Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Pominje se jutros da bi mgoao Raul Meireles da predje u Chelsea. U Liverpoolu je stvoren visak veznih igraca, plus je Meireles nezadovoljan platom, i spremni su da ga daju za 12M. A i Villas Boas ga zna iz Porta, mada ga nije dugo trenirao, samo na pripremnim utakmicama. Mislim da bi on bio dobro pojacanje, ne neko spektakularno, ali od odlaska Ballacka, Deca, J.Cole-a Chelsea ima veoma tanku sredinu, a 12M uopste nije mnogo, s obzirom da neki mnogo manje dokazani igraci kostaju po 20M u PL. Sto se tice Modrica sve su manje sanse da ce doci. Ako dovedu Meirelesa onda treba da se fokusiraju na krilnog prodornog igraca,a kreativac nece vise biti tako neophodan, iako Meireles nije taj tip igraca, ali makar je dobar tehnicar i uneo bi zivosti na sredini.
    A mislim da bi Nasri bio najbolje pojacanje, i dao bih 20/25M za njega. Sinoc sam gledao City i Silva, Johnson i Aguero su tacno igraci kakvi fale Chelsea-ju. Brzina, tehnika, kreativnost, prodornost. Nasri je slican Silvi, moze da igra na sredini, po strani, poluspica ako treba...
    Cuo sam i ja da bi mogao Meireles, dobro bi bilo kada bi presao.

    Ufff, Nasri, to je paket igrac, sve u jednom. Kako bi nam on dobro dosao, ne smijem ni zamisliti.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Fedex ba View Post
      Kako da ne pljujem kada su jedva stvorili koju sansu?Kada je ista igra kao iz dobrog djela prosle sezone?Mozes pogledati Man.Ju,oni lete po terenu,igraju perfektno,imaju milion sansi i jos pobjedjuju.Ne znam zasto ste toliki optimisti?Ja nisam i ako se ne dovedu nekoliko pojacanja,mislim da ova sezona ide u zaborav...
      A ti ocekujes da lete po terenu,dok ti 9 trometrasa trci za tobom i pokusava da ti slomi nogu,ajde leti po terenu onda. Ne mozes da igras fino kad se njih 9 nabilo u sesnaestercu,jeino je se Jones izgubljeno vrtio po sredini terena. Torres primi loptu i odmah dodju Delap i jos 2 konja i iznabadaju te. Nema tu igre. A s obzirom na situaciju,stvorili su nekoliko povoljnih sansi i sam im je nedostajalo malo srece da postignu gol
      A sto se tice Nasrija, ja bih bio prezadovoljan kad bi on dosao ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        Mozes li ovo da mi objasnis molim te. Ako je ono moje bila dobra sala,ne znam kako da okarakterisem ovu
        A sto se tice Stouka,to da je gostovanje kod njih jedno od najtezih nisam izmislio ja, to svi bolje upuceni znaju,tako da-ne zelim pricati na tu temu
        Sta se drugo moze dogoditi sa takvom gubitnickom strategijom. Sve dok Chelsea pokusava igrati sa puno pasova, to je gubitnicki tim.

        Sta je onda sa ostalih gostovanja koje sam pomenuo kad je Stouk 'jedno od najtezih'? To znaci da Chelsea i dalje pada i pada, sve veci problem postaje taj mentalitet luzera, puno veci nego kvalitet ili nekvalitet pojedinih igraca.

        Originally posted by amare@stodermaire View Post
        Na mecu sa Stouk dosta se istako Tores,Ramires,Bosingva,i Esli Kol....
        a ovo je tacno Stouk je dosta nezgodna ekipa pogotovo na Britannia Stadium-u,potpuno su unistili cari fudbal,parkirali autobus pred gol i samo su se udarali....njima je cilj u ovoj sezoni da sto vise igraca povrede....
        Kako se to Ramires istakao na mecu sa Stouk? Mozda bi se snasao u Primeri kao igrac Barcelona, jedino tamo prolaze foliranti.

        To sto si napisao znaci da Stouk igra sa nekim konkretnim planom na svakom mecu. Mozda nepopularan, ali jeste plan.
        Sta to Chelsea igra? Nista. To se dogadja kad napustas svoje i zelis postati neko drugi. Jebes te pasove i sve te gluposti kad ne mozes zabiti, da sam zelio navijati za tim sa takav gubitnicki mentalitet, odabrao bih Arsenal.

        Comment


        • Originally posted by muchosgracias View Post
          Sta se drugo moze dogoditi sa takvom gubitnickom strategijom. Sve dok Chelsea pokusava igrati sa puno pasova, to je gubitnicki tim.

          Sta je onda sa ostalih gostovanja koje sam pomenuo kad je Stouk 'jedno od najtezih'? To znaci da Chelsea i dalje pada i pada, sve veci problem postaje taj mentalitet luzera, puno veci nego kvalitet ili nekvalitet pojedinih igraca.


          Kako se to Ramires istakao na mecu sa Stouk? Mozda bi se snasao u Primeri kao igrac Barcelona, jedino tamo prolaze foliranti.

          To sto si napisao znaci da Stouk igra sa nekim konkretnim planom na svakom mecu. Mozda nepopularan, ali jeste plan.
          Sta to Chelsea igra? Nista. To se dogadja kad napustas svoje i zelis postati neko drugi. Jebes te pasove i sve te gluposti kad ne mozes zabiti, da sam zelio navijati za tim sa takav gubitnicki mentalitet, odabrao bih Arsenal.
          Nemoj ti navijati za Chelsea!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Nemoj ti navijati za Chelsea!
            Da li znas sta si uopste komentirao? Nista.

            Sta ti podrazumevas kad pomislis na Chelsea-evu igru? Sta ti uopste zelis od tima Chelsea? Da li mozes odgovoriti na ova dva pitanja?
            Last edited by muchosgracias; 16-08-11, 21:03.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              A ti ocekujes da lete po terenu,dok ti 9 trometrasa trci za tobom i pokusava da ti slomi nogu,ajde leti po terenu onda. Ne mozes da igras fino kad se njih 9 nabilo u sesnaestercu,jeino je se Jones izgubljeno vrtio po sredini terena. Torres primi loptu i odmah dodju Delap i jos 2 konja i iznabadaju te. Nema tu igre. A s obzirom na situaciju,stvorili su nekoliko povoljnih sansi i sam im je nedostajalo malo srece da postignu gol
              A sto se tice Nasrija, ja bih bio prezadovoljan kad bi on dosao ;)
              Pa sta ce onda da rade protiv Man.ju,Arsenala,Totenhema,Man.City,kada je Stouk jedno od najtezih gostovanja?Naravno da ocekujem da lete po terenu.Kako lete po terenu Mancesterovi igraci kada igraju protiv Stouka,Arsenalovi,Sitijevi?Kako,ajde mi objasni?

              Comment


              • Originally posted by Fedex ba View Post
                Pa sta ce onda da rade protiv Man.ju,Arsenala,Totenhema,Man.City,kada je Stouk jedno od najtezih gostovanja?Naravno da ocekujem da lete po terenu.Kako lete po terenu Mancesterovi igraci kada igraju protiv Stouka,Arsenalovi,Sitijevi?Kako,ajde mi objasni?
                Niko ti to nece objasniti posto niko i ne zna. Ocigledno je da svi ovde jedino zele da Chelsea igra dobro....ma sta to znacilo. I oni koji kazu da su fanovi Chelsea, i oni koji kazu da je Chelsea drugi, treci, milioniti klub za koji navijaju.

                Ali nikome nije bitno da Chelsea redi pobede. Samo jos da uzmemo Pastorea i sve ce biti super, citao sam ovde.....joj ljudi, neverovatno.

                Comment


                • Originally posted by muchosgracias View Post
                  Niko ti to nece objasniti posto niko i ne zna. Ocigledno je da svi ovde jedino zele da Chelsea igra dobro....ma sta to znacilo. I oni koji kazu da su fanovi Chelsea, i oni koji kazu da je Chelsea drugi, treci, milioniti klub za koji navijaju.

                  Ali nikome nije bitno da Chelsea redi pobede. Samo jos da uzmemo Pastorea i sve ce biti super, citao sam ovde.....joj ljudi, neverovatno.
                  O moj boze, o cemu ti pricas? Ovdje se jasno vidi da mrzis Chelsea i nas,zato zadrzi provokacije za sebe, ovo je tema za Chelsea,i ako nisi njihov navijac(a nisi),zaobidji je,nije fino da dolazis da bi provocirao
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Fedex ba View Post
                    Pa sta ce onda da rade protiv Man.ju,Arsenala,Totenhema,Man.City,kada je Stouk jedno od najtezih gostovanja?Naravno da ocekujem da lete po terenu.Kako lete po terenu Mancesterovi igraci kada igraju protiv Stouka,Arsenalovi,Sitijevi?Kako,ajde mi objasni?
                    Prerano donosis takve zakljucke,sacekaj jos par meceva pa ako Chelsea ne uzme bodove,onda cemo svi govoriti sta ne valja.
                    Previse ocekujete od Celsija.Ocete da leti? A taj Siti je bas letio prosle sezone,zamalo da osvoji PL Ali,Siti je doveo 20 igraca top klase,vrhunske tehnicare.Naravno da ce da lete.A koga je Celsi doveo?Ocekujes od Anelke i Kalua da lete po terenu?? Sacekaj kraj prelaznog roka,dovesce se i to krilo,i taj vezni,pa ako i tada ne pocnu da dobijaju meceve,onda pricajte o katastrofi. Rano je sada da se prica bilo sta.
                    A Mancester je bas finom igrom osvojio titulu prosle godine? Sta su samo meceva dobili u zadnjem minutu,na srecu.Da Celsi nije imao onakav pad forme,taj Mancester sada ne bi branio titulu,vjeruj mi ;)
                    To je bilo to,ne zelim vise da diskutujem na ovu temu,vidim da neki pokusavaju da provociraju,ja ne padam na to. ;)
                    Last edited by Drunken Whaler; 16-08-11, 22:26.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by ivan piper View Post
                      O moj boze, o cemu ti pricas? Ovdje se jasno vidi da mrzis Chelsea i nas,zato zadrzi provokacije za sebe, ovo je tema za Chelsea,i ako nisi njihov navijac(a nisi),zaobidji je,nije fino da dolazis da bi provocirao
                      Sta, nije bilo tako? Kakve to provokacije bre covece, pokusaj odgovoriti sledeca pitanja kad taj clen kome su bili upuceni ranije nije odgovorio.
                      Originally posted by muchosgracias View Post
                      Sta ti podrazumevas kad pomislis na Chelsea-evu igru? Sta ti uopste zelis od tima Chelsea? Da li mozes odgovoriti na ova dva pitanja?
                      Originally posted by ivan piper View Post
                      Prerano donosis takve zakljucke,sacekaj jos par meceva pa ako Chelsea ne uzme bodove,onda cemo svi govoriti sta ne valja.
                      Previse ocekujete od Celsija.Ocete da leti? A taj Siti je bas letio prosle sezone,zamalo da osvoji PL Ali,Siti je doveo 20 igraca top klase,vrhunske tehnicare.Naravno da ce da lete.A koga je Celsi doveo?Ocekujes od Anelke i Kalua da lete po terenu?? Sacekaj kraj prelaznog roka,dovesce se i to krilo,i taj vezni,pa ako i tada ne pocnu da dobijaju meceve,onda pricajte o katastrofi. Rano je sada da se prica bilo sta.
                      A Mancester je bas finom igrom osvojio titulu prosle godine? Sta su samo meceva dobili u zadnjem minutu,na srecu.Da Celsi nije imao onakav pad forme,taj Mancester sada ne bi branio titulu,vjeruj mi ;)
                      To je bilo to,ne zelim vise da diskutujem na ovu temu,vidim da neki pokusavaju da provociraju,ja ne padam na to. ;)
                      Sta prerano, Chelsea odavno gubi svoj duh.
                      Svakako da zelimo da leti. Sta bre, ja koji ocekujem da tim ima pobednicki duh i karakter kako bi pobedjivao mrzim Chelsea, a ti koji smatras da Chelsea mora kupiti nove skupe igraci kako bi pobedjivao veliki si navijac?

                      Eto, ti si jos jedan od tih koji traze 'finu igru', a pojma nemaju sta to znaci. Traze se pobede bre, kakvu igru kakve gluposti. Da je Chelsea imao karakter i kvalitet, ne bi nikad imao takav pad. Prosle sezone nije ni United bio najkvalitetniji ikada slicno kao i Chelsea, ali imali su strasan timski duh i karakter. To je to o cemu ja pricam.

                      Comment


                      • Originally posted by muchosgracias View Post
                        Sta, nije bilo tako? Kakve to provokacije bre covece, pokusaj odgovoriti sledeca pitanja kad taj clen kome su bili upuceni ranije nije odgovorio.



                        Sta prerano, Chelsea odavno gubi svoj duh.
                        Svakako da zelimo da leti. Sta bre, ja koji ocekujem da tim ima pobednicki duh i karakter kako bi pobedjivao mrzim Chelsea, a ti koji smatras da Chelsea mora kupiti nove skupe igraci kako bi pobedjivao veliki si navijac?

                        Eto, ti si jos jedan od tih koji traze 'finu igru', a pojma nemaju sta to znaci. Traze se pobede bre, kakvu igru kakve gluposti. Da je Chelsea imao karakter i kvalitet, ne bi nikad imao takav pad. Prosle sezone nije ni United bio najkvalitetniji ikada slicno kao i Chelsea, ali imali su strasan timski duh i karakter. To je to o cemu ja pricam.
                        Ma sta kazes? Oces da kazes da ti hoces pobjede,a mi ih necemo,vec samo skupa pojacanja.Aj sad mi nadji dokaz da ja zelim da dovedu skupe igrace!
                        Pricas gluposti. Ja te pobjede zelim vise nego ti vjeruj mi,ne moras da pricas gluposti o igri i novim igracima,smijesne su. A kad smo vec kod pobjeda,da bi pobjedjivao mora da dovede krilo i veznog.To ti je toliko tesko da shvatis.Ne radi se ovdje o tome da ja zelim skupa pojacanja,ja zelim da se dovede krilo i vezni,jer ne znam sta ti ocekujes od Malude.Sta ocekujes od Mikela.Esien je povrijedjen.Igra se kup Africkih nacija.I ko ce da igra na sredini? Valjda si shvatio,hvali nam vezni!
                        Ocekujes od Anelke da pravi solo prodore i da stvara sanse.E nece,ja ti kazem.A nece ni Maluda.Shvatio si,treba nam krilo.Sanse se ne stvaraju same,a Drogba nece cijeli zivot biti masina za golove. Dakle,valjda si shvatio-da bi pobjedjivali,trebaju nam ta dva nova igraca oko kojih se cijela prica vrti-krilo i vezni. Sa Anelkom na krilu pobjeda nece biti.Toliko od mene...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          Ma sta kazes? Oces da kazes da ti hoces pobjede,a mi ih necemo,vec samo skupa pojacanja.Aj sad mi nadji dokaz da ja zelim da dovedu skupe igrace!
                          Pricas gluposti. Ja te pobjede zelim vise nego ti vjeruj mi,ne moras da pricas gluposti o igri i novim igracima,smijesne su. A kad smo vec kod pobjeda,da bi pobjedjivao mora da dovede krilo i veznog.To ti je toliko tesko da shvatis.Ne radi se ovdje o tome da ja zelim skupa pojacanja,ja zelim da se dovede krilo i vezni,jer ne znam sta ti ocekujes od Malude.Sta ocekujes od Mikela.Esien je povrijedjen.Igra se kup Africkih nacija.I ko ce da igra na sredini? Valjda si shvatio,hvali nam vezni!
                          Ocekujes od Anelke da pravi solo prodore i da stvara sanse.E nece,ja ti kazem.A nece ni Maluda.Shvatio si,treba nam krilo.Sanse se ne stvaraju same,a Drogba nece cijeli zivot biti masina za golove. Dakle,valjda si shvatio-da bi pobjedjivali,trebaju nam ta dva nova igraca oko kojih se cijela prica vrti-krilo i vezni. Sa Anelkom na krilu pobjeda nece biti.Toliko od mene...
                          Pa u proslom postu si rekao da ne mozemo ocekivati da lete po terenu kad, citiracu te, 'A koga je Chelsea doveo?', kao prilog na skupa pojacanja koje je City doveo.

                          Odavno sam shvatio da su klasicne krilne igrace prekopotrebne, ali to vise nije najveci problem. Najveci problem je timski duh i karakter ekipe. Sta treba, da igraci Stouka ostave igraci Chelsea prazan gol? Tu je taj karakter, tu je ta borba do zadnji zvizdak sudije, te stvari koji su nestali sa ekipe Chelsea. Ksko bre sta ocekujem od Mikela, Malude i Anelke? Ti to mene zajebavas, tako? Sta onda rade u ekipi Cheslea kad ne bih trebao nista ocekivati od njih?

                          Sa Anelkom po krilu nece biti pobjeda, ali sa vakav luzerski karakter koji pokazuju pobeda nece biti ma ko god igrao na krilu.

                          Comment


                          • Originally posted by muchosgracias View Post
                            Pa u proslom postu si rekao da ne mozemo ocekivati da lete po terenu kad, citiracu te, 'A koga je Chelsea doveo?', kao prilog na skupa pojacanja koje je City doveo.

                            Odavno sam shvatio da su klasicne krilne igrace prekopotrebne, ali to vise nije najveci problem. Najveci problem je timski duh i karakter ekipe. Sta treba, da igraci Stouka ostave igraci Chelsea prazan gol? Tu je taj karakter, tu je ta borba do zadnji zvizdak sudije, te stvari koji su nestali sa ekipe Chelsea. Ksko bre sta ocekujem od Mikela, Malude i Anelke? Ti to mene zajebavas, tako? Sta onda rade u ekipi Cheslea kad ne bih trebao nista ocekivati od njih?


                            Sa Anelkom po krilu nece biti pobjeda, ali sa vakav luzerski karakter koji pokazuju pobeda nece biti ma ko god igrao na krilu.
                            Pricas o karakteru?Kazes da nisu imali zelju i volju da pobijede Stouk?Ne bih rekao.Trudili su se koliko su mogli,ali im je nedostajala sreca.Kazes da prosle sezone nisu imali zelju i volju da pobjedjuju,da nije bilo timskog duha.Pa nakon odlaska Wilkinsa,timski duh je opao,ali nije nedostajao u zavrsnici sezone.Ne znam da li si uopste gledao mec protiv Aston Vile,(cisto sumnjam da si to gledao,jer se u tom mecu vidjelo sta je timski duh).Mec je zavrsen rezultatom 3-3,s tim sto je Chelsea gubio,pa je u 90.min stigao i prestigao vodjstvo Vile,tada je bilo 3-2,i u bukvalno zadnjoj sekundi Vila je uspjela ugurati loptu u gol Celsija:3-3.Inace ta utakmica nije jedini primjer,oni su zapravo tokom cijele sezone igrali tako,ali odlaskom Wilkinsa doslo je do pada forme.
                            A kazes da sam rekao:,,Koga je Chelsea doveo"?.Pa kao sto sam i rekao,a ti opet ne mozes da shvatis ni to,tu sam mislio na krilo i veznog,a ne na kojekakva skupa pojacanja.
                            Last edited by Drunken Whaler; 16-08-11, 23:24.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by ivan piper View Post
                              Pricas o karakteru?Kazes da nisu imali zelju i volju da pobijede Stouk?Ne bih rekao.Trudili su se koliko su mogli,ali im je nedostajala sreca.Kazes da prosle sezone nisu imali zelju i volju da pobjedjuju,da nije bilo tomskog duha.Pa nako odlaska Wilkinsa,timski duh je opao,ali nije nedostajao u zavrsnici sezone.Ne znam da li si uopste gledao mec protiv Aston Vile,(cisto sumnjam da si to gledao,jer se u tom mecu vidjelu sta je timski duh).Mec je zavrsen rezultatom 3-3,s tim sto je Chelsea gubio,pa je u 90.min stigao i prestigao vodjstvo Vile,tada je bilo 3-2,i u bukvalno zadnjoj sekundi Vila je uspjela ugurati loptu u gol Celsija:3-3.Inace ta utakmica nije jedini primjer,oni su zapravo tokom cijele sezone igrali tako,ali odlaskom Wilkinsa doslo je do pada forme.
                              A kazes da sam rekao:,,Koga je Chelsea doveo"?.Pa kao sto sam i rekao,a ti opt ne mozes da shvatis ni to,tu sam mislio na krilo i veznog,a ne na kojekakva skupa pojacanja.
                              Ja sam imao zelju studirati u Becu, ali nisam to realizirao. Zelja je jedna stvar, sta stvarno radis sasvim druga. Mene ne zanima koliko oni 'imaju zelju' kad se to ne vidi na terenu. Gledao sam mec protiv Aston Vile. I sta smo tu videli? Kako domaci tim koji se na papiru bori za titulu je primio gol u zadnjoj sekundi utakmice i izgubio 2 boda. Pa jedan tim koji ima jak karakter uopste ne dozvoljava da se tamo neki tim uopste priblizi ka golu u poslednim minutama, kamoli u poslednoj sekundi.
                              Verovatno je tacno to da je odlazak Wilkinsa negativno delovao na duh ekipe, ali i pre toga stvari nisu bile kako treba. Ja sam mislio da jedino taj klovn Ancelotti nema pojma, ali ocito je da se stvar uvukla u ceo tim.

                              Koji je taj ne skupi vezni igrac koji bi ga Chelsea kupio? Pa i krilni igrac, koji je taj ne skupi krilni igrac?


                              Kao prilog ka ovome, mozes potraziti izjave igraca kao Jack Cork, Scott Sinclair i Miroslav Stoch, oko njihovo vreme u Chelsea i primetices koliko pogresan mentalitet imaju ove igrace - svi pricaju o titulama i kao mladi igraci imaju negativni uticaj u borbe za titule zbog neiskustva.
                              Jedan mladi igrac treba se koncentrirati jedino na to sto mu trener kaze, razmisljati samo oko toga sta treba da uradi na terenu. Zasto bre jedan 20-godisnji fudbaler razmislja da li bi Chelsea osvajao titule ili ne?

                              Pogresan mentalitet je u celom Chelsea-u, stvari su puno vise nego jedan ili dvoje novih krilnih igraca.

                              Comment


                              • Rekao sam vise puta,ali evo jos jednom.Prerano donosite zakljucke,sacekajte jos nekoliko utakmica,pa onda pricajte.
                                Uzmite u obzir i cinjenice.Zasto Mancester igra bolje,zasto ej on osvojio PL prosle sezone?Zato sto imaju tu stabilnost,imaju Fergusona.Boas je tek stigao u Celsi,sacekajte da se kockice sloze,a ako nastave sa losom igrom,e onda cemo svi pricati o tome.Ja vam samo kazem da ne donosite takve zakljucke sada,RANO JE,sacekajte da vidimo kako ce se razvijati situacija!
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X