Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njega ako dovedu Aina teren neće da vidi , bar se tako pisalo
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ukinuli mogućnost gledanja konferencije, u predsezoni bilo skroz free, pre toga dovoljna registracija, sad mora i to da se plati, serem ti se na takav klub
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Plati, to je sitno, a klubu ce mnogo znaciti, moze praviti razliku izmedju Romanjolija i Mustafija

        sigpic

        Comment


        • Ovaj Alonso je 110% panic buy

          evo sad vidim da i ovaj naš Matt Law i DiMarzio pominju mogućnost da nam Bane igra štopera

          Spoiler



          Ništa nam ne znači delimično odradjen prelazni rok, još kad se setim samo da Teriju nisu hteli da produže ugovor

          Tolko kukanje o ambicijama i šta ti ja znam i na kraju ono što je bilo najveći problem nije rešeno i ponovo nas jebu Siti i Junajted, oni prave tu razliku na tržištu i tu mi padamo evo već drugu sezonu za redom
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Pa ako dolazi lijevi bek logicno je da Aspi napokon ide desno, a da Ivanovic i Zuma cine stoperski tandem. Obojica su jaki, jedan je mlad i brz, drugi iskusan, moze da bude ok spoj. Nema Evrope, utakmica nedeljno na rezultat, moze se gurati do kraja.

            U svakom slucaju ja sam uvijek za to da imas nekoliko meta, ako imas nekoliko i ako se ne moze ni do jedne bolje sacekati sledece ljeto nego dovoditi zakrpe koje su opet upitne jesu li bolje od onoga sto trenutno imas. Ubijedjen sam da ce Celsi biti u top 4, a oko titule se nista nece znati do januara svakako. Celsi svakako ima bolju ekipu od Lestera, kad je mogao Lester do titule sto ne bi mogao Celsi sa boljim igracima i boljim trenerom.
            sigpic

            Comment


            • Nije problem u tome, dok mi čekamo sledeće leto Siti i Junajted iskeširaju i dovedu šta im treba i to pravi razliku, mislim nismo zauzeli stav kao Arsenal ali još živimo u vremenu kad je Roman stigo i ne pričam ovde o Pogbi, nego o tim limitima, eto za Kulibalija 40m funti, sledeće godine lagano nego to skuplja za nešto sitno preko toga

              Ja sad ne znam kakav je ovaj Konte trener ali ako ne može tome da se prilagodi ponovo nas čeka scenario Murinjo

              U ovakvom okruženju nam najviše odgovara trener tipa Poch ali jbg on nije dostupan, sad samo da se molimo da se ne zakači sa upravom nešto zato što ne verujem da će ovo lako prihvatiti

              I koja je šanse jbt da ponudimo tolke novce i za Stounsa i Kulibalija i iskuliraju nas, dok Varan i ovaj Romanjoli nisu na prodaju, ne znam dal da plačem il da se smejem


              A taj transfer Alonsa tek hejtam, poslali Babu na pozajmicu, sa Ainom neće da radi , Loftus kako stoje stvari jedva da će videti teren
              Last edited by saburo sakai; 26-08-16, 14:32.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ne, samo ja mislim da je Konte od pocetka znao sta mu treba i isao po to, jbg Naingolana, Manolasa, Kulibalija i Romanjolija nisu sceli da puste i to je to. Mada Kulibalija bi mozda i pustili da se islo do tih 50-60 miliona funti sto je zaista suludo i razumijem Celsi sto nije isao dalje od tih 40 miliona funti.

                Isto tako Murinjo i Gvardiola su od pocetka znali sta im treba ali oni su u malo drugacijoj situaciji, oni mogu da iskesiraju i preplate koliko god oces, obojica imaju igrace koj ce ici sa njima, lakse privlace igrace i to je to.

                Jos veci problem ima Klop, ali svi oni znaju sta im treba i sta traze, jedino Venger ovo sebi dozvoljava. Pocne fino, dovede igraca koji mu treba i onda zavrsi sa Mustafijem i plati ga 40 miliona eura, a prva ponuda mu je bila 18, i onda dovodi ko zna koje rjesenje od napadaca, opciju M vjerovatno, mada dobro Perez je jedan od najboljih napadaca svijeta, to je sad vise nego jasno. Barem je popunio rupe, ali kako ih je popunio je druga prica i kad ih je popunio sto je najvaznije.

                Pominjao sam Dragovica prije desetak dana, bas je neki dan zvanicno presao u Leverkuzen, Sar se mozda mogao dovesti, to su neke ok rezervne opcije, ali jesu li bolje od Ivanovica, Zume, Kejhila i Terija je isto veliko pitanje.
                sigpic

                Comment


                • Povraće mi se kad vidim bekove od dva metra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Volfzburg ne daje Rodrigeza?

                    Ja sam ocekivao da ce do sada Ivanovic da bude transformisan u centrahalfa.Ako bi doslo do rotacija koje je Vladan naveo, ja bih gurao Kenedija.U svakom slucaju bolje Baneta istrpeti na stoperu godinu dana nego dovoditi Maksimovica i stopere slicnog ranga kad su vec oni da kazem iz manje bogatijih klubova(tipa Kulibali, Manolas...) nedostupni.

                    Comment


                    • Aj bezi u ku*ac sa ovakvim pojacanjima. Bolje da ne dovode nista...
                      Bane tesko da je bolji od Cahilla na stoperu, bar mi za sad ovaj drugi deluje vise nego ok. Mozda gresim...

                      Sezonu moze da iscupa samo neko Edenovo ludilo u koje bas i ne verujem.

                      Comment


                      • Kosta ponovo pozvan da igra za Španiju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Izgleda da je De Laurentis spreman da plati za Maksimovica nekih 30 miliona, tako da postoji mogucnost da Kulibali na kraju ipak zavrsi u Celziju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam znao da je zbog kolena propustio veci deo sezone, sada kada sam pogledao statistiku, on od kraja avgusta prosle godine pa do pre par dana nije igrao zvanicnu utakmicu.Pricam za De Vrija.Veoma rizican transfer ako ga dovedete, da se njemu ne ponovi prosla sezona i nece biti velikih problema.Do sada nisam video da bilo koji klub uzima igraca u ovakvoj situaciji, uglavnom sacekaju godinu ili dve da vide da li je ta povreda proslost ili ce ga povreda unakaziti.

                              Comment


                              • Ovo već postaje smiješno s kim se povezujemo, tako da mislim da dovodimo Kulibalija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X