Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • na ovom linku imaš pregled utakmice produženi od 20min i skraćeni od 5-6 minuta, preporučujem ti da pogledaš ovaj duži, nije bilo dosadno

    https://www.reddit.com/r/footballhig...cup_20sep2016/

    kakva analiza kad forum te radi, te ne radi, drugo poluvreme jedva otvarao stranicu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Saburo, nisam gledao, interesuje me kako je Fabregas odigrao i je li zacementirao mjesto u subotu? Ova dva gola dosta znače sigurno.

      I zanima me Čaloba, je li valjao čemu?
      sigpic

      Comment


      • Planiram da pogledam snimak kad dodjem kuci za jedno sat vremena ako se ne komiram, bas me zanima napredak formacije 424.

        I moram reci da mi je jako drago sto je Seskonja dao.

        Comment


        • Vala ću i ja odgledati snimak, da ne mračimo Sabura. Dosta me stvari zanima iz ove utakmice.
          sigpic

          Comment


          • Ima na onom sajtu footballorgin ili tako nesto, na fonu sam pa ne znam tacno ime.

            Comment


            • eno linka gore, okačio sam sve

              nije mi za drugo, nego samo što sam seo da čitam za taj poslednji ispit....
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Trenutno u PL nema igrača koji je opasniji od Diega po gol protivnika. Kakve su ono kretnje jbt... Mozes je završio karijeru Čilvelu, zavio ga je u crno brat najmiliji. Onakvo uništavanje odavno nisam gledao.

                Od Alonsa nisam očekivao ništa. Pogriješio je on, valjda, sa pasom kod prvog gola. Kod drugog ispustio Okazakija. Mnogo ograničen lik. S tim što je bolji od Ivanovića. Opet bi njega protiv Arsenala stavio.

                Mogao se vidjet strašan fudbal bogami, baš zanimljiva utakmica. Jesam gledao snimak, ali sam uživao. Otvoreno smo igrali. Začudilo me da se Matić onako brzo oslobađao lopte. Ne vjerujem da ćemo protiv Arsenala ovako igrati. Inače, ja sam još za to da Fabregas treba sa klupe da ulazi zadnjih pola sata. Taman kad uđe iste je brzine i svježine kao ostali igrači, pa je i njemu lakše za igru.
                sigpic

                Comment


                • Iskreno ljudi ne kapiram poentu ove 424 formacije. Ustvari kapiram da igras ovako ako ocajnicki zelis da postignes gol. Mi i ovako primamo iz skoro svakog suta koji ide u okvir gola, a sa ovom formacijom smo izlozeni kontrama i polukontrama posle svakog loseg dodavanja na protivnickoj polovini. Svaki malo jaci tim od Lestera bi nas naguzio sinoc u prvih pola sata i cao.


                  Aspi bratina prva tekma na primarnoj poziciji odmah gol. Ne znam da l' je do formacije ili sta ali mora da bude aktivniji kad napadamo.

                  Alonso nista nije pokazao, bas prosek teski, jedino sto sam primetio da ima solidan centarsut. U odbrani ga prolazis kako hoces. Jako lose to meni.

                  Kiksare Kejhil i Luiz. Kejhil opet ima problem sa tom loptom, bezi od njega jbt. Luiz ne zna kako da se postavi na ove duge lopte. Par puta ga preskace. Komicno.

                  Kosta je u ludackoj formi.

                  O Mozesu receno vec, a Pedro je gadan. Azar za minut pokazao vise od njega.

                  Ne znam za vas ali meni RLC nije nista pokazao. Kao da je izgubljen, nema energije, ponasa se kao da je neka mega zvezda. Mozda igra na pogresnoj poziciji ali potrci nekad sisu mu jebem!!

                  I na kraju Seskonja. Iako mislim da mu nikako ne lezi ova formacija ali on toliko razume ovu igru da tacno zna gde treba da bude. Pokidao lance i oslobodio se ulaskom Calobe i doktorski resio mec.

                  EDIT: Zaboravio sam najvaznijeg brata.

                  Micu Bacu. Dobili smo napadaca za narednih 10 godina ljudi. Kakav sut ima deckonja, kako trci, zivotinjica. Bas mi se svidja kako djuska. Kad se Drogba vrati kuci jednog dana naucice ga jos stosta. <3
                  Last edited by Avramovic; 21-09-16, 09:50.

                  Comment


                  • "I was happy to play first of all from the start, and secondly if I can help the team then fantastic," Fabregas told Sky Sports. "Hopefully this will shut up a few journalists, a few dailies, a few whatever, who are talking rubbish all the time and focus on what's important, Chelsea winning. I'm focusing on playing well and when I have the chance I'll show what I can do, because I know what I can do and it's a lot for this team."
                    Mora dupli za ovo. Fabregastina bre!!!

                    Comment


                    • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • ne znam dal ima smisla više stavljati Loftusa u napad, ono je komično, protiv Bristola je to još i ličilo na nešto ali koga briga za Bristol, kad je Dijego ušo krenula filharmonija, dodavanja, utrčavanja...baš full saradnja

                        kad ih vidim kako igraju, plačem mi se što to ne gledamo svaku utakmicu

                        Ajde sve, ali da velemajstor Makazaki lobuje Begovića glavom iz peterca, šta da kaže čovek na to, ok konfuzija u odbrani, sve mogu da svarim ali ono je Begović morao da čisti/brani. Gledam statistiku, jedino Valdes imas gori procenat odbrana od onog našeg Madridiste na golu

                        Dal da proba sa 3 pozadi, stvarno više ne znam, ja ovo nikad nisam video da svaka druga lopta završava u golu, ispada sad da će Kante celu sezonu provesti kao osigurač štoperima, Fabregas ne znam šta da napravi u medjuvremenu teško da će do prvih 11

                        nek stavi onda bar

                        ......Kejhil---Teri---Luiz......
                        Azpi.......Fabregas.......Alonso
                        .....Kante........Oskar......
                        ........Dijego....Azar.........
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • I ja bih probao tu formaciju samo bi stavio Wiliana pre Oscara,i Kejhil mi se uopste ne svidja, pre Bane

                          Comment


                          • Ja sam za to da Aspi bude jedan od štopera, a da Mozesa stavimo na RWB ako budemo igrali 3-5-2. Ako bude Azar mogao polušpica da igra na visokom nivou, mi smo riješili sve muke oko toga drugog špica. Nema đe bez tu da odigra u toj formaciji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam za to da nikad ne igramo 352

                              Comment


                              • Dok je Azar tu, ne vjerujem ni da ćemo igrati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X