Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luiz i Alonso jako dobra pojacanja ocekivano
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Za ovog Sabatinia vidim da se pise po forumima kao da ce da spasi Celzi preko noci

      Emenalo ne verujem da napusta klub cak i ako ovaj dodje

      Dosta se na tu temu pise napamet, mnogi navijaci nisu upoznati sa nacinom na koji funkcionise klub al eto kriv je neki tamo Emenalo

      Evo primera od pretprosle godine, pise sad Telegraf da su nasi skauti podneli izvestaj Murinju o Kanteu al je ovaj odbio da ga potpise zato sto je igrac nizak

      Po mom misljenu krivicu snose i uprava ( zbog odredjenih principa, nacina poslovanja) ali i trener, znaci ti ljudi koji skautiraju su najmanji problem

      Oni su iskopali bar 5 dobrih igraca za male pare, KDB, Lukaku, Kurtoa, Zuma, Azpilkueta

      Sta je sad ljudima Emenalo kriv sto Otac trazi Pogbu i izduvamo ga, Konte Kulibalija ista prica
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • kome verovati

          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Za ovog Sabatinia vidim da se pise po forumima kao da ce da spasi Celzi preko noci

            Emenalo ne verujem da napusta klub cak i ako ovaj dodje

            Dosta se na tu temu pise napamet, mnogi navijaci nisu upoznati sa nacinom na koji funkcionise klub al eto kriv je neki tamo Emenalo

            Evo primera od pretprosle godine, pise sad Telegraf da su nasi skauti podneli izvestaj Murinju o Kanteu al je ovaj odbio da ga potpise zato sto je igrac nizak

            Po mom misljenu krivicu snose i uprava ( zbog odredjenih principa, nacina poslovanja) ali i trener, znaci ti ljudi koji skautiraju su najmanji problem

            Oni su iskopali bar 5 dobrih igraca za male pare, KDB, Lukaku, Kurtoa, Zuma, Azpilkueta

            Sta je sad ljudima Emenalo kriv sto Otac trazi Pogbu i izduvamo ga, Konte Kulibalija ista prica
            Moze da ostane njuska i da se zajebava sa Romanom oko akademije i pozajmica, lepo Sabatinija za direktora i neka dovede Radju sa sobom. Tako.

            Comment


            • ja se sećam tvitova od pre par meseci dimarzija da taj Sabatini treba da predje dal u Kaljari il tako neki desni klub koji su oni opisali kao zanimljiv projekat

              nigde nisam video da se on stvarno povezuje sa nama, jedino što je italijanska štampa sabrala 2 i 2

              meni ne smeta, samo kažem da su krivi i treneri i uprava, i to ne mislim konkretni trener, da ne pomisli neko da samo Murinja izdvajam
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • O sukubu Koste i Kontea

                weaintgotnohistory.sbnation.com/2016/10/18/13314768/never-a-boring-day-is-there

                Inace, u tekstu Telegrafa pise da je slicnu situaciju imao Kosta i sa Murinjom, za to nisam znao, nakon cega je zavrsio na klupi

                Reziser to ne pokazuje, Konte od prvog do poslednjeg minuta diriguje igracima, mogu da razumem Kostu, pa i meni bi smetalo da mi neko stalno stoji nad glavom

                Samo da ne dodje do neke vece svadje

                Plus, pise da Kejhil mozda dobije sansu ispred Terija
                Last edited by saburo sakai; 18-10-16, 16:34.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Jedan mali offić link koji kopiraš saburo, postaviš u ikonicu drugu levo od ikonice za fotku, u onu zemaljsku kuglu koja ima u dnu neki dogled, oči ili šta je već... kada staviš kurskor na nju piše link, pre svega zbog jednostavnijeg ulaska na njega, jednim klikom.
                  Last edited by miloolja; 18-10-16, 16:57.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Imam problema sa postanjem preko kompjutera pa sad postam sve preko moba, nekad mi ocita kad kliknem na ikonicu nekad ne, za tvit sifru znam napamet pa sam ukucam ono [TW]...
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • to je to za Emenela

                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • u 14h je press koji zbog zlobnika ne možemo više besplatno da gledamo

                            Ovaj lik iz Tajmsa koji redovno javlja za Čelzi u zadnje vreme sad kaže da je Teri ponovo povredjen, nešto sitno ali verovatno propušta utakmicu (do sad mislim da je skoro sve pogodio)

                            Mada ne znam ni dal bi ga Konte stavio u prvi pit pošto je Telegraf pisao da Kejhil verovatno dobije prednost
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Biće u nedelju duel dva taktička maga. Sa jedne strane Conte a na drugoj klupi Mourinho. Očekujem mali br golova i pobedu Uniteda.

                              Comment


                              • U pravo vreme tekma, da vidimo da l' je Konte naucio kako se pobedjuje u derbiju i da vidimo tu strava formaciju protiv Murinja.

                                Comment

                                Working...
                                X