Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Cestitke na pobjedi.

      Vas Bamford blizu potpisa za nas.
      Imali ni ko reci kakav je mali?
      Valja li sto?

      Comment


      • Drugaciji tip igraca od Vouksa i Greja, Karanka ga je cak i u vezi koristio

        Bio igrac godine u chempionshipu ali od tad prakticno nista, promasene pozajmice u CP i Noricu gde jedva da je dobio priliku

        U chempionshipu je vezao mislim 2-3 dobre sezone i onda je nestao kad je u premu trebalo da se dokaze

        Sigurno slabiji kalibar od Akea, Bertranda i nekih drugih koje smo slali na pozajmicu, sad ko zna, mozda proradi kod vas. Potrazi na youtube neki video iz vremena kad je igrao u MBoru
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Vjerujem da ga je doveo da bi igrao veznjaka. Jer nam trebaju. Tu smo najtanji.

          Nadam se da cemu prijati klima u Barnliju...

          Comment


          • Dzabe kad je meni sastav Barnlija nepoznat, osim par igraca, mogu samo da lupam dal vam znaci njegova pozajmica

            Jedino sto je sigurno to je da se razlikuje od ovih vasih napadaca
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Da.
              Pa svi osim golmana Heitona, stopera Kina i napadaca Greja i eto sada i veznjaka Defoura su kvaliteta osrednjeg tima u cempionsipa. i svaki malooo kvalitetniji igrac, koji zna svezati koji upotrebljiv pas bi nam dobrodosao.
              I cijela nam se igra svodi na te igrace.

              Da sada ne duzim pricu jer u pogresnoj temi sam.
              Svakako dobro ce nam doci. Ako nista drugo bolji je od panja Vouksa.

              Comment


              • Nije pogrešna tema...i mene isto interesuje zato što sam i ranije kukao kad mu Pardju nije pružio priliku

                to može slobodno Ervi da se pita, on ga je možda i više ispratio od mene, ja čempionšip slabo pratim zadnjih par godina

                ono što mogu ja da ti kažem to je da on sigurno ne spada u neke naše nahajpane talente, čak šta više, sve je iznenadio kad je vezao tih par dobrih sezone u nižim rangovima
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • A vjeruj mi da mi na onu stvar ide politika kluba da kupuju propale igrace velikih klubova.

                  Kad nam vidis nase postave iz proslih godina. 80% su nam ex igraci velikih klubova. Koji spasavaju karijere u ovakvim klubovama kao sto je Barnli.
                  Takva politika mi se gadi. Al bukvano.

                  Sto je ovaj vas. No igrac koji spasava i ovo malo karijere. I sto ce nam taj vas bogalj. Kao i onaj iz Liverpula. Da valja nebi isli iz svojih klubova.
                  Uboli da Kinom i sada misle svaki je Kin.
                  Okreniti se najboljem-boljem pa makar to bilo iz nizih liga kao i iz slabih klubova, za pocetak. Jer nam je cilj opstanak.

                  Sve u svemu politika kluba ne valja. Prvi coek kluba se stiso. Vec godinama. I zbog toga ga ceraju navijaci. I to brate trdoglavast Dajša ne mjenja postavu po pola sezone mi sve vise i vise smeta.

                  Izvinite na spamu.
                  Last edited by Dule Krtola; 27-08-16, 23:50.

                  Comment


                  • http://gianlucadimarzio.com/en/news-...the-situation/

                    WTF
                    sigpic

                    Comment


                    • Muahahaaha bas wtf...suvise sam mamuran za ovo

                      Comment




                      • Comment


                        • U kako dobra grafa.

                          Comment


                          • The Sun i Express objavili da je Konte rekao Fabregasu da moze da ide ako hoce, ali..

                            Fabregas: Contrary to what has been written, the manager and I have a good relationship and he has NEVER told me that I can leave. He said that he counts on me, as I count on him. I will continue to fight for this club until the very end and when called upon I will always give my very best. I'm fully committed to @chelseafc and my only goal is to help them win more trophies.


                            Mogli bi danas da dovedemo nekoga jbg, vreme je..

                            Comment


                            • Comment


                              • Bilo bi jako lepo kad dodjem sa posla da vidim ovde da je stigao stoper neki. #desperate

                                Comment

                                Working...
                                X