al ajde cekam i taj poslednji dan u nadi ocel ko doci,ozbiljan

                                Comment

                                Working...
                                X