Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosta ostaje

    sigpic

    Comment


    • Hazard slomio glezanj, 3 mjeseca aut, mozda i ostane u Chelsea

      Comment


      • Prošle sezone Kante 35m, Luiz 40m, Alonso 25m i Bačuaji za 40m eura. Jedino Bačuaji treba da opravda te pare. Teško da se bilo koji tim može pohvaliti sa toliko pogodaka u transferima. Sad nam dolazi dominator na sredini za 40m eura. Bakajoko mi je pravi igrač za Čelsi, krvavi radnik. Čoek koji ne može da izgubi duel. Nema tu greške, s takvim igračima se osvajaju titule.

        Dosta je zamršena ova situacija oko Koste. Ne znam koliko je realno da uzmemo Lukakua za 100m. To mi više izgleda kao cijena koju će platiti Siti i Junajted, a ne mi. A i ubijeđen sam da dovodimo jedno krilo zbog ove povrede Azara. Priča se o Mahrezu dosta. Ali opet mi je malo nerealno da bacimo 200m na transfere, a osvojena je titula. Dobro je osvježiti tim svakako, ali ovo bi bilo pravo rasipanje.
        sigpic

        Comment


        • Освојена титула без играња у ЛШ а верујем да ће Конте то да јури догодине. Мора ту још која ротација по боковима, али не бих ни ја за Лукакуа пљуну ту лову, и за пола бих размислио
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Ja bih doveo Lukakua, nemam ništa protiv da se vrati. Volim ja ove fizikalce.
            Samo sam skeptičan da ćemo da platimo 100m kao što se spominje. Mada bi se ublažilo to jer bi Kosta otišao. Isto kao što će Matić otići ako se dovede Bakajoko.

            Dobro ti kažeš, treba još jedan bočni koji bi garantovao da ćemo igrati ovu formaciju ako se dese neke povrede. Spominje se Aleks Sandro iz Juvea, ali ne vjerujem da će on doći. Više mi izgleda da ćemo dovesti nekog da pokriva te pozicije, a ne Aleks Sandra koji bi odmah morao u startnu po kvalitetima.

            Volio bi Mahreza da ukrademo, opala mu je cijena posle ove sezone sigurno. Valjalo bi dovesti takvu klasu.
            sigpic

            Comment


            • Chelsea have beaten Manchester United to the signing of Ajax wonderkid Daishawn Redan, according to the Daily Mail.

              The paper reports that the 16-year-old will join up with the Blues on July 1. Ajax said earlier this year that Redan would depart from the club this summer.
              ....
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Dresovi za sezonu 17/18





                sigpic

                Comment


                • Koliko mi je cudno da vidim Celzi u najku . Deluje mi dres nekako suvise prosto bez onih karakteristicnih linija adidasa

                  Comment


                  • Vrhunski su dresovi.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • http://www.telegraph.co.uk/football/...rice-even/amp/


                      dakle nista od ovog vjerovatno. Od toresa nismo potrosili vise od 40M na jednog igraca

                      Comment


                      • Meni se ne sviđaju nikako brate,što reče Princović izgledaju kao obične majice ili sam i ja možda navikao da plavce gledam sa Adidas belim linijama
                        Ne znam meni je nekako Adidas uvek pravio najbolju garnituru,Najk mi se nikad nije sviđao dok Pumu nisam ni primetio da neko nosi dok nismo mi potpisali ugovor sa njima,svidela mi se ona Borusijina stara Umbro garnitura ono je bilo ekstra dok kad neko spomene Čelsi meni u glavi plavi Adidas i Samsung na grudima
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • niti smo produzili ugovore hazardu i courtoisu, niti smo doveli WC igraca (a i necemo ni dovesti sigurno, neki prosjek mozda). Retardirana uprava i nista vise.

                          od toresa ne smiju potrosit vise od 40 miliona na jednog igraca

                          Comment


                          • Mislim da je ovoga puta Konte kriv a ne uprava, znamo kakav je bio ciketan i u Juventusu, mada kao nudi Celsi 60 m za AS, ali cudi me zaista sto ne dovode nekog napred ili u vezi, niti se sta prica o nekom pojacanju.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ne znam koja je fora sa ovim čekanjem dovođenja igrača. Već je počeo i pripremni period, treba uklopiti ta pojačanja. Junajted, Arsenal, Liverpul i Siti su već doveli glavne mete koje će da prođu kroz cijele pripreme. Doveden samo Rudiger, a prodali boga i oca ovih što smo slali na pozajmice. Žao mi je samo što nije prošao medical Bakajoko, on mi je baš izgledao kao igrač za Čelsi. Što se ovog špica tiče... Nikad Morata, samo Auba.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koje je to glavne mete Liverpul doveo?
                                A imas i Spurse koji nikoga nece dovoditi.
                                I jos mesec i po do kraja roka.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X