Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reise onaj Matt Law je pisao o Alonsu kao trećem CB ako igramo 3-4-3
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Aspi je toliko jači u defanzivi od Alonsa da bi bilo smiješno staviti Alonsa na CB pored njega. Alonsu izgleda leži samo jedna pozicija na terenu, LWB. Niđe drugo ne mogu da ga zamislim što se njegovih kvaliteta tiče.
      sigpic

      Comment


      • Al koja ironija, onaj deo tima koji nam je bio "poslednje uporište" 10 i više godina, odbrana, sad zadaje najveće muke


        Da ga jebem, nek stavi Mikela na CB, taj u životu nije izgubio loptu pod pritiskom,
        Spoiler
        plus što zna da doda u stranu






        ....al ste ocrnili ovog Alonsa hahah posle jedne utakmice
        Last edited by saburo sakai; 22-09-16, 00:59.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pa jeste jedna tekma samo, mozda smo i grubi, ali ja ne mogu da se setim da je zaustavio nekoga po toj levoj strani.
          Svi su prolazili pored njega kao da je duh.

          Izgubili smo odbranu, a dobili sredinu napokon. hah

          Jos kad bi uzeli Naingolana u januaru npr.

          Comment


          • Ja ne znam stvarno kako se dovode ovi igrači. Ali evo, na primjer, ovaj Stefan Savić je po mom mišljenju top3 štopera na svijetu. Zašto nam on nije bio druga opcija poslije Kulibalija, nego David Luiz, nije mi jasno. Još Atletiko ima onog mladog štopera iz Urugvaja. Sigurno bi ga dao Atletiko kad bi ponudili tih 40-50M. Sve utakmice Atletika koje sam odgledao, odradio je za desetku. Mnogo je napredovao. Još ga pratim i kad Crna Gora igra, ja se njemu divim kad on može da pokrije one raspade.
            sigpic

            Comment


            • Mi smo inace bili u kontaktu i sa Niklas Sileom iz Hofenhajma, ne znam da l' smo to spominjali ovde.


              http://www.espnfc.com/story/2944480/...-chelsea-agent

              Comment


              • nego sad mi palo na pamet, oduševio me Luiz sa onim dugim loptama, mislim da je imao 3 baš vrhunska dodavanja

                Samo što meni nikako ne ide u glavu kako je onaj Čaloba tek sad debitovao , video sam neki podatak da je odigrao čak 88 utakmice za mladje kategorije Engleske, jbt oni ga zovu zadnjih kolko 5-7 godina a majstor još nije odigrao nijednu zvaničnu utakmicu
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  nego sad mi palo na pamet, oduševio me Luiz sa onim dugim loptama, mislim da je imao 3 baš vrhunska dodavanja

                  Samo što meni nikako ne ide u glavu kako je onaj Čaloba tek sad debitovao , video sam neki podatak da je odigrao čak 88 utakmice za mladje kategorije Engleske, jbt oni ga zovu zadnjih kolko 5-7 godina a majstor još nije odigrao nijednu zvaničnu utakmicu
                  Originally posted by Avramovic View Post
                  I ajde da ne bude sve tako crno, ove duge lopte Luiza na Azara npr. mogu biti jako efikasno resenje.

                  Toeto. Fino se gadni Pedro ubacio ali za dlaku je bio u ofsajdu.

                  Comment


                  • Postali smo Avramoviću nešto skromno za tog glavonju, jedan post samo sam zapamtio za njega da ima preko 190

                    Savić Otac mrzi me da kopam , znam da sam negde pisao kako se molim da ga Sanderlend kupi
                    Last edited by saburo sakai; 22-09-16, 01:19.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Mikel: "Yes, I will talk to other clubs because you never know what is going to happen"
                      Mikel's #CFC deal is due to expire next summer, giving him the opportunity to speak to other clubs & reach a pre-contract agreement
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Matt Law ‏@Matt_Law_DT 5m5 minutes ago
                            Antonio Conte set to start Cesc Fabregas as Chelsea go on the attack #cfc

                            izgleda umesto Oskara, al kaže da Kante ostaje kao osigurač ispred štopera, Fabregas ispred njega
                            Last edited by saburo sakai; 23-09-16, 23:04.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Proverena formula protiv Arsenala Sesk-Kosta. Pametan Konte.

                              Posle neka ubaci Oskara da preore uzduzpopreko i fino sve.
                              Last edited by Avramovic; 23-09-16, 23:11.

                              Comment


                              • Jedna prava lopta od Seska ka Diegu je dovoljna.

                                Azar mora da ima dobar dan protiv Beljerina. Beljerin je više ofanzivno orijentisan, pa da ga ostavi na njihovu polovinu što je više moguće. Biće klimavo po toj strani, Volkot može protiv Alonsa da se naigra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X