Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa trebalo bi, čak šta više trebao je već da ode ali je CP doveo Mandandu, sad stvarno ne znam, zato što smo već postali o tome kako on ide ako Kurtoa ostane što mi je ok ako ne želi da greje klupu al mi je čudno kako stalno nešto tvita, daje baš pozitivne izjave, mislim nije mi čudno, ono izgleda da čovek nije kivan na klub, nema svadje nego jednostavno traži klub gde bi branio redovno

    A to je kod nas već postala praksa, koliko smo samo igrača doveli koji su presedeli celu sezonu na klupu, to funkcioniše neko vreme al posle već traže da nastave dalje, evo ti i Remi sad
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Da, meni je bas cudno bas zbog tvitera, uvek je srecan kao jee pobedili smo, brafoo.

      Pitam, jer sam video negde danas opet nas Italijani vezuju za Dijega Lopeza.

      Comment


      • pa verovatno i jeste srećan ali ide on sigurno ako neko dodje po njega, ne mogu sad da krivim CP, ko ne bi doveo golmana besplatno, čak smo mi tog Mandandu imali ko prvog pika za klupu

        jedino što bi bilo negativno u slučaju njegovog transfera je to što se on računa kao HG
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • jel ko upratio situaciju sa Kostom. Moze da mi je objasni, jer ne mogu da ja pohvatam sve
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            jel ko upratio situaciju sa Kostom. Moze da mi je objasni, jer ne mogu da ja pohvatam sve
            A sta tacno?

            Comment


            • Uplašili se ljudi zveri i nadaju se da će napustiti Čelzi, nažalost izgleda da je to istina
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Meni sad nije najjasnije zasto ide? Zbog Kontea, odnosno Celsija ili on zeli? Ima logike jedino ako on zweli da ide, inace je predobar napadac i niko ga se normalan ne bi odrekao.
                sigpic

                Comment


                • Diego Costa: "I'm targeted here, by the referees, the people… if I do something, it’s totally different than if any other players do."
                  izjava od danas
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Under new Premier League rules, a referee has the right to produce a player with a booking if they speak aggressively towards them or for complaining about decisions. He told ESPN Brazil: “I am aware of it now. The second time I went to talk to him, he showed me [the yellow card]. I even found it a bit weird, but then I understood. I went to apologise at half-time and that’s it. But I’ll be honest, I am targeted here, by the referees, the people… if I do something, it’s totally different than if any other players do. It needs to be seen, that people targeted me. It’s something I have to deal with and I ask god that these things don’t disturb me and don’t take the sequence of the games from me, which happens sometimes and gives me suspensions.”
                    Ako ode to je zbog boldovanog. Sta ce mucenik kad ne primecuje da se pretvara u psajha najgoreg na terenu. Njemu je to normalno.

                    Comment


                    • I čekaj sad, mi treba da poverujemo da njemu niko iz kluba nije objasnio pravila pre utakmice znači Matić je verovatno to pokušavao da mu objasni juče a kako da mu objasni kad ovaj ne razume Engleski

                      al kaže bilo mu čudno/sumnjivo to hahahahahahah
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ja ipak mislim da ce ostati. Nije valjda picka da ode.

                        Comment


                        • Nije se niko prepao zvijeri.

                          Samo se priprema teren

                          Lukaku->Chelsea, Costa->A. Madrid, Griezman->Arsenal.

                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Grizman i Kosta nemaju veze, ne lozi se
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko zna, mozda WEngerica sredjuje Costu Bayernu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma nema šanse da ode Kosta. Ne vjerujem ja u to. Loži vas saburo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X