Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstori da vam cestitam od svim navijacima Chelsea.

    UEFALONA

    Veceras sam se toliko zivcirao i svim svojim srcem sam navijao za vas , dzaba UEFALONA i crveni karton i penal ima Boga, dosta je bilo lopovluka

    Comment


    • Ima boga ne vredi im ni sudija ni crveni ni penal dzabe bre !!! Plavi su ostavili srce na terenu kompanijo sada udrite po alkoholu pa se vidimo sutra ko prezivi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ima boga ne vredi im ni sudija ni crveni ni penal dzabe bre !!! Plavi su ostavili srce na terenu kompanijo sada udrite po alkoholu pa se vidimo sutra ko prezivi
        Potpisano ...

        Pridruzujem se cestitkama, lepo proslavite , zasluzeno )) Puni Uefalonu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ja i Piper vas pozdravljamo samo da dodam TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEES SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.
          He SCORES WHEN HE WANTS
          FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
          DERRRRRRRRRIIIIIIIIII BREEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • ADIOS, FARSELONA! Iako je Njukaslu više odgovarao prolaz cigana (zbog 4. mesta u PL), ipak sam svim srcem bio uz Chelsea.A oni davitelji lopte nek iskopaju sebi grobove tamo na Nou Kampu.

            Comment


            • Piperiska izdrzi sta da ti kazem...znam da ce da bude jebeno par dana zbog lesenja od alkohola takodje i Mumari zelim brz oporavak uz jedan video

              Samo mi je drago sto je Celsi prosao posteno uz neverovatnu hrabrost, angazovanje i pozrtvovanost!
              Sto se mene tice penal nije postojao... voleo bih da me neko demantuje snimkom.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • BREAKING NEWS: Torres scored A GOAL!!

                Pravda je zadovoljena.

                Polako sa alkoholom, da vas glava ne boli u naredna tri dana.

                Comment


                • Cestitke na finalu ! TAKO JE BREEEEEEEEEEEEE !
                  Znaci navijao sam za vas kao za Arsenal. Utakmicu nisam mogao gledam(psihicki) pa sam na basketu cekao od brata rezultate.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Momci, čestitke od srca!
                    Svaka čast... mnogo mi je drago... nisam ja njih džabe "vodila" dve godine
                    Uživajte..Živeli!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by spira View Post
                      ADIOS, FARSELONA! Iako je Njukaslu više odgovarao prolaz cigana (zbog 4. mesta u PL), ipak sam svim srcem bio uz Chelsea.A oni davitelji lopte nek iskopaju sebi grobove tamo na Nou Kampu.
                      Svaka cast i tebi za komentar. ;) Ima ljudi koji biu takvoj situaciji navijali za ono sto im prija, sto je donekle i razumno. Ali ljudina si ti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Veceras sam se grcio kao da mi braca igraju na terenu, a jos Tores kad je dao gol...ma srce mi je puno.
                        Uzivajte momci i slavite
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nisam htela danas, ali eto sada mogu, a ako je neko od vas već postavio.. ne zamerite



                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Na ispiranje!!! Na ispiranje!!! Mozemo veceres da se razbijemo od alkohola,zasluzili smo i mi !

                            Comment




                            • LJUDI VOLIM VAS SVE, SVE VAS VOLIM!
                              sigpic
                              Champions League... is the world against us- John Terry

                              Comment


                              • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X